11899 відвідувачів онлайн
7 106 46

Вбивство двох українських військових у Німеччині: підозрюваний росіянин визнав провину

У Мюнхені, Німеччина, судять 58-річного громадянина Росії, який підозрюється у вбивстві двох українських військовослужбовців у місті Мурнау у квітні 2024 року. Під час судового засідання росіянин визнав провину.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

Як зазначається, підозрюваний росіянин напав із ножем на двох поранених на війні українських солдатів 23 і 36 років. 

На той час українські воїни проходили курс реабілітації після поранень у міській травматологічній клініці.

Що встановило слідство?

Вказано, що троє з них, які знали один одного з попередніх зустрічей, випивали разом у місцевому барі, коли почали сперечатися про російське вторгнення в Україну.

На початку судового засідання в понеділок обвинувачений росіянин визнав свою провину.

"Зараз, у тверезому стані, я глибоко шкодую про те, що трапилося", - заявив він через свого адвоката.

Вбивство у Мурнау українських військових: росіянин визнав свою провину

У Центральному управлінні по боротьбі з екстремізмом і тероризмом прокуратури Мюнхена заявили, що громадянин Росії через суперечку відчув себе "ображеним у своїй національній гордості". 

В обвинувальному висновку зазначено, що підозрюваний, який проживає в Німеччині з початку дев'яностих років, є "прихильником перебільшеного російського націоналізму", який "беззастережно виступає за російську агресивну війну проти України".

Відомство взялося за розслідування через можливе політичне підґрунтя вбивств.

Вбивство українських військових у Німеччині. Що відомо?

Раніше повідомлялося, що у квітні 2024 року в Німеччині в приміщенні торгового центру в Мурнау (Верхня Баварія, Німеччина) було вбито двох чоловіків 36 і 23 років з України. Згодом МЗС України уточнило, що загиблі є військовими, які проходили в Німеччині реабілітацію після поранень.

Підозрюваний Юрій Ж. затриманий, слідчий суддя видав ордер на його арешт за підозрою у подвійному вбивстві.

Одним з українських військових, які загинули у Німеччині 27 квітня 2024 року, був військовослужбовець 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗС України.

Топ коментарі
+20
Досі є українці які шукають НА расеї адекватних та розумних росіян. Нажаль.

показати весь коментар
10.02.2025 15:43
+13
Покажіть морду цього нациста.
показати весь коментар
10.02.2025 15:41
+12
За нинішних реалій вбивство кацапів за кордоном на юридичному рівні інших країн має бути прирівняне до порчі інвентарю і нести чисто адміністративне покарання у вигляді штрафу!!!
показати весь коментар
10.02.2025 15:38
Коментувати
Сортувати:
За нинішних реалій вбивство кацапів за кордоном на юридичному рівні інших країн має бути прирівняне до порчі інвентарю і нести чисто адміністративне покарання у вигляді штрафу!!!
показати весь коментар
10.02.2025 15:38 Відповісти
щось мільйони наших співгромадян не дуже в цьому , тут скиглили, та завивали що все пропало, тепер там те саме роблять. А кацапи своє, ножиками людей ріжуть, от вам і національні риси…
показати весь коментар
10.02.2025 15:48 Відповісти
Підлога, так шо тобі особисто заважає " портити інветар" хоч на полі бою, чи закродоном?
На фронт ти не поїдеш, білим квитком *********, а " різати кацапів" у Німеччині тобі також "білий білет" заважає, чи за провокацію на бумазі просто більше плотять ?
показати весь коментар
10.02.2025 17:43 Відповісти
У мене не білий білет, а бронь від підприємства. Так шо за кордон мене може, зі скрипом, і випустять. Я не пребував просто ще цього зробити. Але намір такий маю, бо треба відпочити
показати весь коментар
11.02.2025 14:39 Відповісти
Покажіть морду цього нациста.
показати весь коментар
10.02.2025 15:41 Відповісти
Досі є українці які шукають НА расеї адекватних та розумних росіян. Нажаль.

показати весь коментар
10.02.2025 15:43 Відповісти
це вже рашисти...
даже ніякі не рабсіянє..
показати весь коментар
10.02.2025 16:00 Відповісти
отож..- як можна бухати з хером, якому з початку знайомства набити **** й забути..((
показати весь коментар
11.02.2025 02:47 Відповісти
ну да, шукали третього
показати весь коментар
10.02.2025 16:22 Відповісти
З побратимами інколи обговорюємо можливі майбутні життєві сценарії. Якщо залишимося живі, якщо доживемо до того міфічного "післявійни".
Все одно, війна для нас не закінчиться.
Ніколи.
Де б не були. Бачиш рашиста - ця істота повинна вмерти.
А далі..
А що далі?
****
Так само і з нашими щурами. Усіма тими барижними "слугами". Той фільм "Рембо. Перша кров" - стане типовою історією. Тиражуватися буде в кожному селі.
показати весь коментар
10.02.2025 15:48 Відповісти
Підозрюю, пані Марта, ви тих пахомів в житті мало зустрічали. Цих тварин видно відразу за повадками.
показати весь коментар
10.02.2025 15:57 Відповісти
після війни маю багато справ в країнах ЄС. Досить смішно інколи слухати закидони довоєнних партнерів, типу, а давай ми тебе викупимо з ЗСУ через інвалідність і переправимо завернутим в ковер (в жіночому одязі, в ластах через Тису, інші варіанти).
Смішно, так. Бо три роки на нулі. Доброволець з 24.02.22.
Ну, приїду я у Німеччину. Ок. На мені завжди буде тактикульний одяг, українські патчі та тату емблеми свого батальйону на плечі.
Але завжди й ніж в кишені.
І?
Подивимося.
Життя бентежне.
показати весь коментар
10.02.2025 16:22 Відповісти
очевидно как только расеянен открыл рот в защиту своего фюрера спор нужно было закончить с помощью ножа кулака или любого другого предмета
показати весь коментар
10.02.2025 16:30 Відповісти
А тобі ведмедчук пістона вставить, за такі заклики. Вас і так вже замінюють таджиками,
показати весь коментар
10.02.2025 17:50 Відповісти
Ведмечук это твой собрат мамашка с Винницкой папашка с Житомирской сам он Киевский я к нему отношений не имею
показати весь коментар
10.02.2025 18:55 Відповісти
у етнічних кацапів характерна вимова. та й русскоязичниє з України.....невелика біда буде,якщо їх поколошкати,особливо т.з. згорьованих "біженців"...
показати весь коментар
10.02.2025 17:34 Відповісти
і я саме про це. декого хто виїхав до ФРН за дармовими ойро знаю,правда вони з київського регіону. вони не постраждали,житло ціле,просто вони покинули стару матір на родичів і з внуками (щоб більше платили) чкурнули в ФРН,зараз отримують гроші,отоварюються в "русскіх магазінах" де їм розповіли,што ета Амєріка напала на Рассію,но скоро ЕТО кончітся,Путін всьо порєшаєт,і "біженці" цим діляться з нами по Вайберу і просять єщьо нємножка падаждать...
показати весь коментар
10.02.2025 18:24 Відповісти
а одна знайома,етнічна кацапка з укрпаспортом,перед тим,як чкурнути в Швейцарію заявила (діло було під час масових відключень світла): нє хатєлі сдаваться,тєпєрь тєрьпітє!
показати весь коментар
10.02.2025 18:27 Відповісти
Пропоную всім вихідцям зі сходу чи півдня нашивати на одежу щось на кшталт зірки Давида. Так, "марта"? Тоді не промахнетесь.
показати весь коментар
10.02.2025 18:58 Відповісти
Ця "марта" фсб-шна провокаторка!
показати весь коментар
10.02.2025 19:00 Відповісти
фсб-шна провокаторка. Звалила - сиди мовчки. Схоже, звалила не з прифронтових територій на дармові німецькі подачки
показати весь коментар
10.02.2025 22:53 Відповісти
Хлопець, нє надо, остинь, сосни півасу, Машка з городу кличе, картолю з під снігу колупати..
Карло- пу, в тєлявізорі підвищення пензій вам обіцяє , подивися, наберись " вялічія'
показати весь коментар
10.02.2025 17:48 Відповісти
якби не впіймали б цього вбивцю від гуського міру,
то так глубоко не шкодував би....
показати весь коментар
10.02.2025 15:54 Відповісти
Щоб пізнати людину вистачає 8 секунд, говорять психологи.
показати весь коментар
10.02.2025 15:58 Відповісти
От дуже дивна річ. Кацап переїхав до Німеччини жити - бо там краще, але ненавидить увесь світ. У кацапетії жити погано, але він любить пуйла. Хтось знає чому?
показати весь коментар
10.02.2025 16:02 Відповісти
Багато таких зустрічав. В тій же Німеччині. Як таке пояснити - не знаю.
показати весь коментар
10.02.2025 16:15 Відповісти
Володимир Бондаренко На різних казках виховувались, коли були дітьми. Вони просто не можуть повноцінно інтегруватись в західне суспільство. Повірте, вони відчувають себе унтерменьшами. Тому вони всюди намагаються довести, що росіяни самі круті, а їх президент всіх переграв.
показати весь коментар
10.02.2025 17:14 Відповісти
А якби вбили кацапа в Німеччині, то судили б по статті "Жорстоке поводження з тваринами"
показати весь коментар
10.02.2025 16:03 Відповісти
Нашли с кем выпивать... Жалко ребят, конечно🥺
показати весь коментар
10.02.2025 16:13 Відповісти
Не треба пити із кацапами , зовсім нічого не треба із ними робити, навіть спілкуватися. Ніж у спину , це буде кацапська відповідь кожного разу.
показати весь коментар
10.02.2025 16:50 Відповісти
кацап, навіть коли тверезий, все одно п'яний від рашен пропаганди
показати весь коментар
10.02.2025 17:06 Відповісти
Винакає питання, чому українські вояки сиділи за одним столом з каzапом?
показати весь коментар
10.02.2025 17:18 Відповісти
Ці 2 бідолахи,поранені руснею,русня напала підло і підступно на їх країну,звірства чинить які....а вони у 85 млн-ній ФРН знайши кацапа і вась-вась,пиячили з ним,дружбана зустріли....Про те,що один у 2,5 рази молодший,інший у 1,5 рази,ще й десантники....були,як курчата зарізані першим зустрічним престарілим бухарем-кацапом,я вже й не кажу.....