9521 відвідувач онлайн

Шмигаль про удар РФ по ЧАЕС: Це виклик усьому світу

Шмигаль

У ніч на 14 лютого російський безпілотник завдав удару по укриттю зруйнованого 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль наголосив на необхідності негайних санкцій проти ядерної галузі Росії та закликав міжнародних партнерів до рішучих дій.

Про це він написав у телеграмі, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні вночі росія поцілила дроном із фугасною бойовою частиною в укриття зруйнованого 4-го енергоблоку ЧАЕС. Рятувальники загасили пожежу, радіаційний фон наразі в нормі", - заявив Шмигаль.

Він зазначив, що цей терористичний акт вкотре демонструє жорстокість Кремля і його повну байдужість до людських життів. 

"Удар по укриттю, яке береже від радіаційної загрози, - це виклик усьому світу. Ворог розуміє лише силу. Тому закликаємо партнерів запровадити рішучі санкції проти Росії, зокрема її ядерної галузі. Маємо максимально ослабити агресора", - підкреслив прем'єр. 

Удар РФ по саркофагу Чорнобильської АЕС

Нагадаємо, президент Зеленський зранку повідомив, що російський ударний дрон із фугасною бойовою частиною у ніч на 14 лютого влучив в укриття 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС.

В МАГАТЕ підтвердили удар дроном по захисному саркофагу четвертого блоку Чорнобильської АЕС.

Топ коментарі
+8
Ось наслідки розмов рудого дурня із кривавим недопалком. Після дзвінкка Трамбона до ***** до третьої світовій лишилось личиний час
показати весь коментар
14.02.2025 10:39 Відповісти
+3
******* по Курській АЕС у відповідь, не жувати шмарклі.
показати весь коментар
14.02.2025 10:42 Відповісти
+2
А хто такий Шмигаль?? Якби Єрмак заявив...Але він нове х/б приміряє,як у Фіделя кастрованого з Куби ...
показати весь коментар
14.02.2025 11:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нагадало
Зачєм нам мір, в котором нєт россіі?
показати весь коментар
14.02.2025 10:56 Відповісти
Ось наслідки розмов рудого дурня із кривавим недопалком. Після дзвінкка Трамбона до ***** до третьої світовій лишилось личиний час
показати весь коментар
14.02.2025 10:39 Відповісти
Монтаж этого нового Укрытия-2 завершен в 2019 году. Появилось оно над 4 блоком в 2017 году. До этого его там вообще не было 30 лет. Но было еще совковое Укрытие-1. Которое с 1987 года там стоит.
А Укрытие-2 над ним.
Вообщем, скорее всего лишь дополнительный повод для прекращения огня будет и не более.
показати весь коментар
14.02.2025 10:41 Відповісти
Все так, але ядерні станції то така штука, де краще не ризикувати зовсім.
показати весь коментар
14.02.2025 10:44 Відповісти
Я мав на увазі нормальних людей.
показати весь коментар
14.02.2025 11:21 Відповісти
на онлайн карті радіаційного фону в районі 4-го енергоблоку чаес наразі є показники 4970, 4428, 2657 н3в/год ( при нормі до 200 н3в/год), є й інші нижчі показники
скажіть, будь ласка, чи це норма та чи такий фон був раніше?

https://www.saveecobot.com/radiation-maps#12/51.4346/30.0177/gamma/ara+arc+clua+cuc+crc
показати весь коментар
14.02.2025 11:03 Відповісти
Якшо подивитись дані заминулі дні, то вони так само високі. Може це датчики десь в середині укриття.
показати весь коментар
14.02.2025 11:22 Відповісти
******* по Курській АЕС у відповідь, не жувати шмарклі.
показати весь коментар
14.02.2025 10:42 Відповісти
Якби люди думали про наслідки ,але ми не такі ,давайте КАЕС ,а те що хмара радіоактивних речовин полетить в Україну нікого не хвилює
показати весь коментар
14.02.2025 11:51 Відповісти
Краще нехай хмара летить з Курська, ніж з Чорнобиля. Чи ви не згодні?
показати весь коментар
14.02.2025 14:22 Відповісти
оху..нно занепокоєний виклик, всі вже гризуть нігті, що ж то буде далі...
показати весь коментар
14.02.2025 10:54 Відповісти
А хто такий Шмигаль?? Якби Єрмак заявив...Але він нове х/б приміряє,як у Фіделя кастрованого з Куби ...
показати весь коментар
14.02.2025 11:05 Відповісти
світ мовчить
показати весь коментар
14.02.2025 11:06 Відповісти
А до цього, значить, "виклика усьому світу" не було? ТРИ роки війни -- то *****... Ніхто - Шмигаль - воно і є ніхто.
показати весь коментар
14.02.2025 11:48 Відповісти
світ мовчить -світу пі**й