9913 відвідувачів онлайн
6 872 53

Ми будемо захищати бізнес, який має ліцензії на рідкісноземельні метали, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що держава буде захищати інтереси бізнесу, який реально займається видобутком рідкісноземельних металів.

Як інформує Цензор.НЕТ про це президент сказав під час пресконференції у рамках форуму "Україна. Рік 2025".

"Останні серйозні розробки були 50-60 років тому, а деякі майже 90 років. Це дає можливість нам навести порядок. Що є, скільки це коштує, кому належить. Тут будуть відповідні рішення - законно щось належить, щось незаконно, сплячі ліцензії, робочі... А там, де все справедливо, і бізнес цим займається, будемо їх захищати. Для нас це потрібно. Там, де сплячі ліцензії і хтось щось пограбував, будемо це повертати. Для нас це важливо", - пояснив президент.

Він зазначив, що наразі є нагода провести реальний аудит галузі.

"Дуже свіжих (ліцензій на видобуток рідкісноземельних копалин - ред.) я, чесно кажучи, не пам'ятаю дуже багато", - сказав Зеленський.

Водночас за його словами, ліцензіатів на розробку надр в Україні немало.

Угода про копалини зі США

Нагадаємо, Трамп заявив, що хоче укласти із президентом України Володимиром Зеленським угоду на 500 млрд доларів про доступ до рідкісноземельних ресурсів та природного газу в Україні в обмін на гарантії безпеки в будь-якому потенційному мирному врегулюванні.

Президент Зеленський заявив, що угода зі США про корисні копалини буде підписана на рівні міністрів за готовності і за умов гарантій. Наразі цей документ не готовий, щоб захистити інтерес України.

Згодом Трамп сказав, що Україна зірвала угоду щодо рідкісноземельних металів. Угода була потрібна, щоб США могли повернути витрачені на підтримку України кошти.

Адміністрація президента США Дональда Трампа передала Україні "покращений" проєкт угоди про корисні копалини, яка "відповідає українському законодавству".

Топ коментарі
+22
"Ми будемо захищати бізнес, який має ліцензії на рідкісноземельні метали" варто читати як "Це наша корова, і лише ми, з Єрмаком, Ахмєтовим і компанією будемо її доїти"
показати весь коментар
23.02.2025 18:54 Відповісти
+15
Та ми памятаємо, як ви захищали бізнес автобусних перевезень в окупований Крим... Розмінували все з випередженням графіку, щоб військам ***** була зелене світло на південні області материкової України...
показати весь коментар
23.02.2025 18:56 Відповісти
+12
Яке воно дурне.🤦‍♀️
показати весь коментар
23.02.2025 18:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Ми будемо захищати бізнес, який має ліцензії на рідкісноземельні метали" варто читати як "Це наша корова, і лише ми, з Єрмаком, Ахмєтовим і компанією будемо її доїти"
показати весь коментар
23.02.2025 18:54 Відповісти
ОЦЕ КЛЮЧОВА ПРИЧИНА ТЬОРОК БЕЗ РЕЗУЛЬТАТІВ МАРОДЕРНІ З ТРАМПОБІЗНЕСОМ - на ліцензії підкупити мародерню Ахметівсько -Бенінсько ублюдочний олігархат бабло знайшов, а от до розробок ще не дійшов. НЕМА ГРОШЕНЯЬ+Т- не намрродерили ще на війні , та не вистачило зерна ...

Як сказав великий фінансист СЛУГ - "великі люди" вже володіють ліцензіями на те на що зазіхає Трамп . А як сказали усі інші фінансисти - ЛІЦЕНЗІЯ ЦЕ ЛИШЕ НАМІРИ , як купили корупційні у ОПУмародерні так держава й забере - ЯКЩО ЦЕ НЕ ДЕРЖАВА БУРАТІНКООЛІГАРХАТУ
показати весь коментар
23.02.2025 19:02 Відповісти
У Ахмєтова свої тьорки з Манафортом - разом пхали Януковича до влади . У Пінчука свої - спонсорує вибори Трампа ще з першого терміну. У Бєні свої - чи наполягатиме Трамп на його екстрадиції до США .
А У ЗЕЛІ ОЛНА ЦІЛЬ - дати йому гарантію безпеки або здриснути вчасно .
показати весь коментар
23.02.2025 19:07 Відповісти
Вікторія Спартц: «Диктатурі Зе і Єрмака настав кінець»- ютуб
показати весь коментар
23.02.2025 19:13 Відповісти
Вибачте, що там пінчук?
показати весь коментар
23.02.2025 19:15 Відповісти
вічний спонсор членів команди ТРАМПА
показати весь коментар
23.02.2025 19:29 Відповісти
плюс ще й ДЕМІВ З СОРОСЯТАМИ - так він же один клав яйця завжди в різні кошики - від Кремлівських до Проукраїнських . так само й споносурвав й демів й респів .
показати весь коментар
23.02.2025 19:32 Відповісти
СБУ взялась за скандальну статтю Пінчука про здачу Крима в обмін на Донбас - 2017 рік ( Трамп при владі)Нагадаємо, 29 грудня 2016 року український олігарх https://tsn.ua/politika/zabuti-na-15-rokiv-pro-krim-i-provesti-dlya-boyovikiv-vibori-pinchuk-napisav-kompromisi-dlya-miru-z-rosiyeyu-856554.html Віктор Пінчук опублікував скандальну статтю на Wall Street Journal, в якій запропонував піти на "болісні компроміси" заради миру на Донбасі.
показати весь коментар
23.02.2025 19:35 Відповісти
У Пінчука пояснили надання грошей Трампу

Корреспондент.net, 22 листопада 2016, 20:42
показати весь коментар
23.02.2025 19:36 Відповісти
Таки буде захищати, бо той бізнес це вам не толерантний народ, загнаний тцкашниками на кухні. Той бізнес здатен не одного снайпера екіпірувати, а дивізію самих елітних.
показати весь коментар
24.02.2025 19:34 Відповісти
А хто давав право на видобуток стратегічного важливих рідко земельних бізнесу??? Ти сам зараз палишся , що то наш олігархат тормозить угоду скоріше за все.
показати весь коментар
23.02.2025 18:54 Відповісти
Та ми памятаємо, як ви захищали бізнес автобусних перевезень в окупований Крим... Розмінували все з випередженням графіку, щоб військам ***** була зелене світло на південні області материкової України...
показати весь коментар
23.02.2025 18:56 Відповісти
Яке воно дурне.🤦‍♀️
показати весь коментар
23.02.2025 18:57 Відповісти
Боже, спаси і вбережи від захисту Зеленського і взяття під його особистий контроль!
показати весь коментар
23.02.2025 18:58 Відповісти
Ці ліцензії Зеленський видавав мародерам та корупціонерам.
показати весь коментар
23.02.2025 18:58 Відповісти
А захищати від кого, від американців?
показати весь коментар
23.02.2025 18:59 Відповісти
Від українців.
показати весь коментар
23.02.2025 19:04 Відповісти
💯
показати весь коментар
23.02.2025 21:08 Відповісти
Ти не аудит будеш проводити а розпил
показати весь коментар
23.02.2025 18:59 Відповісти
Так,так,так Володимир Олександрович, бізнесняні підуть по другому колу захисту!
показати весь коментар
23.02.2025 18:59 Відповісти
Ну все! Якщо і був якийсь бізнес з видобутку тих копалин, значить хана тому бізнесу, тим паче, якщо "захищати" береться зєрмачня зі своїм цербером - гетьманцевим. Фініт а-ля комедія!
показати весь коментар
23.02.2025 19:01 Відповісти
Отвезите его на дурку
показати весь коментар
23.02.2025 19:01 Відповісти
Нікому, падло, ти не "ми". ТИ будеш висіти за шию на арці дружби народафф, або забитий бруківкою Родинами проданих тобою на бойню у полон 3 000+ Воїнів! МІНІМУМ за спрощеним судом поскачеш частинами до Чаушеску, Каддафі й Хусейна з держаком від шуфлі там, де поніс хусейн! Най здійсниться Божа Воля! Амен!
показати весь коментар
23.02.2025 19:02 Відповісти
То пора оголосити список цих так званих бізнесменів, за яких український народ віддає власне життя і чи хоч один бізнесмен послав на війну свого сина!
показати весь коментар
23.02.2025 19:03 Відповісти
Бачу, що до ранку на цензорі будуть одні потужні фрази Лідора всієї Галактики. А давайте такий флешмоб в коментарях: якби ви могли задати питання йому і вам би ніхто не зміг заткнути рота, Яке б питання ви поставили президенту до 3-х роковин повномасштабного вторгнення?
показати весь коментар
23.02.2025 19:03 Відповісти
Забагато сьогодні потужних анонсів і райдужних обіцянок, значить куйові твої діла, політжмурик...
показати весь коментар
23.02.2025 19:03 Відповісти
Тобто, будуть обкрадати землю (яка належить народові) обрані.
показати весь коментар
23.02.2025 19:03 Відповісти
Що падло будеш захищати свої бандюків олігархів які прихватизували державну власні ,так виходить українській мафії можна ,а США -ні ?
показати весь коментар
23.02.2025 19:04 Відповісти
УКраїну захищать не пробував?...
показати весь коментар
23.02.2025 19:06 Відповісти
а воно йому треба? хіба воно для того перлося в президенти(вірніше - ***** та його кацапопідари привели) щоб країну захищати?
показати весь коментар
23.02.2025 19:16 Відповісти
****, ідіот.
показати весь коментар
23.02.2025 19:10 Відповісти
Ми будемо захищати бізнес, який має ліцензії на рідкісноземельні метали, - Зеленський Джерело: https://censor.net/ua/n3537477
Після ціх слів "український крупний капітал" (олігархат ) напружився. Скільки це буде стояти?
показати весь коментар
23.02.2025 19:10 Відповісти
УВАГА ДЛЯ УСІХ - ЗЕ ТРИМАЄ СВОЇХ ОЛІГАРХІВ ЯК РЯТІВНИЙ КРУГ . Тепер Увага - ЄРМАК ЗІБРАВСЯ ДОДОМОВЛЯТИСЯ у США як ХТО - від ОЛІГАРХАТУ УКРАЇНИ , за СВОЮ з вовкою безпеку та офшорні сундуки... ?
показати весь коментар
23.02.2025 19:11 Відповісти
А що він дає, щоб його захищати? Звідки борги тоді?
показати весь коментар
23.02.2025 19:11 Відповісти
пане Фірташ, куди ви поділися?
тут президент пропонує захищати ваш бізнес.
цікаве. від кого 🤣🤣🤣
показати весь коментар
23.02.2025 19:18 Відповісти
А як відносно інтересів українського народу? За Конституцією, в нас надра належать народу.
показати весь коментар
23.02.2025 19:24 Відповісти
Надра належать народу України, йолопе
показати весь коментар
23.02.2025 19:25 Відповісти
Защищать интересы ахметова, коломойского,фирташа и ко . Иди уже в отставку
показати весь коментар
23.02.2025 19:33 Відповісти
Лучше отдать в сша, чем зазравшимся олигархам
показати весь коментар
23.02.2025 19:35 Відповісти
Коли я казав що всі землі вже давно переділені - отримував купу дизлайків. Тепер утріться.
показати весь коментар
23.02.2025 19:46 Відповісти
****** 🤬 а інші бізнеси хай ходять беззахисні виходить. Може вже прийде колись усвідомлення що треба робити якісь системні рішення, а не для рідкоземельних 18-24 річних біженців?
показати весь коментар
23.02.2025 19:56 Відповісти
Ну канешна ты будешь защищать своих корешей олигафренов. Кто бы сомневался. Иначе до завтра не доживешь
показати весь коментар
23.02.2025 20:12 Відповісти
інвест-нянями, Гнида ? )))
показати весь коментар
23.02.2025 20:17 Відповісти
И всем расскажи Госп Зеленский кто имеет эти "лицензий " на рзработку редко -земельных ископаемых? ... и онй необеспечили безопасностью Украины ? .... или это (ложь - ****** и обман ) ..... пыль в глаза для граждан Украины ?
показати весь коментар
23.02.2025 20:32 Відповісти
само собой если єто бизнес слуг народа или 95 квартал
показати весь коментар
23.02.2025 21:05 Відповісти
Правильно Зєля.
Фінансові інтереси своїх олігархів-злодіїв потрібно захищати.
Тим більше, коли ті олігархи діляться награбованим особисто з тобою.
І найголовніше - більшість тих олігархів свої рідні - ''кошерні'', а не якісь там ''гої-хахли''.
показати весь коментар
23.02.2025 21:24 Відповісти
Мабуть, копалини які хотів трамп роздеребанили ще при кучмо