10292 відвідувача онлайн
5 190 41

Суддю Літвінову, в якої знайшли паспорт РФ, звільнено, - ВРП

ВРП звільнила суддю Літвінову, в якої знайшли громанядство РФ

ВРП звільнила суддю ліквідованого Окружного адмінсуду Києва Аріну Літвінову, в якої журналісти виявили громадянство РФ.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, про це заявив голова Вищої ради правосуддя Григорій Усик.

Рішення підтримали 15 членів ВРП.

"Вища рада правосуддя вирішила звільнити суддю Окружного адміністративного суду Києва Аріну Літвінову з посади з судді на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України (вчинення істотного дисциплінарного проступку. - Ред.)", - сказав він.

Громадянство РФ у судді Літвінової

Раніше журналісти "Схем" (проєкт Радіо Свобода) з'ясували, що суддя нині ліквідованого Окружного адміністративного суду міста Києва Аріна Літвінова, яка має чинний статус судді, є громадянкою Російської Федерації.

Громадянство країни-агресорки Літвінова отримала у липні 2002 року в місті Єкатеринбург, про що свідчить витяг із автоматизованої системи "Роспаспорт". На той момент вона вже три роки працювала у Вищому арбітражному суді України.

Сама Літвінова заперечувала наявність у неї громадянства РФ.

Наприкінці квітня цьогоріч суддя ліквідованого Окружного адміністративного суду міста Києва Аріна Літвінова поскаржилася в прокуратуру і Вищу раду правосуддя на журналіста "Схем" Георгія Шабаєва, який знайшов у неї російський паспорт.

Згодом стало відомо, що Літвінова зібралася у відставку.

23 липня ВРП зупинила розгляд цієї заяви Літвінової та розпочала дисциплінарне провадження, результатом якого може стати її звільнення. В цьому випадку жодних виплат суддя отримувати не зможе.

Згодом Літвінову було тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.

Топ коментарі
+24
Утирка, який її призначив з паспортом РФ, як і тих, хто її перевіряв, не звільнено.
показати весь коментар
27.02.2025 12:32 Відповісти
+18
Звільнено!
тобто не затримано для подальшого обміну на наших воїнів 👆🏼
показати весь коментар
27.02.2025 12:32 Відповісти
+18
Пенсію дали? Ну хоча б так тисяч 250? Щоб кацапка не голодувала...
показати весь коментар
27.02.2025 12:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Звільнено!
тобто не затримано для подальшого обміну на наших воїнів 👆🏼
показати весь коментар
27.02.2025 12:32 Відповісти
Навіщо галіматью писати. За наявнісь громадянства не затримують". Воно і в тебе є.
Інша справа, що СБУ не працює намвиявлення людей із роспаспотпвїати у владі.
показати весь коментар
27.02.2025 12:36 Відповісти
Сама Літвінова заперечувала наявність у неї громадянства РФ. Джерело: https://censor.net/ua/n3538244
- вже стаття !
показати весь коментар
27.02.2025 14:03 Відповісти
Утирка, який її призначив з паспортом РФ, як і тих, хто її перевіряв, не звільнено.
показати весь коментар
27.02.2025 12:32 Відповісти
рада прогосувала що воно дійсне
показати весь коментар
27.02.2025 12:38 Відповісти
про що ти кажеш????
на баканова нема ніодного відкритого провадження!!!!
не лише про держзраду а ніодного!!!
друг боневтіка чистий перед законом як слйоза.
а тут. якесь громадянство, всього лиш!!!
ще добре що вона орден не отримала
показати весь коментар
27.02.2025 12:54 Відповісти
Пенсію дали? Ну хоча б так тисяч 250? Щоб кацапка не голодувала...
показати весь коментар
27.02.2025 12:33 Відповісти
ти не бачиш що звільнена за непристойний десциплінарний поступок.
поведінка у неї була куйовенька!!! все!!!
тож прийде час пенсії і вона її отримає
показати весь коментар
27.02.2025 12:57 Відповісти
Скоріш за все вона вже давно її отримує.
показати весь коментар
27.02.2025 14:32 Відповісти
А перевірки набутого майна, грошових коштів нє??
показати весь коментар
27.02.2025 12:35 Відповісти
не на часі
показати весь коментар
27.02.2025 12:37 Відповісти
Але ж вона порушила ЗАКОН ? Що ... тільки звільнили?
показати весь коментар
27.02.2025 12:38 Відповісти
Ну їй ще пальцем помахали ісказали що не можна таке робити.
А що Ви пане хотіли? Судді вони ж як діти невинні.
показати весь коментар
27.02.2025 13:07 Відповісти
Журналісти роблять роботу силових відомств. Може уже прийшов час як у США бьють бистро і акуратно.
показати весь коментар
27.02.2025 12:38 Відповісти
А ми тут стібаємось із "ждунів"....
показати весь коментар
27.02.2025 12:39 Відповісти
І це все?! Вимагаємо лінча
показати весь коментар
27.02.2025 12:40 Відповісти
Для цього доведеться воскресити Олександра Музичко, а заодно розібратися, хто ж замовив його вбивство (там явно не обійшлося без "правоохоронних" органів).
показати весь коментар
27.02.2025 14:58 Відповісти
Гадаю, що послідовників Олександра Музичка ще досить багато в Україні.
Треба просто їм не заважати.
Коли такі покидбки знатимуть, що по них в будь-який момент прийдуть браві хлопці, тоді все життя по іншому повернеться! Дінч, і тільки!
показати весь коментар
27.02.2025 17:03 Відповісти
Ви мнєє етааа прєкратітєє.... расаафобію етааа расафобію
показати весь коментар
27.02.2025 12:46 Відповісти
сподіваюсь, вибачилися з жалєм і тугою?
показати весь коментар
27.02.2025 12:55 Відповісти
Завтра піде і поновиться. І компенсацію отримає. Все в традиціях.
показати весь коментар
27.02.2025 12:58 Відповісти
не пройшло 12 років.
показати весь коментар
27.02.2025 12:59 Відповісти
Решта членів (ВРП) подумки: "От, *****, хоч би мій не знайшли"...
показати весь коментар
27.02.2025 13:00 Відповісти
сподіваюсь ми не будемо її довічно утримувати,.., хоча, як знати...
показати весь коментар
27.02.2025 13:02 Відповісти
Ця літвінова часом не родичка нотаріуса артемки літвінова, що ще й попик, який зїбав в Канаду, і проповідує там МП?
показати весь коментар
27.02.2025 13:09 Відповісти
Алкану, который возомнил себя умным, и нашкрябал в соцсетях дурницю, 5 лет тюрьмы. А здесь, посадова особа, яка мае повноваження виносити вырок имям Украины, мае кацапский паспорт, звилнееня!
показати весь коментар
27.02.2025 13:21 Відповісти
і після такого зашквару вони хочуть щоб хтось довіряв їхнім судам. ..
з таким правосуддям ми семимильними кроками рухаємося до практики кровної помсти і судів шаріата
показати весь коментар
27.02.2025 13:22 Відповісти
А чого дивуєтеся. Значна частина БОГОВИБРАНИХ, якщо не всі, й досі дотримуються принципу Око за око зуб за зуб. А від нас вимагають християнського прощення
показати весь коментар
27.02.2025 13:29 Відповісти
взагалі то мова йде про інше. про те що спочатку при родово-племінному устрої була особиста помста, а потім держава перебрала на себе ці права для концентрації влади. І люди з цим погодились бо була видимість справедливості. Наразі , завдяки таким ЗМІ скандалам судова влада втрачає довіру , а отже і легітимність і тому слід повертатись до самосуду кровної помсти з її законами Таліона.

Таліон (лат. Lex talionis, Jus talionis - рівна міра покарання, рівнозначна відплата) - у звичаєвому праві давніх народів правило (принцип), за яким міра покарання повинна дорівнювати тяжкості вчиненого злочину, тобто має відтворювати шкоду, заподіяну злочином.
показати весь коментар
27.02.2025 13:46 Відповісти
Ніхто ні до чого не повернеться - стадо овець буде завжди покірно йти за пастухом !
показати весь коментар
27.02.2025 14:08 Відповісти
А ОП на предмет російських та інших паспортів не перевіряли?
показати весь коментар
27.02.2025 13:35 Відповісти
У мера Одеси давно знайшли "пєтушиний" паспорт, а що толку? Він для будь-якої влади "свій".
показати весь коментар
27.02.2025 15:00 Відповісти
Мої припущення все частіше справджуються. Для того щоб в Україні займати "хлібну" державну посаду, потрібно мати паспорт з "куркою-табака" на обкладинці.
показати весь коментар
27.02.2025 13:46 Відповісти
Ось ціна всім нашим "патріотам-націоналістам" - якщо суд і правоохоронні органи не виконують свою функцію - хто заважає САМИМ громадянам відновити справедливість ?
показати весь коментар
27.02.2025 14:06 Відповісти
Музичко спробував...
показати весь коментар
27.02.2025 15:02 Відповісти
Так отож ... а решта "правосєков" потім на дупу сіла ...
показати весь коментар
27.02.2025 15:14 Відповісти
Якесь прикре непорозуміння. Всім відомо, що без паспорта РФ на суддю не призначають.
показати весь коментар
27.02.2025 15:06 Відповісти
РОЗСТРІЛЯТИ