5619 відвідувачів онлайн

Уражено Московський НПЗ та інші стратегічні об’єкти РФ, - Генштаб ЗСУ

11 березня уражено Московський НПЗ

Сили оборони України уразили низку стратегічних об'єктів РФ у ніч на 11 березня.

Про це повідомила пресслужба Генштабу ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

В операції брали участь підрозділи Сил безпілотних систем та Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, Служби безпеки України, Головного управління розвідки МО України та інші складові Сил оборони.

Було атаковано об'єкти, задіяні у забезпеченні збройної агресії проти України.

"Зокрема, зафіксовано влучання по виробничих потужностях Московського нафтопереробного заводу, який здатний переробляти 11 млн тон нафти на рік та забезпечує 40-50% потреб міста Москва в дизелі та бензині.

Також, зафіксовано вибухи у районі лінійно-виробничої диспетчерської станції "Стальной конь" (Орловська область рф), яка забезпечує управління технологічними процесами нафтопроводу "Дружба" та є важливою складовою в процесах постачання нафти на термінал морського порту "Усть-Луга", що у Ленінградській області", - йдеться в повідомленні.

Внаслідок дій ППО рашистів пошкоджено також низку об'єктів цивільної інфраструктури.

"Сили оборони України володіють детальною інформацією про стратегічні об’єкти, задіяні у забезпеченні збройної агресії рф проти України, дотримуються норм міжнародного гуманітарного права та вживають заходів, щоб максимально убезпечити цивільне населення", - підсумували в Генштабі ЗСУ.

Атака БПЛА на Росію

У ніч проти 11 березня невідомі безпілотники атакували низку регіонів РФ. Міноборони РФ заявило про збиття 337 БпЛА .

Топ коментарі
+15
На нацистській россії нема цивільного населення. Вони там всі без винятку нацисти.
показати весь коментар
11.03.2025 14:18
+12
Це http://www.doslidy.org.ua/stories/st-hamlet-new.htm цитата, шановний.
Клавдій. Мон шер Гамлєт! Ходімо в кабінєт. Канхвету дам тобі я посмоктати. Канхвета очєнь класна, Тузік вкусний. (Клавдій гидотно плямка, ізображая вкусний ********* Тузік.)
У ту же мить із моря вилазить Привид у брудному простирадлі.
Привид. Не вір, мій сину, цьому підорасу. Канхвету ту тобі він в жопу встромить.
Клавдій. А-а-а-а!!! (Тікає.)
показати весь коментар
11.03.2025 14:38
+10
Спалить моЦкву к Бениной маме во славу ВЕЛИКОЙ УКРАИНЫ!!!
показати весь коментар
11.03.2025 14:19
Коментувати
Сортувати:
Ну що? Поки йдуть переговори на Близькому сході схоже збувається прогноз що зближення Москви із Вашингтоном призведе до зближення Пекіну та Брюселю на користь України. Це й економічно дозволить ЄС та Китаю подолати вибрики Трампа у економіці і посилить позиції ЄС у відстоюванні інтересів Києва та послабить позиції Москви котра ще нещодавно розраховувала на китайців у війні проти українців та обході санкцій. Чекаємо на розвиток подій а на Московії (т.з. "роССії") вже вереск пішов!
показати весь коментар
11.03.2025 14:16 Відповісти
откуда инфа?
показати весь коментар
11.03.2025 14:18 Відповісти
от дуда
показати весь коментар
11.03.2025 14:28 Відповісти
Посол Китаю в ЄС дуже грубо висловився про СШа.
показати весь коментар
11.03.2025 14:49 Відповісти
"https://www.dialog.ua/ukr/russia/310719_1741691642 Китай став на бік України", - російські пропагандисти вражені зміною позиції Пекіну
показати весь коментар
11.03.2025 14:19 Відповісти
Читайте - посилання вище!
показати весь коментар
11.03.2025 14:20 Відповісти
Не вір, мій сину, цьому підарасу!
(с) Митець
показати весь коментар
11.03.2025 14:22 Відповісти
Щоб я був твоїм "сином" тобі треба бути старшим за 80-т років!
показати весь коментар
11.03.2025 14:36 Відповісти
Клавдій. А-а-а-а!!! (Тікає.)
показати весь коментар
11.03.2025 14:38 Відповісти
не знають люди класики, живих класиків. куди котиться цей світ.
показати весь коментар
11.03.2025 18:10 Відповісти
Господи, яка маячня. Китай тільки й чекає підписання ганебної "мирної" угоди, після якої він зможе прихопити Тайвань.
показати весь коментар
11.03.2025 15:26 Відповісти
На нацистській россії нема цивільного населення. Вони там всі без винятку нацисти.
показати весь коментар
11.03.2025 14:18 Відповісти
Спалить моЦкву к Бениной маме во славу ВЕЛИКОЙ УКРАИНЫ!!!
показати весь коментар
11.03.2025 14:19 Відповісти
Вони самі із цим чудово впорались у 1812-му, впораються й зараз!
показати весь коментар
11.03.2025 14:37 Відповісти
Гори-гори ясно.. Хай згорить до тла мацква!
показати весь коментар
11.03.2025 14:21 Відповісти
Пошкодили драбину та фарбування на одній ємності на Серпуховській нафтобазі. Фотопідтверження на новині нижче тут на Цензорі.
Совково-брехливий Генштаб це вважає перемогою.
показати весь коментар
11.03.2025 14:24 Відповісти
показати весь коментар
11.03.2025 14:30 Відповісти
Ємність вкрита кіптявою, значить, поряд горіло пальне. Нам не пощастило, в ємності було тільки на дні, швидко вигоріло, рештки загасили. Але дрон зробив свою справу - пробив резервуар.
показати весь коментар
11.03.2025 14:33 Відповісти
Ніякого пробиття немає. Ніякої дірки не має в ємності.
показати весь коментар
11.03.2025 14:36 Відповісти
дві дірки є !
показати весь коментар
11.03.2025 14:37 Відповісти
Ємність копчена по всій висоті, бетон поряд чорний.

Значить, знизу було горіння. Горіли явно не рештки дрону (були б видні).
Горіло паливо, що витекло з діжки. Була б повна - горіло б досі.
показати весь коментар
11.03.2025 14:51 Відповісти
ти було там, бачило?
показати весь коментар
11.03.2025 18:11 Відповісти
Тебе, чмоню, ще не забанили?
показати весь коментар
11.03.2025 18:45 Відповісти
воронка у десяти метрах від РВС. Тобто недольот.
показати весь коментар
11.03.2025 15:25 Відповісти
Не схоже на вибух. Трубу б з місця зірвало, або щонайменше покоптило.
Схоже просто на фото шасі.
показати весь коментар
11.03.2025 15:32 Відповісти
ну так, згоден. Тут вибуху не було, бо труба ціла, а на фото скоріш за все залишки шасі дрона. Але і РВС не горів, а щось деякий час горіло зовні, може продуктопровід до \від РВСа. Тому і фото зробили (скоріш за все - санкіоновані), бо фактчно нема суттєвих уражень. Впевнений що таких фото з МНПЗ і ЛПДС "Стальной Конь" не буде.
показати весь коментар
11.03.2025 15:46 Відповісти
мадьяри вже підтвердили ураження нафтопроводу Дружба і припинення перекачки нафти - верещать, що то удар по їхньому сувернітету
показати весь коментар
11.03.2025 16:05 Відповісти
Ніколай, не нервуй, далі ще буде!
Це ж, як на Каширському шосе, фсбшники патрушева, жилі будинки з московитами підривали!
Смерть рашистам! А їх уже, більше 800.000 голів орків, ****** реалізував =прикопав в Україні, тільки з лютого 2022року!!
Ось така, ніколай, херня для московитів!!
показати весь коментар
11.03.2025 16:57 Відповісти
Ура! Такі долетіло до МНПЗ.
показати весь коментар
11.03.2025 14:28 Відповісти
Топагавків недочекалися на жаль , це не дитячі мопедики це пів тони тринітротолуола
показати весь коментар
11.03.2025 14:31 Відповісти
Дуже файно.
показати весь коментар
11.03.2025 14:37 Відповісти
Повірю коли побачу як в москві зупиняться авто у зв'язку з дефіцитом бензину.
Бо якщо просто влучили бо якійсь цистерні - то вона горить довго і красиво, але відновлюється за декілька днів.
показати весь коментар
11.03.2025 14:38 Відповісти
После ударов козломордых по энергетике Украины электричество восстанавливается через несколько часов, но ваньки все равно три дня празднуют, то ж веришь ты или нет - никого не волнует.
показати весь коментар
11.03.2025 15:13 Відповісти
А військових цілей ,и енергетичної інфраструктури немає, чи та ж залізниця до Маріуполя, чи дєрьмак дозволив тільки по старих бочках стріляти?
показати весь коментар
11.03.2025 14:38 Відповісти
це московський НПЗ. На "старі бочки" не схоже.

показати весь коментар
11.03.2025 15:08 Відповісти
ай понабігали консерви кацапські, які ви вбогі.
показати весь коментар
11.03.2025 18:13 Відповісти
Хорошо, но мало...
Надеюсь, это только начало движения к миру!
показати весь коментар
11.03.2025 15:09 Відповісти
Восємь лєт донбілі Бомбодєдово
показати весь коментар
11.03.2025 16:56 Відповісти
Там, на московському НПЗ є такі чотири резервуари місткістю 50 тисяч кубічних метрів. Так як вони були першими в ссср такого об'єму, при їх проектуванні прорахувалися у товщині стіки, що загрожувало їх руйнуванню. Потім їх посилили швелерами 50-розміру. Але в разі руйнування хоч одного вогняною хвилею змиє весь завод.
показати весь коментар
11.03.2025 17:46 Відповісти
От для чого переговори - трумп рятує бензоколонку.
показати весь коментар
11.03.2025 18:43 Відповісти
Хитрі хохли вночі накидали дронів на мацкву, а вранці запропонували перемир'я. Тепер кацапи думають, що робити: погодитись - не зрозуміють мацквічі, не погодитись і відповісти арешніком - не зрозуміють вашингтонці.
показати весь коментар
12.03.2025 09:24 Відповісти