11102 відвідувача онлайн

Україна вітає Азербайджан та Вірменію із узгодженням тексту Угоди про встановлення миру, - МЗС

Мирна угода між Азербайджаном і Вірменією: МЗС України відреагувало

Міністерство закордонних справ України привітало Азербайджан та Вірменію із узгодженням тексту Угоди про встановлення миру та міждержавних відносин.

Про це йдеться у заяві відомства, передає Цензор.НЕТ.

"Розцінюємо успішне завершення переговорів як важливий етап на шляху до встановлення справедливого і тривалого миру на Південному Кавказі", - зазначили у МЗС.

У відомстві наголосили, що Україна підтримує нормалізацію відносин між Азербайджаном і Вірменією і вітатиме підписання цієї важливої угоди вже найближчим часом.

Що передувало?

Нагадаємо, 13 березня міністр закордонних справ Азербайджану Джейхун Байрамов повідомив, що Азербайджан і Вірменія закінчили узгодження тексту мирної угоди, яка має завершити конфлікт, що триває кілька десятиліть і розгортався переважно довкола Нагірного Карабаху.

МЗС Вірменії підтвердило, що країна прийняла пропозиції Баку щодо двох раніше неузгоджених пунктів і зі свого боку погодила угоду "Про встановлення миру та міждержавних відносин між Республікою Вірменія та Азербайджанською Республікою".

19 вересня 2023 року в міністерстві оборони Азербайджану оголосили про початок "антитерористичних заходів" у Нагірному Карабасі для "відновлення конституційного ладу".

20 вересня невизнаний Нагірний Карабах капітулював. Президент Азербайджану заявив, що країна за добу "виконала всі завдання антитерористичної операції" і "відновила суверенітет".

30 вересня Азербайджан визнав територіальну цілісність Вірменії.

Невизнаний Нагірний Карабах припинив своє існування з 1 січня 2024 року.

Топ коментарі
+2
нічьо кацап - все буде добре
показати весь коментар
18.03.2025 19:22 Відповісти
+2
ясне діло.
азербайджан повернув своє. арменія в черговий раз, була обісцяна кацапами.
тепер миру мир! справедливий мир.
коли ми повернемо, все до останнього сантиметру, в міжнародно визнані кордони, то це і буде наш справедливий мир.
будь який інший мир, у сраку запихайте!
показати весь коментар
18.03.2025 19:23 Відповісти
+2
Пашинян - розумна людина... Він зумів достойно вивести Вірменію з тієї паскудної ситуації, в яку її затягли кацапи та вірменські шовіністи, ще в 90-ті.... Ця підарасня, спираючись на російські багнети, розпалила сепаратистські настрої в Нагірному Карабаху, захопили третину території Азербайджану, вигнали звідти жителів... І ніхєра три десятки років не зробили, для відновлення зруйнованого! (Типова кацапська тактика - прийти, "насрать", і з гордим виглядом сидіть посеред руїн, пишаючись завойованим). А коли "отримали по морді" - як щури, розбіглись по норах... А Пашинян мусив "розгрібать" ними "насране"...

В результаті військового конфлікту у Нагірному Карабаху у світі з»явилося на дві країни - «брехуни і боягузи»… Вірменія і Росія…

Перша звинувачує другу в тому, що обіцяла допомогу, однак, не послала своїх «ваньок», з псковської дивізії, для» відстоювання «історичних земель Арцаху", для вірменського народу…

Друга, першу - в тому, що «вірменський народ Арцаху» не захотів воювать за свою землю, хоча Росія дала їм купу зброї…
показати весь коментар
18.03.2025 19:31 Відповісти

Завантаження...