9191 відвідувач онлайн

Пропагандистський фільм "Росіяни на війні" хочуть показати в Гаазі: Україна вимагає скасувати покази

Режисерка фільму Росіяни на війні Анастасія Трофімова

В Гаазі у Нідерландах планують показати пропагандистський фільм про війну проти України "Росіяни на війні" режисерки Анастасії Трофімової. Посольство України закликало скасувати покази.

Про це повідомило Посольство України в Нідерландах, інформує Цензор.НЕТ.

Українські дипломати заявили, що "глибоко стурбовані" планами на показ "Росіян на війні" одразу в кількох місцях у Гаазі, зокрема в Лейденському університетському коледжі.

Там наголосили, що ця стрічка — "відверта російська пропаганда, яка навмисно спотворює реальність" триваючої геноцидної агресивної війни Росії проти України, вводячи таким чином в оману глядачів та просуваючи токсичні наративи Кремля.

"Росіяни на війні" має на меті відбілити російських солдатів і зняти з них відповідальність за вбивства, зґвалтування, тортури, мародерство, насильницьку депортацію дітей та руйнування українських міст. Це інструмент маніпуляції громадською думкою", - йдеться у заяві. 

За інформацією департаменту захисту національної державності Служби безпеки України, "Росіяни на війні" є елементом спеціальної інформаційно-психологічної операції спецслужб Росії.

"Посольство розцінюватиме будь-яку підтримку показу цього фільму як сприяння інформаційним зусиллям Російської Федерації проти України", - зауважили у посольстві і додали, що очікують на скасування показів.

Фільм "Росіяни на війні"

Нагадаємо, канадська медіаорганізація TVO (TV Ontario), через яку надали фінансування виробництва фільму "Росіяни на війні" російської режисерки Анастасії Трофімової, вирішила надалі не демонструвати його.

Раніше Держагентство України з питань кіно засудило показ фільму, назвавши його "завуальованою російською пропагандою".

А у Верховній Раді звернулися до канадських колег із закликом не допустити показ фільму на фестивалі у Торонто.

Генконсульство України в Торонто висловило протест проти намірів показати "Росіян на війні" на Міжнародному кінофестивалі.

Попри численні протести керівництво Канадського кінофестивалю у Торонто (TIFF) відмовилося скасовувати покази фільму російської пропагандистки Анастасії Трофімової "Росіяни на війні".

Міністерство культури та стратегічних комунікацій внесло до "чорного списку"експрацівницю пропагандистського каналу "Russia Today", режисерку фільму "Росіяни на війні" Анастасію Трофімову.

Служба безпеки України порушила кримінальну справу проти режисерки пропагандистського фільму "Росіяни на війні" Анастасії Трофімової. У її діях правоохоронці вбачають виправдовування російської агресії проти України.

Топ коментарі
+9
Рашисты в Гааге должны быть только в наручниках и в клетке, по другому им там не должно быть места, опомнитесь, люди!
показати весь коментар
25.03.2025 18:28 Відповісти
+8
І дивне мовчання отого ********* з керовніком, під назвою на кшалт, Нацдерж Комітет з питань радіо та телебачення…. Це ж не закриття каналів, що являються опозицією щодо телеканалів лохомарафону в Україні!!
Там буяє, їх буремна діяльність, а тут, ні пари з вуст…
показати весь коментар
25.03.2025 18:16 Відповісти
+8
Кацапи ніби насміхаються: показуватимуть своє пропагандониво про те які вони білі й пухнасті в тому місті, де повинні судити їхнього Ху@лофюрера і його шайку.
показати весь коментар
25.03.2025 18:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оскаросний "20 днів у Маріуполі".
показати весь коментар
25.03.2025 18:18 Відповісти
вже бачіли
показати весь коментар
25.03.2025 18:20 Відповісти
Русняве пропагандонство на Венеціанському кінофестивалі вже показували.
показати весь коментар
25.03.2025 18:23 Відповісти
Или хотя бы "Господин Никто против Путина"
показати весь коментар
25.03.2025 19:18 Відповісти
І дивне мовчання отого ********* з керовніком, під назвою на кшалт, Нацдерж Комітет з питань радіо та телебачення…. Це ж не закриття каналів, що являються опозицією щодо телеканалів лохомарафону в Україні!!
Там буяє, їх буремна діяльність, а тут, ні пари з вуст…
показати весь коментар
25.03.2025 18:16 Відповісти
Я **********!!! Я так бачу! А як бачу - одразу беру!
показати весь коментар
25.03.2025 18:19 Відповісти
❗️Уже сьогодні набуває чинності перемир'я у Чорному морі та в енергетиці, - Зеленський.
показати весь коментар
25.03.2025 18:21 Відповісти
Домовленість про безпеку судноплавства в Чорному морі почне діяти лише після зняття санкцій, - заява Кремля
показати весь коментар
25.03.2025 19:35 Відповісти
- Питань території немає, тому все одно, що каже рф. Ми з вами повинні дотримуватись нашої стратегії.
показати весь коментар
25.03.2025 18:22 Відповісти
Кацапи ніби насміхаються: показуватимуть своє пропагандониво про те які вони білі й пухнасті в тому місті, де повинні судити їхнього Ху@лофюрера і його шайку.
показати весь коментар
25.03.2025 18:27 Відповісти
То ж так і задумано
показати весь коментар
25.03.2025 18:38 Відповісти
Вони думають, що це тролінг.
показати весь коментар
25.03.2025 20:13 Відповісти
А що так можна було...?
показати весь коментар
25.03.2025 18:27 Відповісти
Рашисты в Гааге должны быть только в наручниках и в клетке, по другому им там не должно быть места, опомнитесь, люди!
показати весь коментар
25.03.2025 18:28 Відповісти
В пику їм всім хай зє покаже "Слугу народа", "Сватів" або на крайній випадок "Папіка"
показати весь коментар
25.03.2025 18:29 Відповісти
Служба безопасности Украины возбудила уголовное дело против режиссера пропагандистского фильма "Русские на войне"
Ну во первых - это уголовное дело пахнет маразмом.
А рассказ об этом пропагандистом фильме - бесплатной рекламой.
показати весь коментар
25.03.2025 18:38 Відповісти
Логично было подать в суд на канадское TVO (TV Ontario) за финансирование пропаганды терроризма.
показати весь коментар
25.03.2025 18:58 Відповісти
Например. Но тогда необходимо в суде отстаивать свою позицию. Проще отчитаться об открытии бессмысленного дела.
показати весь коментар
25.03.2025 21:34 Відповісти
Дело только в этом? Хотя... чем проще - тем проще.
показати весь коментар
25.03.2025 23:36 Відповісти
а трофімова планує знімати фільм "Рейс MH17"?? Його вона теж змогла би тріумфально показати у Нідерландах.
показати весь коментар
25.03.2025 18:50 Відповісти
Покажите свою документалку о ракетных, дроновых обстрелах и панорамы разрушенных украинских городов и поселков. Это будет очень созвучно с Гаазой.
показати весь коментар
25.03.2025 18:53 Відповісти
Кошмар(
Дно!

Чому там не вимагають показати українські документальні фільми?
Де наші дипломати?
Божевілля😱
показати весь коментар
25.03.2025 19:12 Відповісти
Надо бы Украине тоже скомпоновать свой фильм "Русские на войне" и показать его в Гааге..
Готового материала для этого фильма предостаточно. И можно даже сделать из этого видеоматериала сериал "Русские на войне" и показывать его во многих странах мира..
показати весь коментар
25.03.2025 19:21 Відповісти
Думать треба. А, нікому і нічим.
показати весь коментар
25.03.2025 20:54 Відповісти
Главной эмблемой фильма станет большой чёрный пакет !
показати весь коментар
26.03.2025 00:03 Відповісти