9384 відвідувача онлайн

США повинні знати заздалегідь, щоб скоригувати політику, - Рубіо про підготовку РФ до нового масштабного наступу

Держсекретар США Марко Рубіо

Державний секретар США Марко Рубіо прокоментував повідомлення про те, що Росія готує війська до нового широкомасштабного наступу проти України у 2025 році. 

Про це він сказав під час пресконференції після зустрічі міністрів країн НАТО, яку транслювало Суспільне, передає Цензор.НЕТ.

Рубіо зазначив, що США мають розуміти, чи налаштована Росія на мир, чи ні, щоб скоригувати свою політику.

"Якщо ми завтра прокинемося і побачимо, що росіяни розпочинають якусь наступальну операцію, тоді стане зрозуміло, чи хочуть вони миру, чи ні. Якщо ні, ми повинні знати це заздалегідь, щоб скоригувати нашу політику", - сказав він. 

Держсекретар також зауважив, що США спостерігають за діями РФ та протягом найближчих тижнів зможуть оцінити, чи справді Кремль готовий до миру.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що диктатор РФ Володимир Путін підписав указ про весняний призов до російської армії. У рамках призову Кремль планує залучити 160 тисяч росіян.

Наприкінці березня 2025 року видання The Associated Press повідомило, що російські війська готуються розпочати новий військовий наступ найближчими тижнями, щоб максимізувати тиск на Україну та посилити переговорну позицію Кремля на переговорах про припинення вогню.

Командир 1-го штурмового батальйону Третьої штурмової бригади Володимир Фокін заявив, що російські окупаційні війська готуються розпочати новий наступ. Їхні підрозділи вже понад місяць проходять підготовку.

Топ коментарі
+22
Такого переливання пустого в порожнє я ще не бачив!
показати весь коментар
04.04.2025 16:33 Відповісти
+9
як діти малі... єдине, що ви повинні знати - сосія завше буде прагнути чужого і готова до нападу. ну, хіба не існуватиме взагалі...
показати весь коментар
04.04.2025 16:32 Відповісти
+7
***, на чому наступ? На бтрах хімзахисту, самокатах і віслюках. Нехєра поширювати ці лякалки?
показати весь коментар
04.04.2025 16:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
як діти малі... єдине, що ви повинні знати - сосія завше буде прагнути чужого і готова до нападу. ну, хіба не існуватиме взагалі...
показати весь коментар
04.04.2025 16:32 Відповісти
знищуйте рашку, НЕ прогадаєте !

.
показати весь коментар
04.04.2025 17:29 Відповісти
Такого переливання пустого в порожнє я ще не бачив!
показати весь коментар
04.04.2025 16:33 Відповісти
То насолоджуйтесь. Коли ще таке побачиш.
показати весь коментар
04.04.2025 17:15 Відповісти
зелідор не рахується?)
показати весь коментар
04.04.2025 17:46 Відповісти
***, на чому наступ? На бтрах хімзахисту, самокатах і віслюках. Нехєра поширювати ці лякалки?
показати весь коментар
04.04.2025 16:35 Відповісти
показати весь коментар
04.04.2025 16:36 Відповісти
з пустого в порожнє
показати весь коментар
04.04.2025 16:40 Відповісти
Сша, наперед підказую - готовтесь до розвалу як насосії, твк і сша. Крапка.
показати весь коментар
04.04.2025 16:50 Відповісти
гарна хвороба маразм - нічого не болить й кожен день щось нове...
показати весь коментар
04.04.2025 16:52 Відповісти
Шо воно вообража? Ми якщо взнаємо!.. А ми ж іще не знаємо!.. Звідки ж нам знати? Самі ми нє мєсниє!.. Трампанута зграя добавиться.
показати весь коментар
04.04.2025 16:56 Відповісти
це ті шо ругали Байдена за нерішучість
показати весь коментар
04.04.2025 17:08 Відповісти
ну от маладець же.
цікаво, йому самому не огидно?
показати весь коментар
04.04.2025 17:16 Відповісти
Що воно хоч сказати хотіло?
показати весь коментар
04.04.2025 17:16 Відповісти
сумую за клімкеном...
показати весь коментар
04.04.2025 17:17 Відповісти
Йолоп.......тьфу......лядь...
показати весь коментар
04.04.2025 17:19 Відповісти
"Якщо ми завтра прокинемося і побачимо, що росіяни розпочинають якусь наступальну операцію, тоді стане зрозуміло, чи хочуть вони миру, чи ні. Якщо ні, ми повинні знати це заздалегідь, щоб скоригувати нашу політику", - сказав він. Джерело: https://censor.net/ua/n3545098
показати весь коментар
04.04.2025 17:22 Відповісти
Как становится грустно, когда слушаешь заявления этих трамповских дебилов, чего от них можно ждать, кроме пакостей?
показати весь коментар
04.04.2025 17:23 Відповісти
Администрация трампа состоит из полных *********, они признают факт *** во рту только тогда, когда им в рот уже кончат!!
показати весь коментар
04.04.2025 17:34 Відповісти
Трамп уже явно подкорректировал с прошлой каденции - куда уж дальше то? совместные расстрельные команды и вертухаи?
показати весь коментар
04.04.2025 17:44 Відповісти
Чи будуть нападати рюзьке не знаємо, але хочемо побачити. Бо заздалегідь не можем знати. Треба чекати… А готуватись треба, але ж заздалегідь не знаємо, то й готуватись не можемо. Бо проснемось тільки завтра!
показати весь коментар
04.04.2025 18:24 Відповісти
А може й не прокинемосся навіть завтра(((
показати весь коментар
04.04.2025 19:21 Відповісти
Курва америкоская васькается в засос с пуйлом и не знает ЗАРАНЕЕ
показати весь коментар
04.04.2025 19:48 Відповісти
Якщо ти, Рубіо, не вважаєш себе дебілом, не означає, що ти не дебіл, а якщо напевне знатимеш - все одно ним залишишся.
показати весь коментар
04.04.2025 23:06 Відповісти