9739 відвідувачів онлайн

Ворог масовано атакував Одесу ударними БпЛА: постраждали 3 людини, спалахнули пожежі, - ОВА. ФОТОрепортаж

Ввечері 21 квітня Одесу масовано атакували російські безпілотники, в місті є пошкодження.

Про це написав очільник Одеської ОВА Олег Кіпер, передає Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що в місті пошкоджено цивільну інфраструктуру, житлові будинки, навчальний заклад, транспортні засоби, зайнялися пожежі. 

Інформація щодо постраждалих уточнюється.

Наслідки російської атаки на Одесу

Згодом мер Одеси Геннадій Терехов уточнив, що ворог поцілив по житловій забудові в густонаселеному районі Одеси. На місці пожежа, працюють оперативні та комунальні служби. Багато квартир пошкоджено.

Пізніше Кіпер повідомив про трьох постраждалих внаслідок російської атаки.

Евакуйовані з обстріляного будинку собаки

Будинок, який постраждав після російської атаки на Одесу 21 квітня

Раніше повідомлялось про серію вибухів в Одесі.

Топ коментарі
+9
Путлер клятий , здохни , сучий потрох , до ранку 😣
показати весь коментар
22.04.2025 01:39 Відповісти
+5
Так він ще і хутину міста називає

показати весь коментар
22.04.2025 01:10 Відповісти
+5
ломіть кацапняві нафтобази.
показати весь коментар
22.04.2025 01:28 Відповісти

Завантаження...