11512 відвідувачів онлайн

Я єдиний, хто може домовитися про мирну угоду між РФ та Україною, - Трамп

Президент США Дональд Трамп

Американський президент Дональд Трамп вважає, що війна Росії проти України не буде довго продовжуватися, бо він "єдиний", хто зможе домовитися про досягнення миру. 

Про це він заявив в інтерв'ю виданню Time, передає Цензор.НЕТ.

Водночас Трамп визнав, що перебільшував, коли казав, що завершить війну в Україні в перший же день свого президентства. 

Коли його запитали, чи можливий мир в Україні, коли президентом Росії залишається Путін, він відповів, що "так".

"Я думаю, що мир можливий. Я думаю, що зі мною на посаді президента — можливо, якщо дуже ймовірно. Якщо президентом буде хтось інший, то без шансів. Я думаю, що Путін волів би зробити це по-іншому. Я думаю, що він волів би піти й забрати все [захопити всю Україну]. І я думаю, що завдяки мені, я вважаю, що я єдиний, хто може домовитися. І я думаю, що ми пройшли довгий шлях. У нас були дуже хороші переговори, і ми дуже близькі до угоди. І я не вірю, що хтось інший міг би укласти цю угоду", - заявив республіканець.

Інтерв’юер також запитав у Трампа, чи можливий мир, якщо Зеленський залишиться президентом України.

"Так, я вірю. Він зараз президент, і я думаю, що ми укладемо угоду", - додав американський лідер.

Топ коментарі
+38
Ти єдиний у світі, хто так гучно об.ісрався. Ось це точно, а все інше то маячня.
показати весь коментар
25.04.2025 15:52 Відповісти
+32
Ти чмо риже єдине що ти можеш зробити це відсмоктати в ***** дзінь піня та корейської шавки !
показати весь коментар
25.04.2025 15:52 Відповісти
+18
Кримська декларація від 25 липня 2018 року
Декларацію оприлюднив тодішній очільник Держдепартаменту Майк Помпео, призначений Трампом. І він, будучи головним речником офіційної зовнішньої політики США, у документі підтверджував невизнання російської анексії Кримського півострова та проголошував довгострокову відмову визнання претензій РФ на територію, захоплену силою всупереч міжнародному праву.

Основна суть Кримської декларації:
- Росія, шляхом вторгнення в Україну та спроби анексії Криму в 2014 році, намагалася підірвати основоположний міжнародний принцип, якого дотримуються демократичні держави: жодна країна не може силою змінювати кордони іншої;
- Сполучені Штати знову підтверджують свою політику щодо відмови визнання вимог Кремля зі встановлення суверенітету над територією, захопленою силою всупереч міжнародному праву. Разом із союзниками, партнерами та міжнародною спільнотою Сполучені Штати відкидають спробу Росії анексувати Крим і зобов'язуються зберігати цю політику до відновлення територіальної цілісності України;
- Своїми діями РФ повела себе у спосіб, який недостойний великої держави, та із власної волі ізолювала себе від міжнародної спільноти.
показати весь коментар
25.04.2025 16:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ти чмо риже єдине що ти можеш зробити це відсмоктати в ***** дзінь піня та корейської шавки !
показати весь коментар
25.04.2025 15:52 Відповісти
Донні в нас теріторій взагалі не залишиться після твоїх вдалих перемовин.
показати весь коментар
25.04.2025 15:52 Відповісти
Ти єдиний у світі, хто так гучно об.ісрався. Ось це точно, а все інше то маячня.
показати весь коментар
25.04.2025 15:52 Відповісти
Забув додати «за 24 години».
показати весь коментар
25.04.2025 15:56 Відповісти
я, я, я, я, я ,я , якби я то, лише я....
показати весь коментар
25.04.2025 15:56 Відповісти
Дони наверное и дрочит на себя перед зеркалом.
показати весь коментар
25.04.2025 15:59 Відповісти
"..я єдиний, хто може домовитися.." - вкотре пожартував кримінальний злочинець, мародер, зрадник Трумп, який усе своє безтолкове життя підживлювався енергією (і, звісно, баблом) недолугих людей та дебілів-авантюристів...
показати весь коментар
25.04.2025 16:00 Відповісти
ох і брехун
показати весь коментар
25.04.2025 16:00 Відповісти
"ЄДИНИЙ" АМЕРИКАНСЬКИЙ КІРЗОВИЙ ЧОБІТ .ВИРОБНИЦТВА РАШИСТСБКОЇ ФАБРИКИ "КУЙЛА"
показати весь коментар
25.04.2025 16:01 Відповісти
Не шутишь ???
показати весь коментар
25.04.2025 16:01 Відповісти
показати весь коментар
25.04.2025 16:02 Відповісти
показати весь коментар
25.04.2025 16:38 Відповісти
пи...дить, як троцький. 1 до 3 як мінімум. хоча м'яса в них, ще достатньо.
показати весь коментар
25.04.2025 16:02 Відповісти
Кримська декларація від 25 липня 2018 року
показати весь коментар
25.04.2025 16:03 Відповісти
Без санкції Трампа Помпео не мав права підписувати такий документ
показати весь коментар
25.04.2025 16:09 Відповісти
От Трумп, мабуть, саме тому Помпео не взяв в свою нову адміністрацію. Навіщо, коли є холуї-жополизи типу Гегсета. Та хіба одного Помпео не взяв?
показати весь коментар
25.04.2025 16:34 Відповісти
Ти себе переоцінив...ідіот старий. Думав Україна капітулює, і це через такі жертви... гнида ти рижа
показати весь коментар
25.04.2025 16:03 Відповісти
Хвора не людина!
показати весь коментар
25.04.2025 16:03 Відповісти
Амеріканський🤠 пройдисвіт чубатий !!!
показати весь коментар
25.04.2025 16:03 Відповісти
Схоже що продовжує жартувати звіздун.
показати весь коментар
25.04.2025 16:03 Відповісти
Клоун 🤡
показати весь коментар
25.04.2025 16:03 Відповісти
СамозакохАнець!
показати весь коментар
25.04.2025 16:04 Відповісти
Я, я,я - головка від патєфона.
показати весь коментар
25.04.2025 16:04 Відповісти
цей блазень вже осточортів. Чекаю коли Зеля його теж відправить на йух. бо із таким "міротворцем" і війни не надо
показати весь коментар
25.04.2025 16:05 Відповісти
Хвали мене моя губонько
показати весь коментар
25.04.2025 16:07 Відповісти
Ти єдиний, хто заважає нам.
показати весь коментар
25.04.2025 16:07 Відповісти
Якщо агент луб'янки "Краснов" вживає термін "мирна угода між РФ та Україною" - то це де-факто означає "вимога капітуляції України".
показати весь коментар
25.04.2025 16:07 Відповісти
Так і є. Можливо ще Сі може. Всі інші не того калібра і банально спостерігають
показати весь коментар
25.04.2025 16:08 Відповісти
Тільки мовчки відсосати в Путлєра, старий педофіл, якого з різних ракурсів зняли КГБісти в готелі, в 1989 році, з малолітніми хлопчиками 10 років!
показати весь коментар
25.04.2025 16:09 Відповісти
Нарциси́зм - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B5%D1%80_(%D0%BF%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%8F) риса характеру, яка полягає у виключній самозакоханості.

У https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%8F психології та https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%81%D0%B8%D1%85%D1%96%D0%B0%D1%82%D1%80%D1%96%D1%8F психіатрії надмірний нарцисизм розглядають як серйозну особистісну дисфункцію або https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%80%D1%86%D0%B8%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BB%D0%B0%D0%B4_%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96 розлад особистості.
показати весь коментар
25.04.2025 16:10 Відповісти
Я, Я, Я!!! Головка от х.я. Трамп -хворий нарцис.
показати весь коментар
25.04.2025 16:18 Відповісти
Скоріше вже Китай домовиться про мир, ніж ти!
показати весь коментар
25.04.2025 16:19 Відповісти
Я не здивуюся, якщо невдовзі загони пластунів в Україні будуть брати ім'я Усами Бен Ладена.
показати весь коментар
25.04.2025 16:20 Відповісти
Я Я Я Я Я Я Я Я Я Я Я Я Я.......і це каже найбільш тупий презик в історії США
показати весь коментар
25.04.2025 16:23 Відповісти
ти сам собі прутня не промаструбуєш трунпуша
показати весь коментар
25.04.2025 16:24 Відповісти
после тех своих последних заяв про УКРАТНУ-иди ты ***** феерический *******!
показати весь коментар
25.04.2025 16:25 Відповісти
клоун
показати весь коментар
25.04.2025 16:26 Відповісти
Обоснуй, Чубчік?
Чого здав назад, сказав же що "24" години то була Шутка....
показати весь коментар
25.04.2025 16:27 Відповісти
Але ж бо, його поява на свiт божий - це злий жарт, ондого.
показати весь коментар
25.04.2025 16:36 Відповісти
100 % Даннінг-Крюгер.
показати весь коментар
25.04.2025 16:30 Відповісти
Спили мушку "трамп"!
Пока ты краснов, договариваешься о 3 мировой войне! Шевельни лишней хромосомой...
показати весь коментар
25.04.2025 16:30 Відповісти
снова шутишь ,НЕДОНОШЕННОЕ ???!!!(((
показати весь коментар
25.04.2025 16:31 Відповісти
Як ти вже своїми щоденними ********** заїпав увесь світ! Миротворець хрінов!
показати весь коментар
25.04.2025 16:32 Відповісти
Богу - богово, поцу - пыня.
показати весь коментар
25.04.2025 16:32 Відповісти
Я єдиний, хто може домовитися про мирну угоду між РФ та Україною, (за рахунок жерви України,,,,.окупації частини України куйлом ,неприйняттям в НАТО.,а визнання Криму,рашистською територією і за цю Твою куйню , американський аферист вимагає оплати в України своїми ресурсами ...Підла скотиняка(за Ляшком)
показати весь коментар
25.04.2025 16:34 Відповісти
...i за баб Юлькою.
показати весь коментар
25.04.2025 16:39 Відповісти
показати весь коментар
25.04.2025 16:36 Відповісти
Слухай ти виродок так домовся. Чому з твого рота тільки одне лайно летить. Нобілітету хочеш, а *** тобі шнобіля максимум такому виродку
показати весь коментар
25.04.2025 16:49 Відповісти
Рідкоземельна сволота..Все.що він може- кинути Україну або заставити капитулювати.Це ми і без нього можемо.
показати весь коментар
25.04.2025 16:51 Відповісти
Мирний план від далекобійника:
1.Росія повинна деокупувати всі території незалежної,суверенної держави тому що це порушення суверенітету та міжнародного права і взагалі фундамент на якому стоїть світ в інакшому випадку будуть війни всі проти всіх
2. Репарації,зміна режиму,демілітаризація на Росії тому що зараз це виглядає як мавпа з гранатою яка погрожує всьому світу
3.При дотриманні перших двох пунктів Україна може зробити поступку не вступати в блок НАТО
4. Русня кладе на рахунок 1 тлн доларів у міжнародному банку і це буде гарантія що вона знову не нападе а якщо нападе то втрачає і 1 трильйон і Україна вступає до НАТО...
І було би все beautiful але Трамповіч все профукав
показати весь коментар
25.04.2025 16:54 Відповісти
Ти ЄДИНИЙ ДЕБІЛ...Неповторно-феєричний!!!
показати весь коментар
25.04.2025 16:55 Відповісти
Думаю фотографію трампа можна сміливо друкувати у енциклопедії навпроти слова "ШИЗОФРЕНІЯ"...
показати весь коментар
25.04.2025 17:08 Відповісти
Удары по Киеву , Украина, убийство украинских граждан и разрушение домов , это давление дональда трампа, таким образом он давид на украинцев, чтоб украинцы подписали с россией капиталюцеонные соглашения. У меня просьба к гражданам америке, расскажите своим знакомым в америке какое чудовище у них президент .
показати весь коментар
25.04.2025 17:09 Відповісти
"If anyone will not welcome you or listen to your words, leave that house or town and shake the dust off your feet." (Matthew 10:14)
показати весь коментар
25.04.2025 17:14 Відповісти
Відведіть його вже до психіатра.Він єдиний. ЗСУ може закінчити тільки продай,вже не давай,бо ти жлоб жадібний,бізнєсмєн хреновий.
показати весь коментар
25.04.2025 17:30 Відповісти
Після того, як Трамп ОБДРИСТИТСЯ.
Сі Цзіньпін покаже як може "зупинити Уйла".
І це стане ПОХОРОНОМ "монополії США на роль Світового Регулятора".
На економічному "фронті" Трамп ПОХОРОНЕ "монополію долару" і на перши ролі вийде Євро.
Прогноз на 5-10 років.
показати весь коментар
25.04.2025 17:35 Відповісти
Ти , падло, просто хочеш здати Україну
показати весь коментар
25.04.2025 17:40 Відповісти
То всьо портрет винен. Трампу пороблено. А якщо серйозно то у Трампа спотворене сприйняття реальності. Він окремо а Сполучені штати окремо. І всі ці заявки як у дитячому садку:"То не я то Байден, то не я то Обама. "Виходить треба повернути Обаму у президентське крісло щоб він виправив свої помилки і заставив росію віддати незаконно анексований Крим. Але штати мають свою зовнішню політику свою воєнну доктрину свої обов'язки дотримуватися верховенства права не залежно від того хто президент.
показати весь коментар
25.04.2025 18:16 Відповісти
дід вже мяко кажучи підзаїбав своїми дурними базарами
показати весь коментар
25.04.2025 19:50 Відповісти
Аналогов подобного кретинизма и дебилизма, ни в истории Америки, ни в мировой истории нет, но судя по всему, теперь такие президенты станут в порядке вещей, мир сошёл с ума и возврат в здравое состояние невозможен, это неоспоримый факт.

Украине выпала историческая миссия, эта война показала, что человеческое общество, в своём развитии, достигло пика, дальнейшее движение вперёд невозможно по многим объективным и субъективным причинам, а самой главной причиной является полная утрата моральных принципов, аморальное общество обречено на погибель, это аксиома.
показати весь коментар
25.04.2025 19:57 Відповісти
россия аморальное общество - живут и здравствуют
показати весь коментар
26.04.2025 00:21 Відповісти
Во-первых, нет такой страны, как расея, а есть куча говна под названием быдлостан, в которой не

живут, а существуют навозные черви и не здравствуют, а загибаются от злобы и ненависти.
показати весь коментар
26.04.2025 17:15 Відповісти
Не розумію!
Чому незадоволені Трампом?! Він же тільки просуває передвиборчі гасла Зєленського!
"Нужно просто перестать стрелять". " Увидеть мир в глазу путина" і " Сойтись посередине"!
Хіба не за це голосували 73% у 2019?
показати весь коментар
25.04.2025 19:58 Відповісти
Ащоцешумить?!. Наче хтосьщосьговорить "пукпукпук"...