10632 відвідувача онлайн

Наступний тиждень стане вирішальним у перемовинах щодо завершення війни в Україні, - Рубіо

Марко Рубіо про перемовини щодо мирної угоди

Очільник Державного департаменту США Марко Рубіо заявив, що наступний тиждень стане вирішальним щодо "досягнення угоди про припинення війни в Україні".

Про це Рубіо сказав в ефірі телеканалу NBC, його заяву цитує Clash Report, інформує Цензор.НЕТ.

"Наступний тиждень буде вирішальним у переговорах щодо досягнення угоди про припинення війни в Україні", - заявив глава американської дипломатії.

Рубіо також сказав, що є підстави для оптимізму, але водночас є причини бути реалістами.

"Є причини для оптимізму, але є й причини для реалізму також. Ми близькі, але недостатньо близькі (до угоди, - ред.)", - сказав глава Держдепу.

Окрім цього, посадовець заявив, що США не запроваджують нових санкцій проти РФ, оскільки хочуть "зблизити конфліктуючі сторони".

"Тоді, коли ви починаєте робити таке (запроваджувати санкції, - ред.), ви продовжуєте війну ще на роки. Ви маєте побачити, що ніхто у світі не говорить з обома сторонами - лише США. І ми хочемо бути впевненими, що ми не покинемо роботу, яку можна виконати. Та ми не хочемо витрачати час на щось, що не дасть результату. Тому ми хочемо запевнитись, що обидві сторони хочуть миру, і на що вони готові піти заради цього",- сказав Рубіо.

Нагадаємо, що раніше президент США Дональд Трамп заявляв, що Україна та Росія дуже близькі до укладання мирної угоди.

Топ коментарі
+15
Поки що немає ніяких думок.Летить балістика.Але знаю,що буду говорити завжди: хутін- пуйло!
показати весь коментар
27.04.2025 16:49 Відповісти
+12
"кубік-рубік "кубинського походження - складається швидко , легко- улесливо, зі страхом бути викинутим на смітник свого політичного майбутнього . А приходив з в комнаді Нарциса як сильний республіканець-ненависник Кремля ... КАРИКАТУРА !!!
показати весь коментар
27.04.2025 16:58 Відповісти
+7
Пiшов ****** португальский обрубок! 😁
показати весь коментар
27.04.2025 16:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поки що немає ніяких думок.Летить балістика.Але знаю,що буду говорити завжди: хутін- пуйло!
показати весь коментар
27.04.2025 16:49 Відповісти
"кубік-рубік "кубинського походження - складається швидко , легко- улесливо, зі страхом бути викинутим на смітник свого політичного майбутнього . А приходив з в комнаді Нарциса як сильний республіканець-ненависник Кремля ... КАРИКАТУРА !!!
показати весь коментар
27.04.2025 16:58 Відповісти
Хто йому платить той його і танцює
показати весь коментар
27.04.2025 17:05 Відповісти
тому він і є "Рубліо".
показати весь коментар
27.04.2025 17:18 Відповісти
Воно маленкьке кубібік-рубік особливий християнин американського розливу - хрест попелом на лобі малює , а Україну приймали у ВАТИКАНІ порушивши навіть протокол - посадили у першому ряді через кілька крісел від Дона ( хоча українська літера U далеко віл американської А у французькій абетці) ... Та ще й оплесками підтримки мужнього українського народу проводили зєлю стоячи усі лідери на церемонії...
показати весь коментар
27.04.2025 23:28 Відповісти
Ну це як переможець олімпіади, звання не можна забирати. Тому згоден, що ху...ло це звання довічне, навіть після того, як він здохне, ще довге на могилі про це будуть нагадуватимуть
показати весь коментар
27.04.2025 17:03 Відповісти
За один день сто днів
показати весь коментар
27.04.2025 16:49 Відповісти
ЩЕ НЕ ВЕЧІР!!!
"...46% опитаних сказали, що підхід Трампа до Росії є занадто дружнім, тоді як 11% сказали, що він є занадто конфронтаційним, а 40% сказали, що він є приблизно правильним...."

Це прі тому що - це опитування було завершено до того, як минулого тижня адміністрація почала тиснути на Україну, щоб вона прийняла угоду про припинення вогню, вигідну для Росії.
показати весь коментар
27.04.2025 17:02 Відповісти
І звідки він про це знає, мабуть Віткоф йому розповів.
показати весь коментар
27.04.2025 16:49 Відповісти
Знае.
показати весь коментар
27.04.2025 17:29 Відповісти
Потужно!
показати весь коментар
27.04.2025 16:50 Відповісти
Ні, не стане !
показати весь коментар
27.04.2025 16:50 Відповісти
каже щоб рудий довбик не ображався!
показати весь коментар
27.04.2025 16:50 Відповісти
Пiшов ****** португальский обрубок! 😁
показати весь коментар
27.04.2025 16:50 Відповісти
Ну или, на следующей неделе, скажут что на следующей неделе, как это было в предыдущей неделе
показати весь коментар
27.04.2025 16:51 Відповісти
Для того вони і не кажуть дати, це як спортом начинають займатися з понеділка
показати весь коментар
27.04.2025 16:58 Відповісти
В нього дедлайн - 100 днів, а в Ху?ла 9 травня.
показати весь коментар
27.04.2025 19:11 Відповісти
сто дней завтра, девятомай через 11 дней. Есть какие-то намеки, что за это время что-то произойдет, если только сегодня ******** лавров высрал, что ни ЗАЭС ни Каховку отдавать не будут, а бомбить будут по прежнему все, что используется ВСУ, как они посчитают?
показати весь коментар
27.04.2025 20:45 Відповісти
А я читав десь, що 100 днів наче 3 травня. Можу помилятися
показати весь коментар
27.04.2025 21:21 Відповісти
Чиста політика--на усі боки триндіти щось обнадійливе, аби усім сподобалось. Ну, й фєйс шефа ж треба відбілювати та репутацію рятувати. Але у команди "краснова" це досить погано виходить. Саме цікаве те, під яким саме соусом трампон збирається санкції знімати, бо у Конгресі можуть і не зрозуміти.
показати весь коментар
27.04.2025 17:24 Відповісти
Вони там самі із собою розмовляють?????????????
показати весь коментар
27.04.2025 16:53 Відповісти
Воно Кубу свою ***** вiддало, щей хоче Украiну, портова швойда. 🥳
показати весь коментар
27.04.2025 16:53 Відповісти
Для кого вирішальний? Трамп збирається опкинути цей грішний світ?
А як не стане - тоді що? Нічого... Буде наступний тиждень.
Реально який САМОГІПНОЗ.
показати весь коментар
27.04.2025 16:56 Відповісти
Дивився сьогодні історію становлення нацизму в Німеччині від його виникнення і до його закінчення. Якщо не дивитися а слухати, то виникає відчуття, що говорять про ху....лостан і його лідерів. Єдине це ху...ло більше дебільний, а інші більш тупи
показати весь коментар
27.04.2025 16:57 Відповісти
І це Ви ще дивилися офіційну історію, спотворену на догоду совку. Справжня ж історія полягає в тому, що ідеологами та першими спонсорами нацизму були русскіє, аристократи-емігранти з Російської імперії. Як от Головний ідеолог Третього рейху - Альфред Розенберг, що закінчив Московське ВТУ імені Баумана вже за радянської влади, чи генерал Біскупський, полковник Вінберг, Арно Шікеданц, Макс Ріхтер, та багато інших, звісно ж за стартові гроші Кирила Романова, його дружини Вікторії Меліти Кобургської, Карловарської РПЦ тощо.
показати весь коментар
27.04.2025 19:19 Відповісти
кожен тиждень одне й те ж саме талдичать,наркомани,шолє?
показати весь коментар
27.04.2025 16:57 Відповісти
Ми близькі до миру - але далекі - Рубіо
показати весь коментар
27.04.2025 16:59 Відповісти
А шо ***** сказало, що наступного тижня подохне?
показати весь коментар
27.04.2025 17:03 Відповісти
все як завжди було у шпани невігласів підворотні, а інакше не було ніколи-
є причини для оптимізму, є й причини для реалізму тобто для песимізму.
показати весь коментар
27.04.2025 17:03 Відповісти
Цього тижня Трамп планує відвідати штат Мічиган для мітингу, присвяченого досягненню рубежу у 100 днів на посаді. Треба встигнути
показати весь коментар
27.04.2025 17:05 Відповісти
...яйцями закупитися.
показати весь коментар
27.04.2025 17:25 Відповісти
"Ми близькі, але недостатньо близькі.."
З Україною ваша команда і не намагалася бути "близькими", зате з кацапами ви взасос, і не тільки в тому що торкається угод, а й ментально, заради особливої користі і примарного "величия".
показати весь коментар
27.04.2025 17:13 Відповісти
Хайл ху...ло,
хайл трампон,
поговоримо пізніше поки сході відмитися у фсб
показати весь коментар
27.04.2025 18:22 Відповісти
це вже вшосте:
Наступний тиждень стане вирішальним...кіздежом
трампона про "велику угоду""
показати весь коментар
27.04.2025 17:13 Відповісти
Мовою оригіналу:
Царевич целовал лягушку
И в рот, и в попу, и в живот,
А та шептала: "Превращаюсь...
Вот-вот..."
показати весь коментар
27.04.2025 17:29 Відповісти
така яскрава потужна фотосесія на табуретках, тому підтвердження!
зелений лідар, так заглядав так заглядав в очко рудому лідару.
то, навіщо переносити на наступний тиждень?
показати весь коментар
27.04.2025 17:14 Відповісти
у трампона бала собака(тобто жінка)
-він її любив
вона з'їла шматок сала
він її прибив..
Прибив,закопав(на полі для гольфу)
та надпис написав...
..наступний тиждень...
..у трампона була...
показати весь коментар
27.04.2025 17:17 Відповісти
Каждый день всё новые и новые заявления, так достали, что даже отпало желание посылать их на

три буквы.
показати весь коментар
27.04.2025 17:18 Відповісти
Головне до 9го не прогнутися. Хочуть дожати нас до дня побєдобесія.
Далі буде легше
показати весь коментар
27.04.2025 17:20 Відповісти
і запустити, хоча б дрони по мацквє в ніч на 9мая ділдов на палках.
а, краще пару трійку ракет.
показати весь коментар
27.04.2025 17:30 Відповісти
Да все, что есть, на пабедабесие, по мацкве. Только так!
показати весь коментар
27.04.2025 18:51 Відповісти
Якщо жаби квакають про мир, то це точно не про мир
показати весь коментар
27.04.2025 17:22 Відповісти
Це про дощ.
показати весь коментар
27.04.2025 17:31 Відповісти
Кожен тиждень так кажуть. Виглядають як недоумки.
показати весь коментар
27.04.2025 17:26 Відповісти
Та скільки вже можна з цими "наступними" носитися??? Чи вони сподіваються, що у кацапів у голові щось перемкнеться?
показати весь коментар
27.04.2025 17:29 Відповісти
Поспішають ************* до пАбедАбесія.
показати весь коментар
27.04.2025 17:38 Відповісти
Мабуть дідусь у труні перевертається, всю війну пройшов а фашизм/нацизм не перемог, а ще до рашки пропустив
показати весь коментар
27.04.2025 18:26 Відповісти
ви вже підзаїбали, ***** його патякать
показати весь коментар
27.04.2025 17:49 Відповісти
Ще один рубистович
показати весь коментар
27.04.2025 17:57 Відповісти
Ішов 228-й вирішальний тиждень
показати весь коментар
27.04.2025 17:59 Відповісти
After next week, Ukraine's wish will be granted and the US will finally f*ck off.
показати весь коментар
27.04.2025 18:12 Відповісти
Неприличными словами не выражаться!
показати весь коментар
27.04.2025 18:48 Відповісти
показати весь коментар
27.04.2025 18:19 Відповісти
може хто не знав , що на 9 травня нас подадуть на тарілці пуйлові
показати весь коментар
27.04.2025 18:28 Відповісти
То Украину за неделю победят, то теперь мир за неделю. Скажите этому *********** кто, что мир зависит от ***** или распада *********, но не от хотелок чьих-то.
показати весь коментар
27.04.2025 18:46 Відповісти
Скільки вже тих тижнів минуло? А балістика як летіла по українських містах так і летить...
показати весь коментар
27.04.2025 19:07 Відповісти
сколько этих недель решающих уже было?
показати весь коментар
27.04.2025 19:11 Відповісти
честное пионерское!
показати весь коментар
27.04.2025 21:33 Відповісти
Два-три тижні "Арестович"
показати весь коментар
27.04.2025 19:41 Відповісти
18-я Чернобаевка.
показати весь коментар
27.04.2025 20:48 Відповісти
не каламутьте воду, вже заїбали конкретно