9645 відвідувачів онлайн

Площа контролю ЗСУ на Курщині скоротилася до 29 км², - DeepState. КАРТА

Українські військові контролюють три ділянки території у Курській області РФ загальною площею 29 квадратних кілометрів.

Про це повідомляє DeepState, інформує Цензор.НЕТ.

Зокрема, дві з яких у Суджанському районі (5 кв. км навпроти Суджі та 12,67 кв. км навпроти с.Гуєво) та один 11,35 кв. км в районі селища Тьоткіно Глушковського району.

Площа контролю обох ділянок в Суджанському районі з 19 квітня скоротилася майже удвічі (до цього становила  9,96 кв. км та 21,08 кв. км відповідно), а у Глушковському не змінилася.

Під українським контролем у Курській області лишаються, зокрема, частини сіл Горналь та Олешня. Частково вони перебувають у "сірій зоні".

Площа Сумської області під контролем військ РФ, як і раніше, лише 0,69 кв. км без населених пунктів. У "сірій зоні" з невизначеним контролем перебувають села по обидва боки державного кордону в Курській та Сумській областях.

DeepState: ЗСУ в Курській області РФ контролюють до 29 кв. км

Нагадаємо, що сьогодні, 26 квітня, начальник Генштабу ЗС РФ Валерій Герасимов доповів диктатору РФ Володимиру Путіну про нібито повне "звільнення" Курщини.

У Генштабі ЗСУ заявили, що повідомлення представників вищого командування РФ про нібито завершення бойових дій на території Курської області РФ не відповідають дійсності.

Топ коментарі
+7
показати весь коментар
28.04.2025 15:19 Відповісти
+6
"зелений курський кулак" всохся .як і вся "зелена брехня" починаючи з 2019 року .
показати весь коментар
28.04.2025 15:46 Відповісти
+5
А потім піде на Сумщину...(( Я зразу казав, що зелина ідея з Курськом закінчиться початком окупації Сумщини.
показати весь коментар
28.04.2025 15:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Площа Сумської області під контролем військ РФ, як і раніше, лише 0,69 кв. км без населених пунктів Джерело: https://censor.net/ua/p3549213
- DeepState вважає інакше !
показати весь коментар
28.04.2025 15:16 Відповісти
ти взагалі здатне уважно читати? написано для дебілів: Про це https://deepstatemap.live/#11/51.1733163/35.3217316 повідомляє DeepState + скірншот з мапи DeepState, так що там в тебе інакше?
показати весь коментар
28.04.2025 15:54 Відповісти
показати весь коментар
28.04.2025 15:19 Відповісти
"Що ти будеш там робити ?" спитав Генерал Залужий у сирка ще ДО курської авантюри

.
показати весь коментар
28.04.2025 16:08 Відповісти
Не в того питати треба було.
показати весь коментар
28.04.2025 16:28 Відповісти
Про що суперечка ? 20 % України - ТОТ. Це як ? І чому ? умєркє не потрібен Крим ? Це вже не його Батьківщина. А лише Мустафи Джемілєва. Якщо ні, то чого умєрка ТИБЗИТЬ у ЗСУ кошти ? Щоб знайти ПОТІМ іншу батьківщину ?
показати весь коментар
28.04.2025 15:20 Відповісти
куйло хоче повністю звільнити кемську курську волость і більше завоювати території України на Донбасі. Потім піде на переговори по припинення вогню по лінії розмежування.
показати весь коментар
28.04.2025 15:22 Відповісти
Та срав він на ту курську волость, шо ви носитесь із тим як дурні. Задумка була непогана, якби Тром і справді зміг домовитись про шось з }{уйлом одразу після обрання. А тепер це буферна зона і не більше.
показати весь коментар
28.04.2025 15:24 Відповісти
Задумка была дебильной с самого начала.
показати весь коментар
28.04.2025 15:37 Відповісти
"Що ти будеш там робити ?" спитав Генерал Залужий у сирка ще ДО курської авантюри
показати весь коментар
28.04.2025 16:09 Відповісти
Заокеанським стратегам видніше.
показати весь коментар
28.04.2025 16:39 Відповісти
Было 1200 кв. км осталось всего 29.
показати весь коментар
28.04.2025 15:36 Відповісти
то до ср..ки !

скільки людей та техніки поклали в цій авантюрі !!!!

.
показати весь коментар
28.04.2025 16:10 Відповісти
"зелений курський кулак" всохся .як і вся "зелена брехня" починаючи з 2019 року .
показати весь коментар
28.04.2025 15:46 Відповісти
Вова прострав час та ресурси
показати весь коментар
28.04.2025 15:53 Відповісти
А потім піде на Сумщину...(( Я зразу казав, що зелина ідея з Курськом закінчиться початком окупації Сумщини.
показати весь коментар
28.04.2025 15:58 Відповісти
Вже давно просуваються ...
показати весь коментар
28.04.2025 16:01 Відповісти
Я це с самого початку зрозумів, коли наші тільки пішли на Курщину, що не треба було цього робити. І всі здобутки просрали в підсумку. Вже немає територій, що міняти у руських .І Сумщина постраждає. Бо якщо верховний головнокомандувач нетяма, то і результати такі самі..
показати весь коментар
29.04.2025 00:11 Відповісти
І який результат,скільки втрат пішло,а головне,людських?
В ім'я чого,зеленого марева?
показати весь коментар
28.04.2025 16:17 Відповісти
Не розумію дебільного підвивання в коментарях.
Нагадаю, півроку тому всі ці формуні ******* криком кричали "Нашо нам той Курськ якшо в нас Покровськ віджимають, це нам не допомагає!"

І ось Покровськ встояв, а вереск не стихає.. То в чому причина?
показати весь коментар
28.04.2025 16:40 Відповісти
Щось безтолковий ішак більше не піарить курську авантюру. До чого причетне це чмо, там неодмінно результат, в ліпшому випадку, повний нуль.
показати весь коментар
28.04.2025 20:08 Відповісти
зате на Сумщині розширилась. Еммм, а то москалі зайшли