9294 відвідувача онлайн

Військових ТЦК без бойового досвіду та обмежень за станом здоров’я відправлятимуть на фронт, - Генштаб

Військових ТЦК направлять на передову. Що відомо

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський доручив провести перевірку щодо комплектування ТЦК та СП особовим складом з бойовим досвідом.

Про це йдеться в заяві Генштабу ЗСУ, передає Цензор.НЕТ.

"Так, військовослужбовці територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки без бойового досвіду та відповідних обмежень за станом здоров’я будуть направлені для проходження військової служби у частинах, що виконують завдання в районах ведення бойових дій. На їхні посади призначатимуть осіб, які отримали поранення, контузії та відповідно до свого стану здоров'я не можуть виконувати обов'язки в бойових підрозділах", - пояснили там.

У Генштабі зазначили, що ці заходи мають на меті покращити якість роботи ТЦК та СП і забезпечити дотримання принципів соціальної справедливості.

"Що сприятиме зміцненню братерства, бойового духу, а також взаємоповаги у військових колективах", - повідомили у Генштабі.

Також там заявили, що в період з 2022 по 2025 рік здійснено заміну (ротацію) всіх керівників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Наразі майже 70% військовослужбовців ТЦК та СП уже мають бойовий досвід.

"Захисники і захисниці, які отримали поранення (контузії) під час бойових дій на сьогодні складають близько половини усього особового складу ТЦК та СП.

Слід додати, що 20% персоналу територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки – цивільні особи, тобто працівники Збройних Сил України", - додали там.

Також протягом останніх років у ТЦК та СП збільшено кількість посад із соціальної роботи, реформовано систему морально-психологічного забезпечення, вдосконалено системи обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, введено юридичну службу тощо.

"Заходи щодо удосконалення роботи ТЦК та СП тривають", - підсумували в Генштабі.

Топ коментарі
+26
Черговий потужний пук. Більшість тих, хто там служить вже давно купили собі діагнози з явною непридатністю до бойових дій, благо ВЛК ж під боком та і в окопі стільки не заробиш. Відправлять, можливо, пару невдах і на цьому все зупиниться. Машина ТЦК + ВЛК стільки чорного налу приносить, що її ніхто не прикриє.
показати весь коментар
29.04.2025 16:58 Відповісти
+25
Нарешті...
ТЦКшники проявлять себе героями на фронті проти рашистів, а не як зараз в тилу проти бідних, хворих, стариків.
показати весь коментар
29.04.2025 16:47 Відповісти
+24
Тю. А так красиво розповідали, що майже всі тцкашники-поранені убдешники. Прийдеться знову хабарі розносити.
показати весь коментар
29.04.2025 16:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Это уже не первое заявление а наши местные людоловы и дальше спокойно бродят по улицам райцентра и сшибают бабки с ухилянтов.
показати весь коментар
29.04.2025 17:12 Відповісти
За хлопців з ТЦК можна не хвилюватися. Усі вони давно підстилили собі соломки, поробили інвалідності, УБД, чи на зовсім крайній випадок папірчик 'придатний до служби у ТЦК та СП'. Тим більше що у цій 'чудовій' структурі працює кругова порука, усі один-одного покривають і випадкових людей там майже немає.

От кого реально не завадило б відправити на фронт - так це нашу мусорню. Усіх до одного, на ротаційній основі. Але вони нажаль не готові до окопів і, як кажуть, більш корисні у тилу.
показати весь коментар
29.04.2025 17:14 Відповісти
Перед відправленням треба їм ще й піздюлєй дати так як вони відносились до звичайних українських громадян!
показати весь коментар
29.04.2025 17:14 Відповісти
Скільки ТЦКшників в країні?
Хтось каже 100 тисяч, хтось каже меньше.
Але їх десятки тисяч розвелось по країні.
Нехай половину відправлять на фронт.
То це вже буде , як мінімум 10 укомплектованих бригад.
Це вже по чисельності приблизно 2 корпуса, які зараз формують зазвичай з 5 бригад.
показати весь коментар
29.04.2025 17:18 Відповісти
А якщо ще й ментів додати,які не воювали! То ще + 300 000!
показати весь коментар
29.04.2025 17:23 Відповісти
Менти вони не вміють воювати.
показати весь коментар
29.04.2025 18:18 Відповісти
а дядя Вася з трактора вміє??але ж судячі по заробітках поліціанти то багатофункціональні та багатопрофільні спеціалісти,бо зарплата слідчого в мусарні в 2000 була десь 350-420грн,різницю чуєте???
показати весь коментар
30.04.2025 08:12 Відповісти
Лежу і мрію... Те-це-кашник потрапляє на фронт і там зустрічає тих, кого бусифікував ! Тьху ! Привидиться ж таке !... Мабуть я трішки задрімав...
показати весь коментар
29.04.2025 17:22 Відповісти
а я навіть бажаю цього,бо яким би не був пришилепкуватим ще вірю в карму та вищу справедливість,бо все життя волають що атеїсти а лежать всі під хрестами
показати весь коментар
30.04.2025 08:15 Відповісти
Та не вірте ви в цю маячню! Можливо якогось чмошніка з ТЦК і відправлять! А жирні та пузаті тцкуни залишаться!
показати весь коментар
29.04.2025 17:22 Відповісти
Можуть всих відправити,тільки куди.Посиде десь пів місяця в беспечному місці і вже тецекун,пройшовший пекло буде .УБД багато так отримували з 2014р
показати весь коментар
29.04.2025 18:17 Відповісти
Не така схема потрібна! От скільки і кого собі наловив, то з тими сам йді й воюй! Думаю, тоді б не хапали старих,хворих та бідних!
показати весь коментар
29.04.2025 17:26 Відповісти
Ха-ха!
Зараз, РАПТОВО усі ТЦКашники стануть УХИЛЯНТАМИ, СЗЧешниками та БІГУНАМИ через кордон.
Як-що звичайні люди бегуть-ховаются, мабуть 20-30%, то ТЦКашники, прогнозую, побіжуть усі 99% !!!
показати весь коментар
29.04.2025 17:34 Відповісти
Вони вже там майже всі мільйонери, деякі навіть доларові і на фронт точно не потраплять. В нашому районному тцк є "чорт" який сидить ще з 2014 року і ніде не воював, в 2022 спеціально розвівся з дружиною і оформив опіку за власними неповнолітніми дітьми. А " фейкових" інвалідів, в тому числі "бойових", взагалі десь половина, якщо не більше. Реальних воїнів там одиниці і скоріше за все їх повторно відправлять на фронт, а не корупціонерів та "бусифікаторів".
показати весь коментар
29.04.2025 17:45 Відповісти
Це ж як зеленський і його шобла старалися, що українці стали ненавидити свою армію?
показати весь коментар
29.04.2025 17:51 Відповісти
ТЦК це не армія.
показати весь коментар
29.04.2025 18:05 Відповісти
та ти що? сельодки наївся?
показати весь коментар
29.04.2025 19:26 Відповісти
Шобла зелена,а також цензор хочуть вбити людям в голови,що ТЦК це ЗСУ,але ж не всі дурні навкруг .ТЦК,як і поліція підори-пристосуванці,що ховають свої сраки в тилу.
показати весь коментар
29.04.2025 18:13 Відповісти
Так і є. ТЦК це орган військового управління, який створений на підставі п.8 ст.1 закону України "Про військовий обов'язок і військову службу"
Витяг з постанови щодо ТЦК:
5. Штати та штатний розпис територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки затверджуються начальником Генерального штабу Збройних Сил.

6. Штатні посади територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки комплектуються військовослужбовцями, державними службовцями та працівниками Збройних Сил (далі - працівники) відповідно до їх штату та штатного розпису.
показати весь коментар
29.04.2025 19:33 Відповісти
***** воно не ЗСУ.Хто створював ТЦК?Менів ***** на всяку херню від зелених
показати весь коментар
29.04.2025 19:45 Відповісти
ТЦК це перейменований військкомат, якщо що. Тільки блазень ще наказав замінити керівний склад військкоматів на своїх керованих ********.
показати весь коментар
30.04.2025 10:23 Відповісти
Постанова це аргумент
показати весь коментар
29.04.2025 19:46 Відповісти
Спочатку появилось ТЦК,а потім почали ліпити під нього постанови.ТЦК по суті фейкова структура.
показати весь коментар
29.04.2025 19:49 Відповісти
Так Примаченко ж говорил, что 90% тцкшников- воевали!
показати весь коментар
29.04.2025 18:14 Відповісти
Звичайно воювали. На людоловських фронтах. І з власним сумлінням.
показати весь коментар
29.04.2025 18:29 Відповісти
Це часом не операція " кінці в воду"?
показати весь коментар
29.04.2025 18:47 Відповісти
Гаряча тема,для....
показати весь коментар
29.04.2025 19:10 Відповісти
В окопі якраз і заробить 😊
показати весь коментар
29.04.2025 19:40 Відповісти
Не будуть вони воювати.
Відкупляться.
показати весь коментар
29.04.2025 19:51 Відповісти
Кріпаків заспокоюють
показати весь коментар
29.04.2025 19:52 Відповісти
Тільки коли зявляться на фронті що звичайно із розряда фантастики але раптом, то хай мовчать з якої вони стаї. Бо якийсь насильно мобілізований офіцер може і погнати у штурм того сержанта
показати весь коментар
29.04.2025 19:58 Відповісти
як же так?
а як алєкс Алекс, муни - муни
вони ж звикли тут строчити через день, а тепер на 0 ? та ви що
вони ж обісруться
показати весь коментар
29.04.2025 21:27 Відповісти
о , вночі почнуть звалювать хто куди
показати весь коментар
29.04.2025 21:46 Відповісти
Тобто ви хочете зробити те, що казали що зробите ще два роки тому ? 🤣
Насправді майже впевнений що це брехня )
показати весь коментар
29.04.2025 22:16 Відповісти
щяс они все на дурку закосят. ПТСР, тяжёлая депрессия, олигофрения, синдром Туррета.
показати весь коментар
30.04.2025 03:30 Відповісти
Сторінка 2 з 2