3383 відвідувача онлайн

Європі складно зібрати навіть 25 тис. військових для місії в Україні, - The Times

Скільки миротворців може зібрати Європа

Європі буде важко зібрати 25 000 військовослужбовців для участі в силах "стримування" в Україні. Все через недоукомплектованість армії та браку фінансування.

Про це пише видання The Times, передає Цензор.НЕТ.

Видання отримало доступ до розмов міністрів оборони та військових керівників Європи, під час яких ті обговорювали плани щодо створення сил "Коаліції охочих".

Скільки військових готові відправити до України

Так, начальник штабу оборони Великої Британії адмірал Тоні Радакін закликав зібрати контингент з близько 64 тис. військових. Проте у Лондоні готові надати до 10 тис. осіб.

Скільки миротворців може зібрати Європа

На наступних зустрічах міністри оборони країн Європи заявили, що "немає жодних шансів" досягти цієї кількості. Навіть 25 тис. зібрати буде вкрай складно, пише видання.

Відомо, що Британія і Франція схиляються до відправки інструкторів і навчальних підрозділів на захід України, а не до відправки повноцінного багатонаціонального сухопутного контингенту.

"Основна увага в зобов'язаннях щодо безпеки перед Україною буде зосереджена на відновленні та переозброєнні київської армії, забезпечуючи захист з повітря та моря", - йдеться в матеріалі.

На зустрічі 10 квітня міністри висловили стурбованість амбіціями Лондона. Так, міністр оборони Литви Довіле Шакалієне сказала: 

У Росії 800 000 військових. Якщо ми навіть не можемо зібрати 64 000, значить, ми дійсно слабкі

Також союзники вважають, що для підтримки контингенту чисельністю 64 тисяч потрібно буде до 256 тис. військових з урахуванням ротації.

Видання зазначає, що Естонія та Фінляндія побоюються ослаблення власної оборони. Польща, Іспанія та Італія - відмовилися від відправки солдатів, а Німеччина та Фінляндія виступили проти, хоча ФРН не виключає участі повністю.

Проблеми армії Великої Британії

Джерело розповіло, що армія Британії стикнулася зі скороченням чисельності, нестачею артилерії, а також логістичними проблемами. Зокрема йдеться про залежність від вантажівок та обладнання зі США.

Що буде замість контингенту

Велика Британія та Франція розмістять військових інструкторів на Заході України. Вони не охоронятимуть об'єкти та не вестимуть бойових дій. Акцент буде на підготовці українських військових та стратегічному плануванню на випадок загострення ситуації.

Топ коментарі
+30
Я думаю путлєр вже жаліє що почав війну з нападу на Україну. Жаліє що не почав її з нападу на ЄС та НАТО, адже враховуючи ці новини та опитування скільки поляків, німців,.... збираються захищати свої країни, то шансів на "Берлін за 3 дні" було б значно більше.
показати весь коментар
30.04.2025 10:07 Відповісти
+15
Отака вона підготовка до оборони - з 450 мільйонів піпла не можуть 25 тисяч набрати.
показати весь коментар
30.04.2025 10:05 Відповісти
+13
Четвертий рік повномаштабної війни! Якби дали пуйлу сцяними тряпками по морді у 2008, за Грузію, то зараз би не шукали війська, а всі витрачені кошти на війну, витрачали би на поліпшення життя в Європі!
Зберіться вже, заблокуйте рашизм хоча б в Європі, поки воно не розповзлося!
показати весь коментар
30.04.2025 10:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ми так само довго запрягали з 14 по 22 роки.
насьогодні Україна лідер в світі по витратам на армію - 34%.
навіть ізраїль коли на нього навалилися всі сусідські араби витрачав 28%.
тобто український уряд ворушиться.
звісно, левова доля це гроші заходу, без них ніяк.
але ми виграємо для заходу час, може захід про це згадає коли вінок на могилу Україні понесе, ага.
показати весь коментар
30.04.2025 10:05 Відповісти
А якщо "не згадає" ?
Ну й взагалі - "Лідер по витратам на армію" - Ви про це серйозно кажете ?
В мене сусід (на фронті) витрачає 100% "на армію" й шо з того ?
показати весь коментар
30.04.2025 13:00 Відповісти
Отака вона підготовка до оборони - з 450 мільйонів піпла не можуть 25 тисяч набрати.
показати весь коментар
30.04.2025 10:05 Відповісти
Хоча стіпте...
Якщо прибрати пенсів, вагітних, емігрантів, дуже цінний молодий спермофонд, дуже цінних менеджерів, цирк, шапіто, футболістів, всіляких мімів та просто гарних людей, як це зробив ЗЄ, то мабуть дійсно нема кому воювати. 😁
У нас можна селянина схопити за дупу і у бусик запхати, а спробуй так німецького бюргера спакувати.
показати весь коментар
30.04.2025 10:13 Відповісти
Німецький бюргер будує заводи рейнметалу і вміє бути взаємовигідним всяким містерам і навіть гаспадам, щоб сидіти в теплі й не лізти в бусик. Для цього треба клепка в голові. Якщо її нема - ласкаво просимо в бусик чи там у наметове містечко.
показати весь коментар
30.04.2025 10:23 Відповісти
Життя несправедливе. От як так можна?
Виходить, що цінність європейського селюка вища за його колегу в Україні. 😁
І ніхто ніяк не збагне чому.

Особливо, коли бачиш на прилавках дорогу українську картоплю вперемішку з багнюкою, а поряд дешевшу чистеньку імпортну.
показати весь коментар
30.04.2025 10:35 Відповісти
Як це ніхто не збагне чому? Винні москалі - царські, совєцькі, федеративні, коротше якби не вони то ми б завалили світ дешевою митою картоплею, а українські ланоси й телевізори електрон славилися б в усьому світі. І тоді б тут відкривали збиральні заводи LG, а не в тупих диких москалів. І тому з нами б не хотіли сваритися - бо з Україною вигідніше співпрацювати. А якби хто хотів напасти - то українські заводи клепали б ракети і тому нападати було б страшно. В тому вся справа - ось хто нам заважає, москалі. Або поляки. Або турки.
показати весь коментар
30.04.2025 10:51 Відповісти
ще австріяків забув добавити
показати весь коментар
30.04.2025 21:05 Відповісти
Вони теж, через них досі в Карпатах ліс крадуть - не зумів Франц Йосиф порядок навести, окупант клятий.
показати весь коментар
01.05.2025 09:29 Відповісти
"...цінність європейського селюка вища за його колегу в Україні..." Набагато вища. Це ще з 14-го року стало явно видно. "Курсова вартість" життя українця значно нижча ,ніж аналогічна вартість життя європейця. Там варто якомусь придуркові з криком "Аллах акбар!" зарізати одного-двох французів чи голландців ,чи врізатися на авто в натовп ,кількох убивши і десяток травмувавши ,як здіймається лемент на весь світ ,вся паперова преса чи електронні ЗМІ день і ніч про те триндять, далі помпезні похорони з прямим репортажем в усі можливі ЗМІ і т.д. В Україні снаряд "граду" накриває маршрутку (Волноваха 15 рік), 12 убитих , решта - поранені ,і нічо. Висловили чергову порцію занепокоєння і все. За 22-й і після - і говорити нічого...
показати весь коментар
30.04.2025 22:48 Відповісти
Нема кому воювати? Та не прибідняйтеся! А батальйони ВІдня, Куршевеля, Монако? А потап з алєжкой віником? та й афєрістовіч невдовзі підтягнеться (але не відомо, на яку сторону ЛБЗ...).
показати весь коментар
30.04.2025 17:02 Відповісти
Какое страшное, могучее и агрессивное НАТО в течение многих лет угрожало пуйлу и Московии !

Аж почти 25 тысяч солдат могло бы бросить на завоевание Ленинграда, Моцквы, Казани, Свердловска и Астрахани...
показати весь коментар
30.04.2025 15:00 Відповісти
най вояк з Південної Кореї, Японії та Австралії до України направляють, шоби вчилися воювати в ******** умовах
їм то буде корисно, бо північнокорейський пончик та ***** аж облизуються, дивлячись на ці країни
показати весь коментар
30.04.2025 10:06 Відповісти
Я думаю путлєр вже жаліє що почав війну з нападу на Україну. Жаліє що не почав її з нападу на ЄС та НАТО, адже враховуючи ці новини та опитування скільки поляків, німців,.... збираються захищати свої країни, то шансів на "Берлін за 3 дні" було б значно більше.
показати весь коментар
30.04.2025 10:07 Відповісти
Думаю так. І нападав би на нас вже з окупованого Заходу.
показати весь коментар
30.04.2025 11:45 Відповісти
Цілком можливо, але то все припущення.
Україна теж не сильно переймалися війною коли рашисти атакували Грузію, наприклад, та й з 2019 по 2022 багато хто жив з думками про "шашлики" а не про оборону. Так шо як то кажуть "чия б корова мичала".
показати весь коментар
30.04.2025 14:39 Відповісти
Не забувайте, що деркачі/сівковичі ногами двері високих начальників відчиняли. Та й зара у Києві "рулять" ті, хто стояв по той бік Майдану.
показати весь коментар
30.04.2025 16:50 Відповісти
Під час війни ,коли кацапи напали на Грузію ,наші добровольці воювали на боці Грузії,та й влада допомагала.
показати весь коментар
01.05.2025 05:14 Відповісти
Добровольці з усього світу воюють на боці України, та й влада ЄС допомогає. Чи як Ви гадаєте економіка й досі тримається???
показати весь коментар
01.05.2025 10:27 Відповісти
що заважає напасти прямо зараз?? на відміну від України там буде легка прогулка
показати весь коментар
01.05.2025 00:13 Відповісти
- небажання мати війну на 2 фронти, навіть путлєр не наскільки дурний, щоб це почати
- шалені втрати озброєнь, ***********, та в певній мірі - найбільш навчених військових, і відповідно необхідний час на часткове відновлення.
- ймовірно заборона від КНР (в них зараз політична боротьба з США, і вони воліють мати нормальні контакти з ЄС)
Легкої прогулянки там не буде завдяки значним силам ВПС країн. Але і надто складною вона не буде, особливо коли США виведуть свої війська.
показати весь коментар
01.05.2025 01:19 Відповісти
Ганьба. Україна - щит Європи
показати весь коментар
30.04.2025 10:08 Відповісти
...який до 1991 воював з Європою на стороні росіі.
показати весь коментар
30.04.2025 10:13 Відповісти
"який до 1991 2014 воював з Європою на стороні росіі.
показати весь коментар
30.04.2025 10:28 Відповісти
До 1991 всі українці усср служили у російській армії, а з 1991 всі українці з вже України служили в Українській Армії і у військвий союз з росією ми не вступили. Тому ні.
показати весь коментар
30.04.2025 10:36 Відповісти
До 2014 Європка хер клала на нас. Навіть до 2022. Зате русню в сраку цілувала
показати весь коментар
30.04.2025 11:18 Відповісти
Я трохе не розумію ... а зараз щось змінилося ?
Хоча так, тепер "хер" змазують трохи грошима та обіцчяками... ну щоб краще проскакував.
показати весь коментар
30.04.2025 13:04 Відповісти
Оце позорисько... Та здавайтесь вже тим кацапам. Вони швидко наберуть ваших зажирілих європейчиків до війська і буде у вас армія. От тільки, що робити з нею далі, теж вирішуватимуть кацапи.
показати весь коментар
30.04.2025 10:09 Відповісти
треба задати одне просте питання!
навіщо?
навіщо тут рожеві європейські війська?
добровольців зі всього світу, десь стільки ж, мотивованих озброєних.
нафіга тут чистенькі мамкіни солдатики в санаторії?
чи хтось подумав, що "миротворців" в окопи відправлять, розграничувати?
показати весь коментар
30.04.2025 10:10 Відповісти
А для того що воювати все одно доведеться. То хай ті рожеводупі хоч почують як мопед дзижчить, а може десь шось поряд прилетить - треба із чогось починати.
показати весь коментар
30.04.2025 11:20 Відповісти
Саме так, зараз в світі настала ера війн.І США кинули Європу це факт, якщо європейці не зможуть зробити спільну сильну армію то їм кінець. А сильну армію можна отримати виступив проти путіна, на словах досвід не здобувається, навіть армія США взявши їх людський фактор виявиться слабкіша, бо з сильним супротивником вони не билися.
показати весь коментар
30.04.2025 11:30 Відповісти
Ну, якщо доведеться, то почнуть...
Але поки не доводиться, бо - "Україна то щит Європи"...
Коли "щит" розібьють, тоді й почнуть.
показати весь коментар
30.04.2025 13:09 Відповісти
а как же все это пи*больтсво минисров обороны что раша вот вот нападет на них в течении 2-3-4 (нужное подчеркнуть) лет. Или бюджеты выбивать на армию (распил себе) надо а в реальности ничего не происходит
показати весь коментар
30.04.2025 10:11 Відповісти
вони думають все закрити суто грошима, але цього замало.
показати весь коментар
30.04.2025 11:32 Відповісти
Не триндіть . Є у вас і люди і гроші , щоб набрати не те що - 25 тис , а й 1млн25тис .
Немає лише бажання .
показати весь коментар
30.04.2025 10:12 Відповісти
Що тут не ясного?Хочуть повторити 1938 рік,коли дозволили гітлерівський Германії розповзтися по Європі.
Усі світові процеси такого масштабу абсолютно керовані,пора вже це зрозуміти.
показати весь коментар
30.04.2025 19:34 Відповісти
Я дедалі більше схиляюся до думки, що ******* Європа - це Франція у Другій Світовій війні. Ті теж вірили, що на них Гітлер точно не нападе.
показати весь коментар
30.04.2025 10:15 Відповісти
з 500 млн людей, не можуть знайти 25 тисяч миротворців. сюр просто.

як завжди вся надія на 30 млн українців, що прикриють європу своїми тілами...

p.s. от вам і "ЄС при трампі прокинувся". Так прокинувся, що досі не можуть вирішити проблем ні з кадровим резервом, ні з виробництвом...все марять "в нас ще є 5 років" (правда чомусь щороку залишається "ще 5 років", але то таке)
показати весь коментар
30.04.2025 10:16 Відповісти
Але ж спрацювало. Тепер Україні завжди доведеться воювати із кацапами за Європу. І хто тут дурень? Скаржитися нема на кого.
показати весь коментар
30.04.2025 10:39 Відповісти
А от у країнах, де за миску риса готові життя покласти, таких проблем нема.

Будьоновку видали і вперед...
показати весь коментар
30.04.2025 10:17 Відповісти
А що, є ті, які вірять у відправку якихось європейських сил? Покажіться психіатру. Європейське шоу з миротворцями для нас - це як російське шоу з перемир'ям для американців.
показати весь коментар
30.04.2025 10:21 Відповісти
Нафіга розповсюджувати брехню з рупора кремля мердока.
показати весь коментар
30.04.2025 10:21 Відповісти
хто б сумнівався
показати весь коментар
30.04.2025 10:24 Відповісти
"коаліція охочих" перетворилась на коаліцію неохочих
показати весь коментар
30.04.2025 10:27 Відповісти
в коаліцію не здатних
показати весь коментар
30.04.2025 11:12 Відповісти
ВВП Євросоюзу 17 трлн.доларів США,росії -2,2 трлн.дол.США,а 25 тис.військових не зберуть для відправки в Україну Як же вони з рашой воюватимуть.Ще докоряли нам що в 2014 не могли Крим вдержати,коли в результаті і політики нашої влади відносно Криму і пропаганди і видачі паспортів мешканцям півострова,і зради 80% силовиків було анексовано Крим.
показати весь коментар
30.04.2025 10:30 Відповісти
Саме тому й не зберуть - "ситий голодному не товариш". Кацапи роками заганяли в іпотеки, створювали депресивні регіони де єдина можливість заробити - служба в армії.
показати весь коментар
30.04.2025 10:47 Відповісти
А з чого ви взяли, що вони воюватимуть з рашою? Бо вам так сказали по телевізору? Так це кажуть ті самі люди, які говорять і про миротворців, от і думайте)
показати весь коментар
30.04.2025 10:52 Відповісти
Інформація для тих, хто кричить, що і без США нам допоможе та захистить Європа
показати весь коментар
30.04.2025 10:40 Відповісти
Це було відразу зрозуміло, що звідти готові піти на війну -одиниці.Тому, нам потрібно брати звідти технології та кошти, що б робити зброю масового ураження кацапської біомаси, складів виробництва, зберігання їх зброї,нищення енергетичного сектору.
Але з нашим недолугим керівництвом... це фантастика, вони просто марнують час. В реаліях загрози існуванню держави, за час свого президенства, пан Зеленський повинен був мати власну далекобійну зброю відплати і не в одиницях, а в тис.екземплярів!
показати весь коментар
30.04.2025 10:52 Відповісти
Ну ось, Ви наговорили купу гарних слів, й навіть речень й шо далі ?
Ну, запропонуйте хочаб пару-трійку дій, що забезпечать можливість - "робити зброю масового ураження біомаси", а не тільки на "заборі" писати ?
показати весь коментар
30.04.2025 13:41 Відповісти
Висновки? Без України імперіаліст путін легко може заволодіти усією Європою.
показати весь коментар
30.04.2025 10:44 Відповісти
Це Ваші думки, чи з телевізору ?
показати весь коментар
30.04.2025 13:42 Відповісти
Мабуть країнам Європи буде простійше воювати за власной теріторій у власних містах, ланах та гаях.
показати весь коментар
30.04.2025 11:24 Відповісти
Не можете зібрати людей,давайте і не відволікайте,давайте безупину військову техніку.Зло повинне бути покаране.За вас зроблять наші захисники.Висловлювання співчуття та словесні засудження мир не принесуть.
показати весь коментар
30.04.2025 11:32 Відповісти
Ахах. Не хвилюйтеся. Все так і буде.
показати весь коментар
30.04.2025 11:44 Відповісти
"повинно бути покаране" - і хто вам таке наспівав ?
Коли таке було, щоб тільки тому що "повинно", воно хоч раз було покарано ?
показати весь коментар
30.04.2025 13:44 Відповісти
То не на часі,українців ще багато можна не поспішати,які гроші які люди,Ну ми не можемо зробити щоб кава коштувала 10Є тоді нас не оберуть.А то шо москаль тренування літом в білорусії планує,то дурниці,надіємось на трампа що він прийде до тями і буде нас захищати,ну не може ж рашка на польщу напасти чи на литву,ми ж потужне нато!!!І як жахнемо от тоді куйло почує!Просто стидоба на 500млн в європі немає 25 тис чоловіків ну це пісда.Вас походу і бульба зможе окупувати, ну країни Балтії точно!
показати весь коментар
30.04.2025 11:36 Відповісти
Операція "Україна" стала чудовим досягненням Заходу, після нескінченних провалів і жахів некомптетентності. Інші завжди залишали Захід "в дураках".
показати весь коментар
30.04.2025 11:38 Відповісти
А починали з 170 тисяч у теорії і бажання Зе в 200тис. Потім аналітики порахували що максимум 60 тис і мінімум 10тис можуть з всієї Европи назбирати і то хто то все буде фінансувати?. Зараз вже 25тис. А по факту назбирають інструкторів пару тис і розквартирують іх у Ужгороді та Немирові щоб зайвий раз не дислокувати якщо що
показати весь коментар
30.04.2025 11:46 Відповісти
Не треба направляти до нас нікого. Сдіть хлопці британці-поляки-іспанці-румини дома. Мийте добре свої дупи та чекайте коли прийдуть кацапи та почнуть вас туди товкти. А це буде. З вашими діями то й зовсім скоро.
показати весь коментар
30.04.2025 11:48 Відповісти
Вони цього і чекають, тут якраз нічого дивного…
показати весь коментар
30.04.2025 12:02 Відповісти
Українців ще 30 мільйон як написали вище. Довго доведеться чекати. А там або iшак здохне або падишах.
показати весь коментар
30.04.2025 12:11 Відповісти
не скоро - лише після України
показати весь коментар
30.04.2025 12:20 Відповісти
Якщо європейців толкти в дупу, то їм ще й до вподоби буде...
показати весь коментар
01.05.2025 16:31 Відповісти
Нужно честно сказать, что Европа находится в коме и чтобы её разбудить необходимо, как

минимум, мягко говоря, дать ей кувалдой по голове, по другом она не поймёт.
показати весь коментар
30.04.2025 12:36 Відповісти
ув. Владимир Капарунин,

в Германии, в стране с самой мощной экономикой на всём европейском континенте, с населением 84 миллиона жителей, армия меньше, чем у Белсовхоза имени Лукашенко...

Это уже не кома, это уже просто морг...
показати весь коментар
30.04.2025 15:13 Відповісти
Так вона це невдовзі й отримає.
показати весь коментар
30.04.2025 16:33 Відповісти
Ну так створіть щось на зразок Іноземного легіону і набирайте за гроші. Гроші ж у вас є?
показати весь коментар
30.04.2025 12:43 Відповісти
Не на тих путєн напав, вже б давно чоботи брудні в Ла-манші мив
показати весь коментар
30.04.2025 12:53 Відповісти
А, так вас куйло, разкуярить в лайно, якщо так, оце ви кончені!
показати весь коментар
30.04.2025 14:38 Відповісти
...і як Ви зібралися воювати з росією?
показати весь коментар
30.04.2025 15:25 Відповісти
Похоже в Европе 1938 год еще, они в глубине своих мыслей надеются что путлер отгрызет куски Украины и на этом все закончится. Позиция сучья. Но воевать они не хотят. Да и военные заводы строят с большим скрипом.
показати весь коментар
30.04.2025 15:29 Відповісти
Недавно бачив руського німця,який служить Бундесвері. Він мав на собі спортивну куртку з двохголовою куркою.
показати весь коментар
30.04.2025 15:42 Відповісти
Це цього НАТО так"боїться" ху@луша?
показати весь коментар
30.04.2025 15:56 Відповісти
Дзвіночок задзеленчав у 2006-му у Мюнхені; ніхто у Європі та НАТО і оком не зморгнув, і вухом не повів... ЄС активно споживав дешеві кацапські енергоносії. Зара перебувають у стані жаби перед вужом. Сподіваються, що Україною відкупляться...
показати весь коментар
30.04.2025 16:30 Відповісти
Погугліть як іспанські війська втікали з Афганістану після першого ж теракту мусульман на їхній батьківщині. Мадрид виконав вимогу терористів та вивів своє військо з Афгану всупереч домовленості коаліції на чолі зі штатами. Таке ж буде і в Україні - якщо загине хоча б один їхній вояка всі іноземні війська вітром здує. Немає дурних вмирати за чужу державу яка навіть не в ЄС.
показати весь коментар
30.04.2025 17:07 Відповісти
Тепер, я точно знаю, що вторгнення ********* на територію ЄС буде -100%. Слабкість і безпорадність, яку демострує ЄС, просто таки манить козломордих і вони не зможуть себе стримати.
показати весь коментар
30.04.2025 17:42 Відповісти
скоріше б уже
показати весь коментар
01.05.2025 00:17 Відповісти
Молиться Мойша богу і так молиться хоче виграти в лотерею мільйон. Вже ангелам стало його жалко і прийшли вони до бога і самі вже його просять: Боже великодушний дай вже тому нещасному Мойші виграти мільйон. А бог їм і відповідає, хлопці я зовсім не проти тільки хай він хоч лотерейний білет купить. Отак і з нашими зермаками і тими хто їх обслуговую в інформаційному просторі. Хоче Україна дізнатись які їй умови реально підготували США хоч для початку почніть той процес переговорів а не вигадуйте басні лиш би їх зірвать і оставатись при владі до втрат ще більших територій поки дурний нарід щось та не запідозрить.
показати весь коментар
30.04.2025 20:55 Відповісти
ідіоти................. навіщо нам їх інстоуктора? дібіли ...
показати весь коментар
30.04.2025 21:11 Відповісти
Сцикуни.
показати весь коментар
30.04.2025 21:23 Відповісти
Коаліція охочих, кажеш? Ха!
показати весь коментар
30.04.2025 22:04 Відповісти
Коли ви йолопи сміетесь з "европки" помятайте худесенького евфрейтора з Австрііі або коротишку з трекутником на голові. Саме так ви змиялися, докі вони по черзі не поставили рашу раком разом з вами. Тильки щоб схаменити одну маленьку веймарьску республику з маленькой армией та смішним озброенням яка завоювала навить всю Европу, засунула сталіну у дупу член аж до сталинграда включно з Украиной, здіснювала бойови діі навить в Афріці. То вам голосракім славьянам включно з азіатами знадобилась допомога усього світу та з лендлізом котрий ви досі не виддали та просто вкрали, щоб подолати за три рокі европейського хлопчіка з Австріі з невиликої та бідної на той час краіни повнистью виснаженой ще першой світовой війною. Ця краіна бильш ПІВ СТОРИЧЧЯ тому назад змогла за час бесперестпнних боів та бомбардувань розбодувати власну потужну оборонку яка зовсим трохі не встигла збудувати власну атомну зброю але вже зробила для ней ракету ФАУ котрой кошмарили Лондон. Це я кажу для того щоб ви рохі почухали свою славьянську репу. Що саме ви зробили за ДЕВЬЯТЬ років вийни з миллирдами долларів допомогі та озброення? Та ви навить вювати протів идиотів не вміете. Навить усі ці далекобійни вдари включно з бпла зробили завдяки американцям та брітанцям. У світи вже давно не воюють килькостью рабів йолопи. Той успіх з дронамі не допоможе проти ******** арміі. А воювати як ви воюете Захід не буде з принципу. Він за перши два тижні расхерачит пів рашкі усю їхню инфрастрктуру включно з деревянимі сортірами одниею авіаціей. Вже нема буде де робити ці грашкі-дроні, зрозуміло? А воювати під керивніцтвом вашего віслюка бажають тільки украінці, бо саме це воно дурне вимогае від союзнікив. Та їдить зі своім віслюком воюйте нахер самі. Якиж ви тупі недолугі.
показати весь коментар
30.04.2025 23:45 Відповісти