9392 відвідувача онлайн

300 зрадників, засуджених за співпрацю з окупантами в Україні, бажають виїхати до РФ, - проєкт "Хочу к своим"

Проєкт

Станом на 30 квітня 2025 на сайті державного проєкту "Хочу к своим" представлено вже 300 профілів засуджених колаборантів, які бажають виїхати до РФ за умови повернення українців з російської неволі.

Про це повідомляє український проєкт "Хочу к своим".

Як зазначається, у профілі кожного з них є таймер, який показує час очікування зрадників на виїзд до РФ.

Так, приміром, найменше чекає Олексій Левін, який співпрацював з ворогом під час окупації рідного міста. Таймер у його профілі показує 21 день.

Водночас одним з "рекордсменів" очікування виїзду до РФ є Анатолій Ільїн. Він збирав та передавав ворогу інформацію про розташування підрозділів ЗСУ. Зрадник очікує 1 рік та 17 днів.

"Російська влада поінформована про бажання кожного з трьохста українських зрадників виїхати до рф. Але Москва відмовляється повертати своїх колишніх агентів. Тепер, опинившись у в’язниці, вони цікаві росії тільки в якості матеріалу для пропаганди та фейків", - йдеться в повідомленні проєкту.

Також повідомляється, що:

  • 1 зрадник вже скористався можливістю виїзду до РФ за умови повернення українців з російської неволі.
  • 5 колаборантів припинили співпрацю з ворогом завдяки проєкту.
  • 35 потенційних колаборантів перевіряються завдяки отриманій інформації від уважних громадян.
  • 20 громадян, які не бажають жити в Україні, проте виявляють бажання жити в Росії, залишили заявки через спеціальну форму на сайті проєкту. Зазначені заявки опрацьовуються представниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Нагадаємо, українські спецслужби створили проєкт "Хочу к своим", який сприятиме поверненню українських військовополонених та цивільних заручників з російського полону в обмін на зрадників і колаборантів. У липні 2024 року Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими презентував спільний державний проєкт "Хочу к своим" - hochuksvoim.com.

Топ коментарі
+9
О, це спеціалісти по розмінуванню.
Привезти їх на ЛБЗ, вигрузити і сказати: «кацапія в той стороні, ********»
показати весь коментар
30.04.2025 14:08 Відповісти
+8
А кому вони там потрібні? Вони були потрібні Росії, поки перебували в Україні та паскудили там... Кацапня якщо їх і забере, то лише одиниць. А решту, якщо візьмуть, то лише для тоого, щоб дать автомати і послать на фронт...
показати весь коментар
30.04.2025 14:12 Відповісти
+6
Ця мразота заслуговує на знищення , так як вони знищували
наших громадян на українській землі !!
показати весь коментар
30.04.2025 14:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Треба їх ВИпХАТИ )))
показати весь коментар
30.04.2025 14:02 Відповісти
Ця мразота заслуговує на знищення , так як вони знищували
наших громадян на українській землі !!
показати весь коментар
30.04.2025 14:06 Відповісти
Якщо є можливість обміняти, то треба обмінювати, а ці тварини хай перетворяться в біли лади, хоча навряд, скоріше на добрива
показати весь коментар
30.04.2025 14:09 Відповісти
Так ми ніколи не зупинимо лавину зрадників. Бо вони знають що в любому випадку після суду їх обміняють. Тобто, ніхто не буде сидіти ці присуджені сроки. Обмінювати можна тільки громадян росії. Наші мають конати у тюрмі. Ліпше, звичайно, публічна страта. Вона хоч налякати може потенційних наступників. Бо це якийсь сюр - під час війни ми не можемо чомусь вбивати своїх ворогів.
показати весь коментар
30.04.2025 15:04 Відповісти
Давно пора всіх ху....лят обміняти на воїнів і відправити на ху....лостан, хай там відчують на собі любов до зрадників
показати весь коментар
30.04.2025 14:07 Відповісти
О, це спеціалісти по розмінуванню.
Привезти їх на ЛБЗ, вигрузити і сказати: «кацапія в той стороні, ********»
показати весь коментар
30.04.2025 14:08 Відповісти
Років через ....дцять поїдуть, коли вийдуть з тюрьми
показати весь коментар
30.04.2025 14:11 Відповісти
А кому вони там потрібні? Вони були потрібні Росії, поки перебували в Україні та паскудили там... Кацапня якщо їх і забере, то лише одиниць. А решту, якщо візьмуть, то лише для тоого, щоб дать автомати і послать на фронт...
показати весь коментар
30.04.2025 14:12 Відповісти
Хачуксваім -це до крейсеру масква
показати весь коментар
30.04.2025 14:14 Відповісти
Предателей никогда не меняли на воинов, они должны подыхать медленной смертью, долго и

мучительно!
показати весь коментар
30.04.2025 14:15 Відповісти
... розбираючи завали й розміновуючи поля.
показати весь коментар
30.04.2025 14:53 Відповісти
можно просто отрезать язык и выколоть глаза,пустить потом на свободный выпас,без глаз и языка это покруче смерти будет,можно еще дополнительную опцию в виде отрубанных пальцев,но это уже по желанию
показати весь коментар
30.04.2025 15:43 Відповісти
А щоб не зраджувати - чого не з"їбались к ******?
показати весь коментар
30.04.2025 14:18 Відповісти
А в 2014-му на можна було взяти чУмадани та звалити до свАіх?!
показати весь коментар
30.04.2025 14:32 Відповісти
Відправляти можна лише тих, з вини яких не загинули наші громадяни.
показати весь коментар
30.04.2025 15:05 Відповісти
Корректируйте , наводите , сдавайте позиции , взрывайте , поджигайте . Ничего не бойтесь , опасности никакой , сроки чисто символические , к тому же вас обменяют .
показати весь коментар
30.04.2025 16:20 Відповісти
Маю надію , що не забудуть позбавити їх громадянства ?
показати весь коментар
30.04.2025 16:21 Відповісти