3975 відвідувачів онлайн

Трамп назвав "моментом розради" розмову із Зеленським у Ватикані

Трамп

Президент США Дональд Трамп назвав "моментом розради" розмову з президентом України Володимиром Зеленським у Ватикані.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ABC News.

Так згадуючи розмову із Зеленським, Трамп заявив, що "Україна перебуває в дуже серйозній, дуже складній ситуації".

"Це не моя війна, але я хочу спробувати її вирішити, тому що, ймовірно, щотижня гине близько 5000 молодих солдатів, росіян і українців. Ми також витрачаємо величезні кошти в Україні, а Європа повинна витрачати набагато більше, а не набагато менше", – стверджує Трамп.

На уточнення ведучого про те, якою була атмосфера розмови у Ватикані, президент США назвав її "у певному сенсі моментом розради, тому що гине величезна кількість людей".

"Гине багато його людей, їх вбивають. І я дуже переживаю через це", – сказав Трамп.

Раніше повідомлялося, що Зеленський та Трамп провели зустріч і домовилися про подальші переговори після прощання з Папою Римським.

Топ коментарі
+13
Переживаєш? Та тобі НАСРАТИ на них, тобі навіть на свій народ насрати!
показати весь коментар
30.04.2025 22:17 Відповісти
+6
наша песня хороша и начнем сначала.....нарцис самозакоханий
показати весь коментар
30.04.2025 22:21 Відповісти
+6
Загадка: Ніхто не знає, що він скаже завтра; ніхто не розуміє, що він сказав сьогодні; всі забули, що він говорив вчора. Хто це?
показати весь коментар
30.04.2025 23:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Переживаєш? Та тобі НАСРАТИ на них, тобі навіть на свій народ насрати!
показати весь коментар
30.04.2025 22:17 Відповісти
Blah-blah-blah. Tomorrow, he will say "I only said that in jest". Stupid fuck.
показати весь коментар
30.04.2025 22:18 Відповісти
ключове не 5000, а "Ми також витрачаємо величезні кошти в Україні, а Європа повинна витрачати набагато більше, а не набагато менше"
показати весь коментар
30.04.2025 22:19 Відповісти
величезні кошти - це більше всього хвилює рудого гандона
показати весь коментар
30.04.2025 22:49 Відповісти
наша песня хороша и начнем сначала.....нарцис самозакоханий
показати весь коментар
30.04.2025 22:21 Відповісти
Дєвєлопєр хрєнов...
показати весь коментар
30.04.2025 22:22 Відповісти
Вочевидь - все ж таки козирі знайшлися ?
показати весь коментар
30.04.2025 22:24 Відповісти
У дупі і рукавах з кишенями?
показати весь коментар
01.05.2025 01:44 Відповісти
Схоже на те.
показати весь коментар
01.05.2025 07:05 Відповісти
>> я хочу спробувати її [війну] вирішити...

Ідіот. Тьху. 🙁
показати весь коментар
30.04.2025 22:39 Відповісти
Він 9 хвилин, тупо лупав очима, і не міг зрозуміти, хто це сидить перед старим Трампом….
І це, дало йому, якесь нове «НАТХНЕННЯ!!?? А волц, дивно мовчить перед ЗМІ, про «третю світову ваійну» ….??
показати весь коментар
30.04.2025 22:40 Відповісти
100 ДНІВ РОЗРАДИ "ТРАМБОНА" А УКРАЇНЦІ ДАЛЬШЕ ГИНУТЬ
показати весь коментар
30.04.2025 22:41 Відповісти
Загадка: Ніхто не знає, що він скаже завтра; ніхто не розуміє, що він сказав сьогодні; всі забули, що він говорив вчора. Хто це?
показати весь коментар
30.04.2025 23:02 Відповісти
Зелепм
показати весь коментар
30.04.2025 23:06 Відповісти
Как вообще можно обращать внимание на ДЫБИЛОВ!От них тллку как от КОЗЛА МОЛОКА!!!это уже не люди это просто ПУСТОТА!!!ПРОСЫПАЙТЕСЬ!!!
показати весь коментар
30.04.2025 23:10 Відповісти
Кончений дебілоїд. Сосія вже збирає коаліцію з жовтопикими і косоокими на дев'яте травня. Щоб показати що Європа і сша програли війну і можна йти на Європу. Ось чого ти добилося падло дебільне
показати весь коментар
30.04.2025 23:10 Відповісти
Вбити ядеркою прямо на параді 9го
показати весь коментар
01.05.2025 01:47 Відповісти
добре, правильно.
показати весь коментар
01.05.2025 03:12 Відповісти