5438 відвідувачів онлайн

Орбан відповів Зеленському щодо членства в ЄС: Без Угорщини не буде вступу України до Євросоюзу

Орбан про вступ України до ЄС

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан відповів президенту Володимиру Зеленському стосовно вступу України до Європейського Союзу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Орбан написав у соцмережі Х.

"Пане президенте! Думку угорського народу вирішує не президент у Києві чи бюрократи у Брюсселі. Без Угорщини не буде вступу України до ЄС. Кожен угорець висловить свою думку з цього приводу. Подобається вам це чи ні. Ось так ми тут і робимо", - йдеться в дописі.

Орбан про вступ України до ЄС

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що наразі лише Угорщина блокує процес відкриття трьох кластерів у переговорах між Україною та Євросоюзом.

Також зазначалося, що президент Володимир Зеленський розкритикував антиукраїнські заяви премʼєр-міністра Угорщини Віктора Орбана, наголосивши, що більшість громадян Угорщини підтримує вступ України до Європейського Союзу.

Своєю чергою шлава МЗС Угорщини Петер Сійярто відреагував на заяву українського президента Володимира Зеленського, який заявив, що лише Будапешт блокує процес відкриття трьох кластерів у переговорах між Україною та Євросоюзом, наголосивши, що угорці мають право висловити свою думку

Топ коментарі
+51
То може буде простіше позбавити Угорщину членства в ЄС і тоді все стане на свої місця?
показати весь коментар
04.05.2025 12:04 Відповісти
+23
Затятий цей кацапський ************ - хоч кілок на голові теши
показати весь коментар
04.05.2025 12:05 Відповісти
+20
показати весь коментар
04.05.2025 12:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
То може буде простіше позбавити Угорщину членства в ЄС і тоді все стане на свої місця?
показати весь коментар
04.05.2025 12:04 Відповісти
Не варто. Вони посередині Європи, і ЄС хоч якось їх стримує. А то зовсім продадуться кацапам. Голосу лишити, от що треба
показати весь коментар
04.05.2025 16:29 Відповісти
А що цей підарок став таким сміливим? Що права голосу мад'яр вже не лишають?
показати весь коментар
04.05.2025 12:05 Відповісти
Затятий цей кацапський ************ - хоч кілок на голові теши
показати весь коментар
04.05.2025 12:05 Відповісти
Якщо ми не в Євросоюзі,значить можемо з етнічними мадярами на нашій землі поступити по *******-орбанськи.
показати весь коментар
04.05.2025 12:05 Відповісти
Етнічні угорці,і не тільки етнічні,при чому?Що орбан дятел?Живуть же наші біженці в Угорщині.
показати весь коментар
04.05.2025 12:08 Відповісти
Хочеш бути ліберастом-гуманним до знищення України кацапами і їх прихвостнями? "З вовками жити-по вовчому вити" ! - чи маєш інші пропозиції на наглий шантаж орбана?
показати весь коментар
04.05.2025 12:31 Відповісти
Чи довго нашим біженцям там дозволять спілкуватися будь-якою мовою окрім угорської? Поцікавтеся, чому на території вУгорщини немає української діаспори (хоча українців там проживало чимало).
показати весь коментар
04.05.2025 13:50 Відповісти
В Угорщині живуть переважно закарпатські цигани.
показати весь коментар
04.05.2025 15:09 Відповісти
Не можемо. Це наші мадяри і ми не уєорбани. А от вичислити (а я впевнений, що СБУ давно вже всіх вичислила і лише не має команди зверху) всіх орбанівських ************* на Закарпатті і спустити на них всіх собак давно пора.
показати весь коментар
04.05.2025 19:43 Відповісти
Хто це "наші мадяри"- ті хто давав клятву Угорщині при отриманні мадярского паспорта?Ті,хто не хочуть вчити державну мову,проживають на міжнародно визнаній території України і ще й вимагають безкоштовної освіти на мадярській ? Ті,що підспівують кацапам про "Русинську Русь"???
Ви,або не в темі,або безнадійний "українчик"-толераст.
Українство,Українська Держава-понад усе. Якщо не будемо "кусатись"-нас з"їдять,як це й неодноразово було в історії.
показати весь коментар
04.05.2025 20:23 Відповісти
Я тебе здивую. Я трошки в курсі, ще років з 25 тому вже був в курсі і про паспорти, і про мову, бо мав бізнес з нашими мадярами. Але то таке, я тебе хочу спитати - Який процент серед паскуд-наводчиків, яких щодня виловлює СБУ, етнічних мадярів і кацапів? Отож бо, шановний, не мети всіх підряд. А паспорти краще ізраїльські та кацапські в урядовому кварталі порахуй.
показати весь коментар
05.05.2025 14:15 Відповісти
Мутузять цього дешевого клоуна всі кому не ліньки.... Навіть прокладка Могілєвіча,Вітя Орбан....
показати весь коментар
04.05.2025 12:05 Відповісти
Так, а хто у цій ситуації клоун?
Якраз Орбан відповів дуже виважено, навіть без врахування його політичної позиції. Будь- який інший голова держави, якби цю державу виставляли в негативному світлі, зробив би тож саме.
саме.
" Долю вступу третьої країни будуть вирішувати громадяни моєї країни".
А от клоун Зеленьський, замість кропіткої диполоматичної роботи із владою Угорщини, щоб підняти собі рейтинг всередині України, не сіло, не впало почав накидати на країну, від якої дійсно залежить вступ України у ЄС, хочецця нам цього, чи нехочецця.
Питання у іншому, Зеленьський тільки Клоун, чи діє навмисно, з подачі агєнта впливу рф Єрмака. Якому дали завдання будь- якою ціною зірвати вступ України в ЄС?
показати весь коментар
04.05.2025 16:50 Відповісти
Не будьте божою коровою! Ви там в Іспанії може й навчилися розбиратися в хамоні але у політиці ви 0. Найлютішими противниками приєднання України до ЄС є і будуть Польша,Мадярія,Словаччина. І не політика тут причина. Причина гроші-ці країни на душу населення отримують найбільші дотації ЄС,поляки щорічно 23 млрд.євро,у мадярів 25% ВВП за рахунок дотацій. Приєднання України забере ці дотації у цих шавок і вони підуть в Україну. Ось чому ці шавки вигадують все нові причини: Волинь,мадярів Закарпаття тощо. Дійшло? Ні? Ну тоді їжте хамон....
показати весь коментар
04.05.2025 17:05 Відповісти
Ти не знаєш, чому всі російські тролі із радісттю підхопили бикування Зеленьського, що об'єктивно віддаля Україну від вступу в ЄС?
показати весь коментар
04.05.2025 17:08 Відповісти
Не знаю. Я лише знаю .що ти не відповіла на мої аргументи,це значить,що ти політичний 0,а може й гірше: кацапка і русотяпка. Не будь яхудкою,сіньйора,вчися відповідати на питання відповіддю а не питанням на питання. Ти себе видала,тому йдеш на ЙУХ!
показати весь коментар
04.05.2025 19:29 Відповісти
Ти ба, він " незнає"
А касса ведмедчуківська де, також, " незнаєш"?
показати весь коментар
04.05.2025 22:20 Відповісти
👉
показати весь коментар
04.05.2025 22:22 Відповісти
Я б доповнив, що там справа не тількі в грошах Євросоюзу, там ще й рашка докидуе конкретно фіцам - орбанам, от вони таке і співають...
показати весь коментар
04.05.2025 18:38 Відповісти
показати весь коментар
04.05.2025 12:05 Відповісти
Це все херня, якщо дійсно захочуть взяти в Євросоюз ті, що вирішують - то ніяких орбанів-фіцо та інших можливих виродків навіть питати не будуть, просто доведуть їм це до відома. А поки що це все пусті балачки
показати весь коментар
04.05.2025 13:54 Відповісти
Поправка.Не без Угорщини,а без орбана.
показати весь коментар
04.05.2025 12:05 Відповісти
Давай вже на парад газуй,скільки можна вже воду мутити,Орбан?!
показати весь коментар
04.05.2025 12:08 Відповісти
Власне без Угорщини буде. То з Угорщиною не буде.
показати весь коментар
04.05.2025 12:08 Відповісти
З Угорщиною, але без Орбана/нів - буде.
показати весь коментар
04.05.2025 13:03 Відповісти
А ********** підстилка жабойобик розраховує як ***** сидіти у владі поки вперед ногами не винесуть?
показати весь коментар
04.05.2025 12:09 Відповісти
До речі територією України проходить нафтопровід яким транспортуєтся російська нафта в угорщину ,на якому рашисти щорічно заробляють 7 мільярдів доларів ,може з цього треба починати ?
показати весь коментар
04.05.2025 12:10 Відповісти
A якщо самої Угорщини на той час вже не буде в ЄС? Якщо інші члени ЄС висунуть таку альтернативу: або Угорщина погоджується, або такий член нам не потрібен?
показати весь коментар
04.05.2025 12:12 Відповісти
Треба заборонити угорські кластери в Берегово. Бо набрида ссаніна угорців.
показати весь коментар
04.05.2025 12:12 Відповісти
ЄС буде реформований, нікому не подобається шо якісь їбанати можуть все заблокувати, дуже велика вирогідність шо Угорщину позбавлять права голосу і буде вона взагалі в пізді
показати весь коментар
04.05.2025 12:17 Відповісти
сьорбан, Украіна буде в Євросоюзі, Угорщина вийде. І будеш сьорбати на параці. Там потрохи збираються екс диктатори.
показати весь коментар
04.05.2025 12:17 Відповісти
Тільки рейд по Закарпатью і детортація без права поверненнч тіх у кого паспорт МУДЬЯрії допоможе у цьому питанні.
показати весь коментар
04.05.2025 12:17 Відповісти
Не надірвешся? В краї мадярський, румунський, словацький паспорт у кожного 3-го мешканця Закарпаття. При цьому на Галичині, Буковині, Одещині це явище також присутнє. Проблема не в цих паспортах - проблема ж...дах у владних кабінетах, які 34 роки у вульраній формі щоденно опускають тебе молчуна, твоїх батьків, дітей, родичів, знайомих.
показати весь коментар
04.05.2025 12:21 Відповісти
Знову заскок у голові трапився? Це ти ляпнув, як з тобою буває, чи дійсно вже стареча деменція?
показати весь коментар
04.05.2025 16:54 Відповісти
Подивимось, як він заспіває, коли мінімум на 5 років залишиться без дотацій!
показати весь коментар
04.05.2025 12:20 Відповісти
Орбан гадає що він вічний чи пуп Землі..?!
Все вирішиться і без його "турботи"...
показати весь коментар
04.05.2025 12:24 Відповісти
Токо чєрєз мой труп! - сказала тьоща.
Добре - відповів зять...
показати весь коментар
04.05.2025 12:27 Відповісти
Сподіваюсь всі в тут в курсі , що Україна й досі транспортує в Угорщину кацапський газ ?
показати весь коментар
04.05.2025 12:28 Відповісти
Не бреши, ординець, з 01, 01.2025 Україна не транспортує газ до Угорщини.
Газ рф,до Угорщини, як і до Словаччини і Сербії потрапляє через Турецький потік, потім через його розгалуження Балканський потік. Із Туреччини в Болгарію, де зиїмикаються трубопровід із Туреччини і із Греції. Далі на Румунію.
показати весь коментар
04.05.2025 16:59 Відповісти
Здохнеш раніше,соска **********.
показати весь коментар
04.05.2025 12:29 Відповісти
Наскільки я пам'ятаю, Орбана зараз підтримує меншість.
Як і ЗЄ, доречі.

Тому всі ці балачки збитих льотчиків... 😁
показати весь коментар
04.05.2025 12:29 Відповісти
Яка різниця. Навіть коли ніякої війни не буде і Україна виконає всі "завдання", вони знайдуть іншого козла щоб не приймати. І не одного. При цьому будуть картинно охати і ахати.
показати весь коментар
04.05.2025 12:45 Відповісти
Якщо Україна знов обере того ж козла ЗЄ, то так і буде.
Бо два орбана у ЄС - це занадто.
показати весь коментар
04.05.2025 12:53 Відповісти
На жаль він надовго.
показати весь коментар
04.05.2025 12:56 Відповісти
Не факт. Життя бентежне...
показати весь коментар
04.05.2025 12:57 Відповісти
Ти гарантуєш,що, навіть коли Орбан програє вибори, Зеленьський перестане виконувати завдання Єрмака по зриву вступу України до ЄС?
Не почне ує..осити, якогось Шольца, наступника Орбана, із прляками розіс..ться, як він робить всю свою каденцію?
Може досить цієї клоунади Зеленьсокого, який не сіло, не впало, почав гнати пургу на позицію Угорської влади.
Україні потрібно шоу із бикуванням Зеленьського, чи вступити до ЄС?
показати весь коментар
04.05.2025 17:05 Відповісти
Ну шо тут скажеш? - тільки те що Орбан *******. Ще в шкільні роки таким у школі постійно морду били.
показати весь коментар
04.05.2025 12:29 Відповісти
Закінчуйте всіх дурити ніби це Орбан заважає вступу в ЄС. Відволікають увагу від лицемірів і брехунів які дійсно приймають рішення.
показати весь коментар
04.05.2025 12:36 Відповісти
Вытьок,) незабаром , ти станеш орком, не парься,!)
показати весь коментар
04.05.2025 12:38 Відповісти
не виключено, що саме ЄС обрало "угорського прорашистського блокератора".щоб не допустити Україну і її народ в ЄС.В іншому випадку "угорську прорашистську шлюху ЄС ДУЖЕ ШВИДКО Б ПОСТАВИВ НА МІСЦЕ І ЗАКРИВ ЇЇ ІПАЛЬНИК ,,,,
показати весь коментар
04.05.2025 12:40 Відповісти
слухай рашист і провокатор....Скільки мадяри "на..рали" українському народові і Україні загалом в кишеню?То Ти тут "соплі жуєш і про Молдову і про "трамбона" .а ще ж забув згадати що цей прорашистський угорський холуй збирається на "дєди воєвалі".ЄС не може "угорського агента куйла привести до порядку.а чи ЄС НЕ ХОЧЕ ЙОГО ПРИВОДИТИ ДО ПОРЯДКУ.БО ТАК ВИГІДНІШЕ ДЛЯ САМОГО ЄС???Давай "замполіт", а чи то "завідуючий чужим хазяйством" "черепульку" врубай...
показати весь коментар
04.05.2025 13:50 Відповісти
Саме без Угорщини - буде тільки так!!! )))
показати весь коментар
04.05.2025 12:43 Відповісти
якби в ЄС не було Орбана і Фіцо, то їх би придумали там. Нічого не відбувається випадково. Треба вміти користуватися усіма перевагами демократії
показати весь коментар
04.05.2025 12:46 Відповісти
Эта путлеровская гнида сдохнет, до того момента, когда мы захотим вступить в ЕС.
показати весь коментар
04.05.2025 12:46 Відповісти
Ханти-мансійці не пускають українців у Європу...
показати весь коментар
04.05.2025 12:47 Відповісти
Тай мордва теж проти
показати весь коментар
04.05.2025 14:55 Відповісти
Україна стікає кровʼю, боронить Захід і себе. Невже ніхто з європейців не може вгомонити цього покидька?
показати весь коментар
04.05.2025 12:48 Відповісти
Україна стікає кров'ю, але в оплесках купається лише найвеличніший. Світ може і хвилюють проблеми, але не наші, а зеленського
показати весь коментар
04.05.2025 12:59 Відповісти
а що наразі він може зробити з цим угорцем?
показати весь коментар
04.05.2025 13:09 Відповісти
Угорщина отримує млрди євро з європейського бюджету...."Слухай ,Орбан,будеш ви..обуватися проти вступу України в ЄС.8-10 ЧИ 15 ЛЯРДІВ запланованих для угорського народу, накриються "рашистською пілоткою" і будеш Ти с,,,сати пісюн куйла...
показати весь коментар
04.05.2025 13:56 Відповісти
Закрити свого рота, на час, поки дипломати виконують свою роботу. Все, від Вовіка більше НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО.
показати весь коментар
04.05.2025 22:22 Відповісти
Та не без Угорщини, а із зеленським Україна не буде в ЄС,опудало! Не лести собі!
показати весь коментар
04.05.2025 12:52 Відповісти
Вот думаю: если бы у нас были силы, начали ли бы мы специальную военную операцию в Венгрии. И поддержал ли бы это наш народ?
показати весь коментар
04.05.2025 12:53 Відповісти
Скоріше Угорщина постане без Орбана.
показати весь коментар
04.05.2025 12:53 Відповісти
С этой ватной ****** нужно говорить не так, военную базу на Закарпатье, українську мову без зауральской и т.д
показати весь коментар
04.05.2025 12:54 Відповісти
Горщину можна з Євросоюзу попросити. Це російське гальмо. Який з них зиск
показати весь коментар
04.05.2025 12:58 Відповісти
Пропоную захопити Угорщину. Орбан втече до Пуйла
показати весь коментар
04.05.2025 13:08 Відповісти
Орбан то є чмо яке працює на расею
показати весь коментар
04.05.2025 13:09 Відповісти
Поводять себе такі так, як їм дозволяють так себе поводити.
показати весь коментар
04.05.2025 13:11 Відповісти
Коли Україну будуть приймати до ЄС то, можливо, Угорщини там вже не буде.
показати весь коментар
04.05.2025 13:18 Відповісти
Але проблема у тому, шо Угорці вже проголосували і там не те шо тобі подобаться 😃
показати весь коментар
04.05.2025 13:21 Відповісти
Треба відправити Вітька к пуйлу на 9 Мая, і проблема якось вирішиться
показати весь коментар
04.05.2025 13:35 Відповісти
Підтвердження слів, Людей у Світі!
«Україна буде стояти, решта (таке, як орбан і фіцо) мине»
Слава Україні!» (С)

ТГ Шевченко, був правим, Борітеся, поборете! Вам Бог помагає!
показати весь коментар
04.05.2025 13:37 Відповісти
Думаю так шо Україна, якшо і буде вступати до ЕС то вже без зеленского та орбана.
показати весь коментар
04.05.2025 13:43 Відповісти
"Своєю чергою шлава МЗС Угорщини Петер Сійярто відреагував на заяву..." Джерело: https://censor.net/ua/n3550336
У підкресленому слові одна літера пропущена...
показати весь коментар
04.05.2025 13:46 Відповісти
чому?
показати весь коментар
04.05.2025 13:57 Відповісти
Сорок два.
показати весь коментар
04.05.2025 14:26 Відповісти
И это единственное обстоятельство, которое, пока что. Но, думаю, он ненадолго.
показати весь коментар
04.05.2025 13:50 Відповісти
Нафтопровід Дружба ще працює? Непорядок!
показати весь коментар
04.05.2025 14:10 Відповісти
Эта проблема легко решаема - исключить Венгрию из ЕС🤷🏻‍♂️
показати весь коментар
04.05.2025 14:50 Відповісти
ЄС Орбану нах не потрібен, але нас туда він не допустить !
показати весь коментар
04.05.2025 14:52 Відповісти
Мабуть щось пропустив, орбанутому кажется що Угорщини скоро не буде, інакше як розуміти.... Без Угорщини....
показати весь коментар
04.05.2025 15:19 Відповісти
Та хтось анігілірує цього мадярського уйобка?
показати весь коментар
04.05.2025 18:27 Відповісти
Checher une femme