9865 відвідувачів онлайн

Індія розпочала військову операцію проти Пакистану, - CNN. ВIДЕО

Індія розпочала військову операцію проти Пакистану, завдавши удару по "терористичній інфраструктурі" як в Пакистані, так і в адміністрованому Пакистаном Кашмірі.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише CNN із посиланням на Міністерство оборони Індії.

"Ці кроки були зроблені після варварського теракту в Пахалгамі, в результаті якого було вбито 25 індійців і один громадянин Непалу", - йдеться в заяві мінстерства, посилаючись на напад минулого місяця на туристів у Кашмірі, що перебуває під управлінням Індії.

"Наші дії були цілеспрямованими, виваженими і не носили ескалаційного характеру. Жоден пакистанський військовий об'єкт не був об'єктом нападу. Індія продемонструвала значну стриманість у виборі цілей і способу виконання", - запевняє індійська сторона.

Індія заявляє, що цілями були дев'ять об'єктів.

Пакистанські військові підтвердили, що Індія завдала ракетного удару.

"Пакистан відповість на це в той час і в тому місці, які він обере сам. Ця огидна провокація не залишиться без відповіді", - підкреслив пакистанський військовий речник Ахмед Шаріф Чаудрі.

За інформацією, ударів було завдано по п'яти населених пунктах: Котлі, Ахмадпур Іст, Музаффарабад, Баг і Мурідке.

Три з них - Котлі, Музаффарабад і Баг - знаходяться на території Кашміру, що перебуває під управлінням Пакистану. Східний Ахмадпур і Мурідке знаходяться в пакистанській провінції Пенджаб.

Топ коментарі
+45
Forwarded from https://t.me/kudy_letyt/82655 Ринда моніторить

ЗМІ гудуть про Індію й Пакистан. Нова війна, нові заголовки, нові «експерти».

А тим часом Україна сьогодні: балістика по Дніпру, удари по Павлограду, шахеди в Запоріжжі, цілодобові обстріли Харківщини, Сумщини, прифронтових міст.

Це не серіал. У нас не новий сезон - у нас одна війна, яка триває роками. Кров, біль, втрати.
Але світ втомився. Їм нудно. Вони хочуть «свіже». Їм потрібен новий жах - щоб писати, знімати, обговорювати.

Та поки вони захоплено спостерігають за новим конфліктом, ми досі боремося.

До чого це я? Тільки за вечір побачив декілька сторіс про Індію у знайомих у фейсбуці, інстаграмі. Побачив забиту стрічку новин в телеграмі. Побачив забиті новинам іноземні ЗМІ. Нам мало своєї війни? Світу мало цілодобового терору в центрі Європи?

Не дайте світу забути. Тільки за сьогоднішній день ворог завдав стільки ударів….
показати весь коментар
06.05.2025 23:46 Відповісти
+28
Понеслася...

А розпочало все якесь ***** у 2014, як Гітлер у 1938.
показати весь коментар
06.05.2025 23:53 Відповісти
+24
Если бы Трамп был президентом, эта война не началась бы, Байден - никчема!
показати весь коментар
07.05.2025 00:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Пвки нам снаряди дають
показати весь коментар
07.05.2025 05:46 Відповісти
Амерському дибілу цього і не видно і не знає. Рікошет по нам, снарядів не дадуть. Сто раз писав - треба штати втягувати в любу війну, поржемо як їм буде похй, взагалі. Горять Лос-Анджелес і Денвер, горять Маямі і Техас.. Гойда!!!!
показати весь коментар
07.05.2025 06:51 Відповісти
Козломордый, тебе шо за радость если лос анжелес сгорит?
показати весь коментар
07.05.2025 14:24 Відповісти
ноунейм ти взагалі лох, цікався хоч хто Україні допомагає
показати весь коментар
07.05.2025 12:06 Відповісти
А Китай забере собі Кашмір, коли Пакістан та Індія виснажаться, він теж претендує, ось результати візиту Венса, в Білий дім прийшло зло.
показати весь коментар
07.05.2025 05:30 Відповісти
А якщо Пакистан образиться на Китай ? Дружили-дружили і тут на ... собі ?
показати весь коментар
07.05.2025 12:35 Відповісти
Ну да тебя же нищего бота приютили.
показати весь коментар
07.05.2025 07:34 Відповісти
на дурке случайно вай-фай включили ???
показати весь коментар
07.05.2025 07:55 Відповісти
На Парашу їх , до дружбанів . Сибір великий не одна сотка мільйонів індусів ляже . І тебе разом з ними , щоб не *********** як той ************
показати весь коментар
07.05.2025 08:32 Відповісти
Все по сценарію плюгавого фюрера. Замість того, щоб знайти винних і замовників, індуси почали ракетами бити. Легко ними маніпулюють.
показати весь коментар
07.05.2025 09:04 Відповісти
Індія може легко оперувати на території Пакистану ??
показати весь коментар
07.05.2025 12:36 Відповісти
якби трумп був би президентом - цієї війни ніколи б не сталося
показати весь коментар
07.05.2025 09:16 Відповісти
"трамбон"закінчить за 24 години а БАЙДЕН ТЕПЕР МАЄ ПОВНЕ ПРАВО НАГОДУВАТИ "ТРАМБОНА" ЙОГО Ж ХЛІБОМ"...Якби я був президентом,то цього б ніколи не було"
показати весь коментар
07.05.2025 09:40 Відповісти
Конфлікт між Індією та Пакістаном, що знову набирає обертів - прямий наслідок дій адміністрації Д.Трампа із примусу України до "миру" - тобто, до фактичної капітуляції перед агресором - російською федерацією.
Саме чинна адміністрація президента США, замість посилити тиск на агресора - російську федерацію, та збільшити військову допомогу Україні - примушує Україну поступитися росії окупованими росією територіями та укласти невигідний для України "мир" в інтересах загарбника - російської федерації, котрий, "мир", має всі ознаки капітуляції України перед росією, критично послаблює Україну, та, відповідно, посилює агресора - росію а також, де-факто, винагороджує агресора - росію за її агресію, та мотивує її, росію, на подальші агресивні дії як стосовно України, так стосовно й інших країн, зокрема, країн ЄС та НАТО.

Замість покарати агресора - російську федерацію за її неспровоковану агресію проти України (шляхом збільшення економічного санкційного тиску на рф, шляхом посилення військової допомоги Україні з метою відновлення територіальної цілісності та суверенітету України та притягнення росії до відповідальності), США, фактично винагороджують росію за її агресивні дії проти України шляхом послаблення України, шляхом примусу України до поступок на користь саме агресора - росії. Тобто, шляхом фактичної "легітимізації" агресивних дій рф проти України. Дій, котрі мають всі ознаки воєнного злочину та акту вчинення геноциду російською федерацією стосовно українців.

Такі дії, із задоволення агресивних, експансіоністських, людиноненависницьких, злочинних дій російської федерації - з боку чинної адміністрації Президента США, зокрема й самого Президента США Дональда Трампа, які йдуть всупереч, як усталеним нормам міжнародного права, Статуту ООН, так й будь-якій здоровій логіці та нормам загальнолюдської моралі - не лише не ведуть до миру, але, навпаки - лише стимулюють загострення військових конфліктів, протистоянь та територіальних претензій між різними державами по всій земній кулі. Котрі (військові конфлікти), в підсумку, рано чи пізно, ризикують перерости в масштабну глобальну світову війну "всіх проти всіх" - у війну, в якій просто вже не буде "переможців". У війну, яка, зрештою, торкнеться й самих США.
показати весь коментар
07.05.2025 11:00 Відповісти
индия вывила на поле боя питнадцать боевых слонов.
показати весь коментар
07.05.2025 12:41 Відповісти
Індуси-індюки, мерзотна ,брехлива,вонюча, корумпована нація!!!! Пакистан має наказати ціх баклажанів!!!
показати весь коментар
07.05.2025 12:53 Відповісти
От якого хріна оті туристи з Індії поїхали на курорт у Пакистан - знають шо історічно йде конфлікт.
показати весь коментар
07.05.2025 15:14 Відповісти
Сторінка 2 з 2