12924 відвідувача онлайн

Деокуповано понад 200 гектарів, РФ втратила майже 1,5 тис. солдатів: як воїни "Хартії" визволили лісовий масив біля Липців

Як воїни Хартії деокупували лісовий масив біля Липців

Воїни 13-ї бригади НГУ "Хартія" визволили лісовий масив на північ від Липців (Харківщина), який російські окупанти називали "Берлін".

Про це повідомила пресслужба бригади, інформує Цензор.НЕТ.

"13-та бригада Національної гвардії України "Хартія" у взаємодії з іншими підрозділами Сил Оборони України завершила масштабну операцію зі звільнення лісового масиву на північ від Липців, Харківська область. Загальна площа деокупованої території становить понад 2 мільйони квадратних метрів (більше 200 гектарів)", - йдеться в повідомленні.

Наступальні дії тривали 5,5 місяців - із листопада 2024 року.

"Завдяки злагодженій роботі підрозділів вдалося відтіснити ворога далі від Харкова та відновити контроль над важливою природною і тактично значущою ділянкою місцевості. За цей час ворог втратив загиблими та пораненими майже 1500 солдатів, понад 200 одиниць озброєння та 175 одиниць техніки", - розповіли захисники.

Прорив оборони російських загарбників та захоплення плацдарму здійснили сили підрозділів "Хартії" та 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

Як воїни Хартії деокупували лісовий масив біля Липців

Топ коментарі
+7
Честь і хвала нашим Воінам
та величезна подяка за чудову роботу 👍🏼👍🏼👍🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️
показати весь коментар
08.05.2025 11:14 Відповісти
+4
Треба писати не втратили, а подарували родині 1500 білих лад, так більш толерантно
показати весь коментар
08.05.2025 11:14 Відповісти
+3
Згоден, Слава ЗСУ, яки всупереч діям керівництва б'ють ворога
показати весь коментар
08.05.2025 11:16 Відповісти

Завантаження...