10936 відвідувачів онлайн

Політика замирення завжди веде до агресії. Час показати реальну силу, - Яценюк

Арсеній Яценюк закликав не замирювати агресора

Досягти миру лише шляхом дипломатичних засобів немає шансів. Дипломатія має підкріплюватися військовою міццю.

Про це заявив засновник та голова Київського безпекового форуму, колишній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, передає Цензор.НЕТ.

"80 років минуло, відколи нацистська Німеччина зазнала нищівної поразки і союзники перемогли в цій війні. Вірю, що настане час, коли сучасний Гітлер, яким є президент Путін, - здасться. Із усією своєю нелюдською ідеологією, усіма злочинами, які вчинив він і його країна. Із геноцидальною війною, яку він розпочав проти моєї країни. Єдиний спосіб, як ми можемо перемогти, - це знову об’єднавшись. Ми зробили це 80 років тому. І ми досягнемо успіху на цьому праведному шляху до відновлення світового порядку", - сказав він.

Яценюк наголосив, що політика замирення завжди веде до агресії.

"Я хочу, щоб ми всі пам’ятали, що в 1938 році на той час вільний світ хотів підписати угоди з Гітлером. А що сталося в результаті? Він розпочав Другу світову війну. у 2014-му, після того, як сучасний уже Гітлер незаконно анексував Крим і послав свої війська до Донецька і Луганська, вільний світ також хотів підписати з ним угоду. І що сталося? В 2022 році він розпочав повномасштабну навалу на Україну. Отже, не треба більше політики замирення. Для того, щоб отримати мир, ми повинні показати реальну силу", - пояснив голова КБФ.

Яценюк вважає, що досягти миру лише шляхом дипломатичних засобів немає шансів. Дипломатія має підкріплюватися військовою міццю.

"Це єдина мова, яку розуміє Путін", - сказав він.

Яценюк звернувся до адміністрації США та тих, хто хоче перемовин з Путіним:

"Дійсно, Путін хоче з вами провести переговори, він навіть готовий зіграти в гольф з президентом США. Але він захоче з вами грати в гольф на своєму хокейному полі. Що ми потребуємо? Це чіткий комплексний, міцний план повернення, відновлення миру. І ми не зможемо отримати цей мир через якісь поступки. Поступки лише збільшують апетити цього звіра. Ми й так забагато вже зробили поступок і заплатили нашими життями, кров’ю за це. Це наша спільна боротьба. Ми дуже вдячні членам ЄС, членам-країнам НАТО, Сполученим Штатам за ту допомогу, яку ви надали Україні. Якби не ви, було б практично неможливо Україні вистояти".

Україна, за словами голови КБФ, довела, що має мужність, волю та стійкість, щоб зупинити військову навалу РФ.

Київський Безпековий Форум, заснований фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну", – головна платформа нашої держави для обговорення проблем війни і миру, національної і світової безпеки.

Інформаційні партнери: Еспресо, Цензор.НЕТ, NV, The Cipher Brief, Газета ЮА, Інтерфакс-Україна, Главком, Defence Express, День, Ґрунт Медіа, Медіацентр Україна, Гордон, ТВА, Ukraine World, Український кризовий медіа-центр.

Топ коментарі
+14
Знаєте, я послухала форум, де почула від партнерів багато водних слів, на кшталт "залежно від.. потрібно робити.. бути рішучими.. потрібна рішучість.." і все в цьому стилі. Вони такі, що їм постійно потрібно про це наголошувати та вбивати в їх голови. Бо, якщо не ми цього будемо робити, це буде робити росія зі своєю пропагандою. Якщо вони слухають Яценюка, то на здоров'я, аби він їх переконував
показати весь коментар
08.05.2025 13:56 Відповісти
+14
Арсеній не будучи у владі збирає форум та партнерів, в той час як деякі політики взагалі втікли закордон. Чому до цього є якісь претензії Ми всі забули про проросійських чортів?
показати весь коментар
08.05.2025 13:59 Відповісти
+12
Яценюк абсолютно правий. Історія вже показала, що домовлятись із диктаторами це шлях у прірву, а тим паче такими як путін. В жодному разі не треба показувати слабину.. Сподіваюсь, що партнери це підтримають.
показати весь коментар
08.05.2025 13:44 Відповісти

Завантаження...