5848 відвідувачів онлайн

Стрілянина у Софіївській Борщагівці: УП показала момент вбивства військового та його тещі. ВIДЕО

Журналісти видання "Українська правда" отримали кадри моменту подвійного вбивства військовослужбовця та його тещі у селі Софіївська Борщагівка під Києвом у четвер, 8 травня.

Відео отримали співрозмовники УП у правоохоронних органах, передає Цензор.НЕТ.

На відео можна побачити, як вбивця розстрілює автомобіль, в якій перебував один із загиблих – військовослужбовець.

Після цього стрілець зайшов у двір будинку і вже там, за інформацією УП, вбив іншу жертву.

За даними поліції, місяць тому військовослужбовець продав зброю чоловіку за 1000 доларів (за даними видання УП, це був автомат - ред.).

Втім 8 травня між ними стався конфлікт щодо оплати: військовий вимагав у покупця виплатити йому ще певну суму. У результаті чоловік з купленої зброї розстріляв військового та його тещу, яка перебувала вдома. Після цього зловмисник зайшов до власної оселі та зачинився всередині.

Згодом правоохоронці оточили будинок та протягом години затримали чоловіка. Ним виявився 63-річний місцевий мешканець.

Топ коментарі
+22
Вот убиенный то же так подумал, решил цену накинуть. Нарушил джентельменский договор, за что и смыл позор кровью.
показати весь коментар
08.05.2025 21:33 Відповісти
+21
Не путайте незаконное оружие и законно полученное. Из законника вы не будете всех мочить налево и направо. Мочат всегда криминально добытым ,и скидывают потом(но это умные делают).
показати весь коментар
08.05.2025 21:37 Відповісти
+16
Це кримінальна розбірка.
Один злочинець нелегально продав вогнепальну зброю іншому.
Той інший злочинець вбив першого злочинця із проданої ним нелегальної зброї.
показати весь коментар
08.05.2025 21:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
вирішив пошантажувати?
показати весь коментар
08.05.2025 21:37 Відповісти
А давайте подивимося на ситуацію інакше.Той ,хто купив зброю і розстріляв продавця,вірить москалям ,що буде спроба "Кієв за трі дня 2",і не вірить Зеленському та Мерцу,а Трампону і ***** подавно,тому він вирішив купити автомат про всяк випадок)
показати весь коментар
08.05.2025 21:38 Відповісти
В наш час лише останній лошара не скористається можливісттю і не купить який-небудь ствол задешево. А всі противники зброї нехай так і залишаються мішенями...
показати весь коментар
08.05.2025 21:48 Відповісти
А тещу навіщо? - сильно його переклинило
показати весь коментар
08.05.2025 21:48 Відповісти
Це місцевий алкаш і неадекват який пів вулиці тримав в страху. Він би всіх перестріляв в будинку. Повезло що жінка встигла втекти через вікно до сусідів а дитини якраз не було вдома.
показати весь коментар
08.05.2025 21:52 Відповісти
Я в"їхав шо чел з прибамбасами - мочити всіх наліво і направо
показати весь коментар
08.05.2025 21:58 Відповісти
Треба було до нотаріуса йти. Уклали б договір і все було б чікі-пукі.((((
показати весь коментар
08.05.2025 21:49 Відповісти
Та заїбали ви вже цими розборками жлобів.

Новина доби блін...
показати весь коментар
08.05.2025 21:50 Відповісти
Нічого не розумію, хто тоді забрав машину, якщо він обох застрелив?
показати весь коментар
08.05.2025 21:53 Відповісти
-Уважаемый, если вы не выплатите дополнительные комиссионные за опасный товар, у вас будут проблемы.
- Простите, не у нас, а у вас
показати весь коментар
08.05.2025 21:55 Відповісти
А що то за військовий був ?
показати весь коментар
08.05.2025 22:01 Відповісти
Супероперативно...
показати весь коментар
08.05.2025 22:05 Відповісти
іронічно і прикро
показати весь коментар
08.05.2025 22:27 Відповісти
Мій брат рідний отримав АК-47 у Великій Новосілці , через 3 місяці безвісти пропавший у піхоті ЗСУ президенської бригади. Мобілізований з Київського Метрополітену, був слюсарем... Він не кому не міг продавати зброю, бо був на Донбасі... 1000 000 міліон ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ , тільки 200 000 ПІХОТИ СМЕРТНИКІВ в окопах !!! А у Києві військові соромлятся у формі ходити... Який це на фіг хфійсьфослужбувіць?
показати весь коментар
08.05.2025 22:30 Відповісти
жадібність фраєра згубила

те, що він виявився походу військовим, ні на що не впливає
показати весь коментар
08.05.2025 22:47 Відповісти
Про продаж зброї то версія вбивці (не варто відразу вірити). Справжню причину, можливо, розповість дружина загиблого.
показати весь коментар
08.05.2025 22:57 Відповісти
Жаль конечно, что столько упущено было нашим народом за эти 34 года. Конечно не знаток и не юрист. Но не усвоили почти все, что право на оружие, это прежде всего право Конституционное на защиту личности (себя) и своей собственности, семьи тоже. Оружие должно продаваться, право на ношение тоже должно быть. Иначе смысла нет покупать, владеть. Это конечно очень большая ответственость. Так вот именно оружие часто способствует этому. И по опыту и статистике не бегут все покупать, когда такое право предоставляется. В том то и дело, что работает закон, позволяющий иметь оружие. И тот, у кого оно левое, теперь уже подумает. А не ведёт себя борзо, прекрасно зная на 99% что оружия нет у стоящего напротив. Ведь когда позволено купить и иметь---только одно сработает---кто передёрнет затвор быстрее. В Молдове с 1993г. Но мы просрали и здесь всё. Оружие есть у нас у всех. Кроме народа. Тем более война. Как говорил Кольт---сделаем мир чище! Кольт это не револьвер---это фамилия!
показати весь коментар
08.05.2025 23:51 Відповісти
Беззбройних легше тримати покірними...
показати весь коментар
09.05.2025 09:35 Відповісти
Не потрібні жодні дискусії. Скільки можна ?
Легалізація зброї заважає тільки нашій владі і прикормленій наволочі з нагородними стволами. Адже населення повинно сидіти тихо, боятися всього і працювати на комуналку.
Можливо, легалізація зброї стала би першим кроком до справжніх реформ. Без цього наша струнка корумпована система вдали не зрушиться з місця.
Можливо, я чи хтось інший не встигне захистити себе навіть маючи зброю, але сотні інших - встигнуть і захистять себе і своїх близьких.
До речі, держава з повагою ставиться до озброєного населення і не лізе в його кишеню без потреби …
показати весь коментар
09.05.2025 00:54 Відповісти
від цієї незареєстрованої зброї могло загинути чимало людей, постраждав продавець. така карма.
показати весь коментар
09.05.2025 00:57 Відповісти
Я бачу що м-ти озвучують версію вбивці ,свідків же нема. Це найлегший шлях яким вони завжди користуються. Спочатку нехай відслідкують шлях зброї якщо зожуть і захочуть. Сусіди кажуть зовсім інше.
показати весь коментар
09.05.2025 08:09 Відповісти
Що кажуть сусіди?
показати весь коментар
09.05.2025 10:09 Відповісти
Сусіди кажуть що це сєпар ватний, у нього давня ворожба з вбитими ,він вважає що вони потравили його собак ,звичайно ж без доказів ,а м-там вигідна справа з продажею автомата ,хоча все це з слів вбивці..Але ж психованому сєпару це не допоможе, думаю,що суперадвоката в нього нема ,тому сяде на довічне, там і подохне.Десь так.
показати весь коментар
09.05.2025 10:21 Відповісти
Зрозуміло. Дякую.
показати весь коментар
09.05.2025 19:21 Відповісти
Якщо зброю не можна купити і зареєструвати легально, то її "дістають" НЕлегально - це цивілізаційна аксіома.

В Україні війна і населення не може себе захистити від зловмисників, як і не могло себе захистити у дні миру. Кухонний ніж, вила, лопата, сокира, кавалок труби, чи прута, чи сковорода, чи каструля з кип'ятком теж зброя... Але це не означає що все що під руками не може бути заборонено...

Певен, що злочинів стане менше після легалізації зброї. Безпека громади, країни, починається з безпеки окремого домоволодіння
показати весь коментар
09.05.2025 08:15 Відповісти
Яка легалізація зброї?! У нас можна цілком легально придбати так звану мисливську зброю- зібравши десяток довідок, познайомившись з Дозвильною системою та ментурою. А от короткоствольну-ніт! Вона - лише для білих! Тому-то Закон про зброю у нас відсутній.
показати весь коментар
09.05.2025 08:52 Відповісти
По ТЦК уже всі пройшлися, дискредитували повністю. Тепер треба обгадити всіх військових. Тоді можна нам сушити весла. Пуйло візьме Україну голими руками. Але журнашлюхам треба хайпу.
показати весь коментар
09.05.2025 09:17 Відповісти
Тупое видео
показати весь коментар
09.05.2025 11:28 Відповісти
Обрізаний АК за 1000 баксів ? Це реально ?
показати весь коментар
09.05.2025 18:50 Відповісти
Сторінка 2 з 2