9883 відвідувача онлайн

YouTube заблокував канал Арестовича та інших підсанкційних осіб

YouTube заблокував канал Арестовича

YouTube заблокував канал підсанкційного Олексія Арестовича та інших осіб, проти яких раніше були запроваджені санкції.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в телеграмі повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України.

Зокрема, серед них також ютуб-канали таких осіб:

  • Костянтин Бондаренко;
  • Дмитро Василець;
  • Анастасія Кашеварова [DailyStorm, This is media];
  • Павло Оніщенко.

YouTube заблокував канал Арестовича

Нагадаємо, раніше YouTube вже блокував канали Олександра Шелеста та Вадима Карасьова.

"Всі канали не працюють на території України", - уточнили в ЦПД.

Що передувало?

1 травня Президент Володимир Зеленський запровадив санкції  проти 7 осіб, які мають громадянство України й поширюють проросійську пропаганду.

Топ коментарі
+21
Арестовичу вже давно потрібно було життя заблокувати.
показати весь коментар
09.05.2025 16:38 Відповісти
+20
Замість дрона на мацкву - оце лайно ні про що. Потужно бл.
показати весь коментар
09.05.2025 16:40 Відповісти
+18
Автори статті забули вказати - що ютуб заблокував канали вищевказаних осіб тільки на території України.. Тобто якщо комусь хочеться - підключається через VPN та дивиться! Санкціїї зеленої влади в черговий раз закінчилися нічим насамперед через тупість зеленої влади!
показати весь коментар
09.05.2025 16:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пустився берега? - цей ********
показати весь коментар
09.05.2025 16:38 Відповісти
Арестовичу вже давно потрібно було життя заблокувати.
показати весь коментар
09.05.2025 16:38 Відповісти
+ 100 ! за ноги та об поріг.....

.
показати весь коментар
09.05.2025 16:57 Відповісти
Ну и толку? Только привернут к ним увагу.
показати весь коментар
09.05.2025 16:38 Відповісти
ця підлота харчується з ю-туба

.
показати весь коментар
09.05.2025 16:58 Відповісти
Та нехай подавится.
показати весь коментар
09.05.2025 17:04 Відповісти
Это блокировка только для украинских IP. Это не закрытие канала.
показати весь коментар
09.05.2025 17:53 Відповісти
правильно
показати весь коментар
09.05.2025 16:40 Відповісти
Абдрестовича смотрели в большинстве федерасты
показати весь коментар
09.05.2025 16:40 Відповісти
Замість дрона на мацкву - оце лайно ні про що. Потужно бл.
показати весь коментар
09.05.2025 16:40 Відповісти
Автори статті забули вказати - що ютуб заблокував канали вищевказаних осіб тільки на території України.. Тобто якщо комусь хочеться - підключається через VPN та дивиться! Санкціїї зеленої влади в черговий раз закінчилися нічим насамперед через тупість зеленої влади!
показати весь коментар
09.05.2025 16:42 Відповісти
Кому хочеться дивитися люську-той підарас.
показати весь коментар
09.05.2025 16:45 Відповісти
Я хочу просто показати, що ця заборона просто пшик, а у людях нетрадиційної орієнтації я зрозумів ви і так розбираєтеся)
показати весь коментар
09.05.2025 16:47 Відповісти
Бивимся хмаафон с раєвською і кластером непотужним
показати весь коментар
09.05.2025 18:03 Відповісти
Є такі промовисті прізвища : Арестович... Потім - Растреллі...
Ги.
показати весь коментар
09.05.2025 16:44 Відповісти
люся растреллі...
показати весь коментар
09.05.2025 16:49 Відповісти
я його взагалі кілька раз послухала ще при Порошенку - і все, годі. Я тоді писала,що знаю цього лайнюка як дуже слабенького актора-епізодника, але навіть мої приятелі дивилися на мене обурено. Такий мовляв розумний , а ти тут начинаєш, правди не любиш ТОж заборонили - і добре. Я принаймні без нього за чотири роки нічого не втратила
показати весь коментар
09.05.2025 16:45 Відповісти
Так він же ж був рупором зеленого каганату....
показати весь коментар
09.05.2025 16:48 Відповісти
ви не все пам'ятаєте
показати весь коментар
09.05.2025 16:53 Відповісти
Не тільки зеленого
показати весь коментар
09.05.2025 22:59 Відповісти
Докукарекался абдристович! Шмарию приготовиться!
показати весь коментар
09.05.2025 16:46 Відповісти
тільки для України. З ВПН все працює як і раніше.
показати весь коментар
09.05.2025 16:48 Відповісти
пруф.
показати весь коментар
09.05.2025 16:51 Відповісти
Найважливіша аудиторія це ті хто ще вагаються, за них і треба боротись. Адепти Арестовича так чи інакше знайдуть вихід, а от ті люди яким то не дуже то і хотілось слідкувати просто забудуть про нього.
показати весь коментар
09.05.2025 16:59 Відповісти
А коли у нього день народження, може самокат подарують
показати весь коментар
09.05.2025 16:51 Відповісти
Так можна ж на Девятоє Мая, чи він не святкує? Або 23 фєвраля.
показати весь коментар
09.05.2025 17:06 Відповісти
Патужна. Незламно
показати весь коментар
09.05.2025 17:01 Відповісти
Черговий прорашистський https://x.com/i/status/1917980916544069753 висер Арештовіча, що тягне на кримінальну санкцію від 3-х до 5-и років позбавлення волі з конфіскацією (ч.1 ст.110 КК України):

А., кривляючись, російською мовою:

"А чё мы должны отдавать четыре области?"

А. своєю мовою:

"По одной простой причине - потому что через полгода или год будете отдавать шесть. Не хватит ума - восемь будете отдавать.

Этой причины достаточно?"

А. продовжує, перекривляючи українську мову:

"Ми будемо битись до останнього патріота, але не дамо. Не здамо рускоязичниє регіони."

А. своєю мовою:

"А шо ж вы подавляли эти российские регионы? Шо ж вы русских в людей не записывали?"
показати весь коментар
09.05.2025 17:03 Відповісти
Ну що, Льоша тепер мусить шукати собі іншу роботу. Його популярність в Україні наближається до нуля тому пуйло йому платити за антиукраїнську пропаганду вже не буде, бо навіщо? Де він там зараз, в Італії? Можна розвозити піцу на ровері. На мівіну і на хостел вистачить))
показати весь коментар
09.05.2025 17:13 Відповісти
якщо ви в цьому так впевнені, то нащо тоді його було блокувати?)
показати весь коментар
09.05.2025 17:32 Відповісти
Ютуб слідкує за відвідуваністю канала, а не за настроями коментаторів. А пізнаваємость у Льоши неабияка. Росіяни на своїх токшоу дуже часто на нього посилаються, як на ЛСД. То навіщо підігрувати росіянам? Заблокували і добре. Нехай розвозить піцу
показати весь коментар
09.05.2025 17:51 Відповісти
Ютюб цілує дупу Зелі, порушуючі Конституцію США. А українці радіють, що в Україні панує цензура. Не розуміють, що наступного разу прийдуть по них.
показати весь коментар
09.05.2025 17:20 Відповісти
Чому радіти, скоро всіх заблокують будете дивитись єдиний телемарафон та слухати басні про скору перемогу та величного лідера
показати весь коментар
09.05.2025 17:30 Відповісти
Готуються до виборів. Гадаю перед виборами залишуться лише єдині новини)))
показати весь коментар
09.05.2025 17:31 Відповісти
Все так рукоплещут этой блокировке, не понимая что дело не в Арестовиче, а в блокировке.

Через несколько месяцев Петра Алексеевича заблокируют. Через полгодика Валерия Федоровича. Почему бы и нет, ведь народ рад блокировкам?

К моменту выборов из доступных кандидатов будут Зеленский и Зеленский.
показати весь коментар
09.05.2025 17:32 Відповісти
ну да... и монобольшинству будет проще пройти ведь их некому будет критиковать...старая большевистская гбшная технология...
показати весь коментар
09.05.2025 17:35 Відповісти
Отож. Казалось бы, что может быть проще? Не нравится Арестович - не смотри. Не хочешь видеть Арестовича президентом? Не голосуй.

Но у мелочных украинчиков в одной голове уживаются параноидальное желание демократии, и устойчивое желание уничтожать неправильных кандидатов.
показати весь коментар
09.05.2025 17:38 Відповісти
Учора ти писав, що "Путин действует в интересах РФ", сьогодні пишеш про "мелочных украинчиков", реєстрація 2 травня, ти просто ще один кацапський бот, який займається маніпуляціями і каламутить воду.
показати весь коментар
09.05.2025 19:13 Відповісти
Че сказать-то хотел?
показати весь коментар
09.05.2025 22:34 Відповісти
канали це добре А КОЛИ ПОЇДУТЬ САМОКАТИ?
показати весь коментар
09.05.2025 17:40 Відповісти
Без пиара он сдуется и испарится.
показати весь коментар
09.05.2025 17:42 Відповісти
Арестович (люся карамелькіна) - це ворог, а ворогів під час війни блокують дещо по іншому.
показати весь коментар
09.05.2025 17:52 Відповісти
Це ж колишній позаштатний зРадник Єрмачка з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки та оборони.
Він же свій хлопець!
За що ви з ним так?
🤡😎
показати весь коментар
09.05.2025 18:14 Відповісти
Це один з 5-6 кращих менеджерів Єрмакобанату- майже дослівно цитата вовки... А ще кращий друг Гордона
показати весь коментар
09.05.2025 18:42 Відповісти
Де ж він тепер буде пестити своє Его, і срати на недостойних???
показати весь коментар
09.05.2025 18:39 Відповісти
Нічого не блокували. Черговий пшик від влади.
Так само заблоковані однокласники, але вироки за публікації українські судді виносять чи не щомісяця.
показати весь коментар
09.05.2025 18:57 Відповісти
Люся ********, шо с *****?!?!
показати весь коментар
09.05.2025 20:37 Відповісти
хорошо, что санкции против випиэнов тоже сразу же ввели.
показати весь коментар
10.05.2025 04:15 Відповісти