7073 відвідувача онлайн

Запропонувавши Путіну особисту зустріч, Зеленський перехопив ініціативу, - The Guardian

Володимир Зеленський перехопив ініціативу у Путіна

Президент України Володимир Зеленський здійснив "дипломатичний гамбіт", запропонувавши  російському диктатору Володимиру Путіну зустрітися особисто для мирних переговорів у Стамбулі в четвер. Український лідер перехопив ініціативу в очільника Кремля, і тепер чинить на нього тиск.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише The Guardian.

Як нагадує видання, вимога про 30-денне припинення вогню була висунута в суботу під час візиту до Києва лідерів Великої Британії, Франції, Німеччини та Польщі. Прем'єр Британії Кір Стармер заявив, що якщо Путін відхилить пропозицію, буде посилено санкції та збільшено військову допомогу для оборони України, щоб змусити Росію повернутися за стіл переговорів.

У відповідь Путін звинуватив Україну в порушенні попередніх угод про припинення вогню, але сказав, що "попри це" він пропонує двом сторонам зустрітися для переговорів, які, за його словами, можуть відбутися в Стамбулі цього четверга.

Як зазначає The Guardian, тон Путіна був явно ретельно вивірений, щоб відкинути вимоги Європи, але також створити видимість конструктивної позиції Москви в очах адміністрації Трампа, яка донедавна була набагато м'якшою стосовно Москви, ніж до Києва. Путін особливо подякував новій адміністрації США за її зусилля щодо врегулювання конфлікту:

"Відповідь Трампа передбачає, що тактика, можливо, увінчалася успіхом, завдавши значного удару по єдності Заходу. Однак його пост у Truth Social також натякнув на розчарування, яке він, як повідомляється, висловлював останніми днями приватно з приводу жорстких вимог Москви у війні в Україні".

При цьому, запропонувавши пряму зустріч із Путіним у Стамбулі, Зеленський перехопив ініціативу і тепер чинить тиск на російського диктатора - який рідко подорожує спонтанно.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що Україна має погодитися на пропозицію РФ щодо прямих переговорів у Туреччині.

Пізніше Президент України Володимир Зеленський заявив, що чекає на Путіна в четвер в Туреччині.

Топ коментарі
+36
показати весь коментар
12.05.2025 07:39 Відповісти
+18
Яка ініціатива? Не поїде пу у Стамбул, у кращому випадку пошле другого зама лаврова з фотокопіями «Оману»
показати весь коментар
12.05.2025 07:39 Відповісти
+16
А як же указ шо забороняє перемовиниз ****** який для власного піару блазень іздав-підписав у 2022 році?
показати весь коментар
12.05.2025 07:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
путлєр грає крапленими - йому пох
показати весь коментар
12.05.2025 07:38 Відповісти
Все рівно зє не ублажить ні рижого ні пуйла. В тих засранців власна логіка.
показати весь коментар
12.05.2025 07:42 Відповісти
Яка ініціатива? Не поїде пу у Стамбул, у кращому випадку пошле другого зама лаврова з фотокопіями «Оману»
показати весь коментар
12.05.2025 07:39 Відповісти
Так, все почалося з оманських домовленостей після збиття літака МАУ в ірані.
показати весь коментар
12.05.2025 07:40 Відповісти
всі тлумачать про якісь оманські домовленості, може Ви озвучите про що саме домовилися?
показати весь коментар
12.05.2025 08:22 Відповісти
все те, що зараз і є, якщо не зебіл то осягнеш.
показати весь коментар
12.05.2025 08:35 Відповісти
Та не було ніяких там домовленостей, то на сонцесяйного наговорюють порохоботи. Там були інструкції, з нікчемою тупою обдовбаною ніхто домовлятися не буде. Дали торчку інструкції, приставили начальника, бо воно тупе, і його хазяї з кремля це чудово знають, напартачить. От і виконує воно ті інструкції під керівництвом і наглядом керівника, агента ФСБ. А вони договорняки, договорняки... Аби щось придумати погане про Бубочку.
показати весь коментар
12.05.2025 17:50 Відповісти
дивні такі інструкції. виклянчити М777, абрамси, хаймарси, скальпи патріоти, Ф16, атакамси

цікаво хто їх надавав
показати весь коментар
12.05.2025 19:58 Відповісти
Усе те давали народу України і армії України, а не торчку квартальному. І давали не дивлячись на бикування і мародерство найвеличнішого блазня, розуміючи, що саме народ, українці, а не одноразовий ухилянт угашений, бореться з кацапією, і саме народ і ЗСУ не дали здати країну зеленим ригівським покидькам.
показати весь коментар
13.05.2025 06:42 Відповісти
2018 року Україна отримала від США 37 пускових установок Javelin та 210 ракет, а у 2020 році - 10 установок та 150 ракет.-------Загалом з 2014-го по 2021-й Україна отримала від уряду США військової допомоги на суму близько 2 мільярдів доларів---------нелох в 2020-2021 роках крав на дорогах---а хто ж вибігав і випросив все це?-----------------це ще до лютого 2022 року----------------«Об'єднане королівство рішуче налаштоване стояти пліч-о-пліч з Україною, підтримувати її суверенітет та спільні інтереси. Ми вже вісім років допомагаємо їм розбудовувати оборонні можливості й вирішили збільшити цю допомогу на тлі російської агресії», - зазначив міністр.--------а хто це вибігав і випросив?------------------гравець на піаніно почав бігати і просити коли УКРАЇНЦІ майже без зброї почали бити ворога.
показати весь коментар
13.05.2025 09:33 Відповісти
Не поїде. Наполягатиме на тому, що тогорічний "Стамбул" не передбачав участі президентів.
показати весь коментар
12.05.2025 11:42 Відповісти
показати весь коментар
12.05.2025 07:39 Відповісти
Він каже, що всі хто його не підтримує мають загинути в окопах, тому війна продовжується ще на рік.
показати весь коментар
12.05.2025 08:09 Відповісти
Слава Віталіка Клічка спокою не дає
показати весь коментар
12.05.2025 08:40 Відповісти
тобі?
показати весь коментар
12.05.2025 09:03 Відповісти
Наркоша, неукраїнець, шахрай, злодій, розумово відсталий - перекладаю на українську. Тому каламойша приставив наглядати дєрмака
показати весь коментар
12.05.2025 09:46 Відповісти
Шлепер-2. Различие: шлепер трех слов в смысловку не мог з`еднати . Зедурак не може 3 речення совокупити во что-то членораздельное...
показати весь коментар
12.05.2025 10:46 Відповісти
Зеленський перехопив ініціативу

Про таке "перехоплення" є старий анекдот - з такими "перехоплювачами", як Зеленський, добре лайно їсти - він на льоту перехоплює.
показати весь коментар
12.05.2025 07:40 Відповісти
Президент США Дональд Трамп заявив, що Україна має погодитися на пропозицію РФ щодо прямих переговорів у Туреччині------------до чого тут дипломатичний гамбіт зеленського? Він виконує наказ Трампа.
показати весь коментар
12.05.2025 08:26 Відповісти
Як Ви чудово висловилися - "дипломатичний гамбіт"...
Зеленський потрапив мордою у купу лайна - назвати це "дипломатичний гамбіт" - це геніально.
показати весь коментар
12.05.2025 08:35 Відповісти
Ну яка там особиста зустріч? Якщо Зеленський їзде по всьому світу, то фюрер кацапів ***** ховається від людей в бункері на великій глибині. А то СБУ має довгі руки, може і придушити цього півтораметрового дрища.
показати весь коментар
12.05.2025 07:44 Відповісти
а чому б йому не літати із ігровою приставочкою та коханим дЄрьмаком на борту? Підрахувати затрати на утримання цих бл.дей, включно із ДУСьою, котру мали розформувати, волонтери могли б розслабитись і без донатів.
показати весь коментар
12.05.2025 08:42 Відповісти
@ (в перекладі):
"Держсекретар США Марко Рубіо відвідає Туреччину 14-16 травня для участі у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО."

А між тим ***** запропонувало провести прямі переговори пітьми з Україною 15 травня саме в Туреччині.
показати весь коментар
12.05.2025 07:44 Відповісти
Ішак би з радістю зустрівся б з ****** та капітулював, але сцить. І це розуміє *****. Тому ніякої зустрічі не буде і ішак розраховує на додаткові бали від своїх любителів.
показати весь коментар
12.05.2025 07:45 Відповісти
А як же указ шо забороняє перемовиниз ****** який для власного піару блазень іздав-підписав у 2022 році?
показати весь коментар
12.05.2025 07:45 Відповісти
Що написали то давно забув, без папірця це чмо говорити не вміє
показати весь коментар
12.05.2025 09:49 Відповісти
указ буде на паузі з 14 по 16 травня
показати весь коментар
12.05.2025 10:44 Відповісти
Дитячий садок блть…🤯
показати весь коментар
12.05.2025 07:45 Відповісти
Ну хоть в этот раз (хотя толку), а то сколько уже можно тупить, давая врагу брать инициативу зарабатывая политические очки, это про все те "прекращения" огня на пасху и 9 мая
показати весь коментар
12.05.2025 07:48 Відповісти
Здійсниться давня мрія: нарешті подивиться йому в очі!
показати весь коментар
12.05.2025 07:54 Відповісти
Таких "перехоплень" у заявах має він десятки, але результат всім відомий
показати весь коментар
12.05.2025 07:59 Відповісти
файно звучить: віслюк перехоплювач.
показати весь коментар
12.05.2025 08:44 Відповісти
потужний перехоплювач
показати весь коментар
12.05.2025 08:48 Відповісти
Бдять...який нафіг гамбіт?Які нафіг шахи?Рівень зе з єрмаком не шахи і навіть не шашки а "чапаєв"!Правда в чапаєва вони грають шахами.Вже було "геніальне" рішення копалини амерам запропонувати в обмін на гарантії безпеки.В результаті і копалини вддали(чи поділилися копалинами,це ми взнаємо не скоро) і гарантій ніяких не отримали
показати весь коментар
12.05.2025 07:59 Відповісти
До цих заяв зеленої скотини я трохи сподівався на припинення вогню. Тепер ясно. Ніякого закінчення війни не передбачається. Зелений виродок планує правити нещасними залишками України все своє нікчемне життя. А всі,хто його не підтримує має загинути в окопах. Ненавиджу цей зеленомордий скотний двір. Зелені істоти, всі любителі, слуги і собаки зеленського, здохніть всі в страшних муках.
показати весь коментар
12.05.2025 08:02 Відповісти
Бажано в окопах.
показати весь коментар
12.05.2025 08:09 Відповісти
Хіба що в російських. Зеленомордий скот за Україну воювати не збирається.
показати весь коментар
12.05.2025 08:12 Відповісти
Ось ти й злився, зрадник паскудний! 🤬
показати весь коментар
12.05.2025 08:07 Відповісти
Зєлєнскій не розуміє, що має справу з Антихристом. От не панімає і всьо...
показати весь коментар
12.05.2025 08:17 Відповісти
Здійснилась мрія ідіоти: побачить мир в очах ...уйла.Ця словесна та дипломатична гра не приведе до миру.Пуйло "обожнює" санкції.Валерія Новодворська казала що санкції повинні бути такими щоб через місяць хліба просили.Невже незрозуміло що бункерне чмо відтягує час щоб продовжувати удари по Україні.Клин клином вишивають,тому повинна бути адекватна відповідь.Якщо москодота бомбить міста то ми повинні випалювати підприємства,в першу чергу стратегічні,аеродроми базування,логістичні центри.
показати весь коментар
12.05.2025 08:18 Відповісти
Яка нах. ініціатива? Який гамбіт? зеленському до путіна як до неба рачки : зеленський спочатку розікрав і дав захопити і зруйнувати частину України, обезголовив і знекровив Армію, а зараз "іде на переговори" з повної капітуляції (здачі) України на умовах *****. А сам собі і банді забезпечив нору по програмі захисту свідків десь у Канаді чи США. З награбованим.
показати весь коментар
12.05.2025 08:21 Відповісти


"Перемир'я" НЕРЕАЛІСТИЧНО тому, що зупиняти м'ясний КОНВЕЄР для Путіна небезпечно.

Зупинити можна, а запустити знову може стати неможливо.

Посилиться бродіння як в армії, так і в тилу. Розпочнеться процес похмілля, усвідомлення, вічне "Мне это надо?", Кто виноват?, Что делать?

Це вам не будівництво теремка зупинити на св'ята-вихідні, а конвеєр смерті з його вічним і природним "никто не хотел умирать".
***********************************************************************************************************Путін відкинув пропозицію перемир'я з 12 травня і запропонував відновити прямі переговори між Україною та РФ у Стамбулі: "Без жодних попередніх умов" Джерело: https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fcensor.net%2Fua%2Fn3551559%3Ffbclid%3DIwZXh0bgNhZW0CMTAAYnJpZBExWHBFd1JJclNSdmNNNWYwUAEebY04VCaKNyL1KrzFAIMn5-zcx6lSQm35Ztc67jstP10dD-5OSxuR6w2lVvI_aem_cv3cjOZqwlHKAHBtD556Vg&h=AT1w2Cj3TMwg7nTHaGVpGArzX5kjJWhul7KVvujx9YpjT7TfaBuq7sTRLg4dSQvLAp_jTeQpXACxLkF4q1R_tbCd9GQTTzjknxk1vg_mLVkSHNiqWrbuBaGL-5K7_sh1Va3eUocSC7sRNudL&__tn__=-UK-R&c[0]=****************************************************************************************************************************************************************************** https://censor.net/ua/n3551559

Путіна, як перед першою світовою війною Гітлера, насправді за рахунок України активно "умиротворюють".

Розклад фігур на великій шахівниці майже такий же, - тільки тепер на користь Кремля: перед другою світовою умовний Захід був у позиції "БОЙСЯ!", намагався здачею сусідів умиротворити Гітлера, а США фарисейськи самоізолювалися; тепер в США же Трамп - опортуніст, фактично адвокат Путіна, - подає Путіну обнадійливо-заохочувальні сигнали "Давай, Вован..."

Тим часом весь партер світового політиканства на стороні Кремля. Хто відверто, а хто "во глубине трусливой душенки".

Китай - головна фігура, - на стороні Путіна. Китай ніби урівноважує умовний Захід... Має значний потенціал змістити терези історії на свою користь... має простір для любих маневрів на свою користь.

Китай працює на вічність, а все те, що відбувається, - навколо "українська криза", все що каталізується "українсько кризою" - для Китаю банальна "суета сует" ***********************************************************************
показати весь коментар
12.05.2025 08:26 Відповісти
Сццянина. Потужна сцянина в телеграмчику 🤣🤣🤣🤣
показати весь коментар
12.05.2025 08:31 Відповісти
Звучит громче, тiпо потужне сц.икавиння
показати весь коментар
12.05.2025 10:49 Відповісти
У небезпечну гру зайшов наш бубачка.
показати весь коментар
12.05.2025 08:32 Відповісти
Яку нах ініціативу, хто рясніше насцить на очі своєму лохторату?
показати весь коментар
12.05.2025 08:35 Відповісти
я прийшов ,тебе нема
показати весь коментар
12.05.2025 08:38 Відповісти
Фігня це все.
Маю 1000+1 причину для відмазки *****:
1. Вибух житлового будинку у центрі Москви.
...
1001. Вибух російського пасажирського літака.
показати весь коментар
12.05.2025 08:40 Відповісти
зразу оба
показати весь коментар
12.05.2025 08:42 Відповісти
Скоріше ***** зробить масований обстріл Київа чи іншого міста з великими жертвами і Зеля сам скаже що не поїде з вбивцею домовлятись. Тільки повний дебіл вірить що шулера можна переграти в його ж гру. А іменно ***** знову заманив всіх в свою гру грати його ж крапленими картами.
показати весь коментар
12.05.2025 09:18 Відповісти
З іншого ж боку я не бачу жодної причини чому б ***** не поїхати і не прийняти капітуляцію у Зелі і Тампон зразу ж зніме всі санкції. А Тампон так і зробить, бо йому потрібна перемога і овації. І він на Зелю надавить щоб той підписав все що ***** забажає так як надавив відновити Стамбульські переговори без заборони вогню. В любому випадку рашисти на переговорах будуть тягнути резину а Тампон буде радіти що посадив зелю за стіл переговорів і ніяких санкцій проти Сосії вже не буде а скоріше навпаки будуть ***** задобрювати щоб він ще раз приїхав і тд...
показати весь коментар
12.05.2025 09:29 Відповісти
Ініціативу?!
Та воно цвях в дошку не може забити так щоб не обі💩
Ініціатор х#єв🤡
показати весь коментар
12.05.2025 08:41 Відповісти
де ви бачили євлідора із цвяхом, воно й піпісько по клавішам імітує.
показати весь коментар
12.05.2025 08:49 Відповісти
Х.. ло точно не поедет на переговоры, это не его уровень с клованами переговоры вести. Скажет типа страна большая у него, забот много, да и переговорщик нелегетимный т. к. просточен. Пошлёт какого нибудь Мединского, тот уже переговоры вёл и пусть там уже Зе выкручиваться.

12.05.2025 08:48
показати весь коментар
12.05.2025 08:50 Відповісти
І що???
Де санкції з 12 травня 2025 року?
Ще не на часі?
показати весь коментар
12.05.2025 08:53 Відповісти
То божа роса.
показати весь коментар
12.05.2025 09:04 Відповісти
Перехватил инициативу сдачи территории Украины.Голубь миру прям.
показати весь коментар
12.05.2025 09:06 Відповісти
бери ружо і пішли на фронт території звільнять
показати весь коментар
12.05.2025 09:11 Відповісти
Так а в чому ініціатива Зеленського, якщо ***** відмовився від перемир'я, за це санкції на нього не накладуть які так сльозно всі обіцяли, ще й Зеля поїде в Стамбул повзати перед ним на колінах так як ***** мріяв? Я би скахав що навпаки ***** переграв всіх і виставив всіх європейських лідерів пустими дураками і клоунами
показати весь коментар
12.05.2025 09:12 Відповісти
Яка нахєр ініціатива? З Зєлі переговірник як з гімна куля. Якшо його на короткому паску дорослі дяді тримати не будуть, то він про таке домовиться, шо всі ахнуть.
показати весь коментар
12.05.2025 10:30 Відповісти
НУ ось... шо за пых незабвенный... Знову возжелал заглянуть в пынины зеньки. ЗЫ... Первый раз позаглядывал - сдал территории...А ща шо, убежище выторговывать?
показати весь коментар
12.05.2025 10:54 Відповісти
Одни, мля, сопляки с интеллектом третьеклассника....
Все эти танцы с переговорами - шоу, и побеждает тот, кто успеет сесть на стульчик когда музыка остановится. Т.е. проиграет тот, кто откажется.
показати весь коментар
12.05.2025 13:29 Відповісти