10272 відвідувача онлайн

Трамп заявив, що готовий поїхати в Китай на зустріч із Сі Цзіньпіном

Трамп готовий поїхати до Сі Цзіньпіна в Китай

Президент США Дональд Трамп висловив готовність поїхати до Китаю на зустріч із лідером Сі Цзіньпіном, щоб обговорити зовнішню політику та економічні питання.

Про це він сказав в інтерв'ю Fox News, цитує Bloomberg, передає Цензор.НЕТ.

"Я б, безумовно, зробив це", - відповів Трамп на запитання, чи хоче той поїхати в КНР для обговорень із Сі.

Водночас американський президент додав: відносини Вашингтону та Пекіну є "важливими".

Президент США під час свого другого терміну неодноразово висловлював бажання поговорити з китайським лідером.

Раніше цього тижня він прогнозував, що вони можуть поговорити телефоном після того, як їхні заступники домовилися про тимчасове перемир'я в торговельній війні, яку спровокувало запровадження Трампом різких тарифів на китайські товари.

Як повідомлялося, 2 квітня президент Дональд Трамп оголосив про запровадження мит у розмірі 10% на весь імпорт товарів у США. Додаткові тарифи запроваджені проти 74 країн та ЄС, з якими США мають від'ємне сальдо зовнішньоторгівельного балансу.

Зокрема, мита для Китаю спочатку становили 34%. У відповідь Китай дзеркально відповів на запровадження нових підвищених мит адміністрацією президента США Дональда Трампа, встановивши тарифи для всього американського імпорту на рівні 34%. Китай був однією з небагатьох країн, яка негайно дзеркально відреагувала на запровадження мит від Трампа.

9 квітня Трамп оголосив про 90-денну паузу в підвищенні мит для більшості країн, але продовжив підвищувати тарифи для китайських товарів. У підсумку ставка мит США на китайський імпорт наразі становить 145%.

Топ коментарі
+8
"Если семь лет просидеть у власти , можно сойти с ума" В,В,Хутин 2004 год

показати весь коментар
17.05.2025 09:51 Відповісти
+5
Ганьба Гамерики.
показати весь коментар
17.05.2025 09:44 Відповісти
+3
Поїхав би рижий підор в Альфо - Центавру.
показати весь коментар
17.05.2025 09:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ганьба Гамерики.
показати весь коментар
17.05.2025 09:44 Відповісти
Поїхав би рижий підор в Альфо - Центавру.
показати весь коментар
17.05.2025 09:52 Відповісти
Не получится.
"Говорила баба деду -Я в Америку поеду. Ах, ты глупая .... туда не ходят поезда"
показати весь коментар
17.05.2025 10:27 Відповісти
Коли з переляку не передумає
показати весь коментар
17.05.2025 09:45 Відповісти
"Если семь лет просидеть у власти , можно сойти с ума" В,В,Хутин 2004 год

показати весь коментар
17.05.2025 09:51 Відповісти
да-мужик сказал мужик сдєлал...
показати весь коментар
17.05.2025 10:00 Відповісти
Коли вже нарешті він зустрінеться з психіатрами, зовсім вже неадекватним починає виглядати. Мабуть контузія вуха далась взнаки.
показати весь коментар
17.05.2025 09:56 Відповісти
Називайте речі своїми іменами. Не В.В. Хутин, а *****(Путин - *****!

Материал из Википедии - свободной энциклопедии)!
показати весь коментар
17.05.2025 09:58 Відповісти
ІДІОТ!!!!
показати весь коментар
17.05.2025 09:59 Відповісти
Здулся трампон, поедет китайского тунца соснуть
показати весь коментар
17.05.2025 10:03 Відповісти
якби мова йшла про цілування американської сраки то китай би їхав в америку а не навпаки.
показати весь коментар
17.05.2025 10:58 Відповісти
За минулого президенства він так їздив до чучхеїстів. Результат - нульовий, але язиком намолов безліч перемог.
За нинішнього президенства його его самозакоханого дурня вимагає більшоно! Тому трампон готовий зустрітися і з Сі, і з путлєром, потім, може, ще й з аятоллами... Результат передбачувано буде нульовий, але намолоти язиком можна буде 100500 перемог!
Ми це вже бачили на власні очі, коли найвеличніше збирало саміти миру, видавало "на гора" усілякі плани, підписувало "безпекові угоди" десятками: результат нульовий, але з "єдиного марафєту" перемоги лилися нескінченним потоком...
показати весь коментар
17.05.2025 11:50 Відповісти
а чому поїхати? Трампу до Китаю треба повзти на колінках
показати весь коментар
17.05.2025 11:55 Відповісти
рЫжий несмешной клоун, который обеспечил проблемы стране.. и не только своей.. желает продолжения своего идиотского шоу..
показати весь коментар
17.05.2025 12:09 Відповісти
то був анекдот про шахмати, русского і перемогу. але трам прям 100% голуб миру.
показати весь коментар
17.05.2025 12:27 Відповісти
Засунул бы ему Си Великую китайскую стену в зад по замые бакенбарды, в качестве подарка.
показати весь коментар
17.05.2025 14:19 Відповісти