9200 відвідувачів онлайн

У другому турі президентських виборів у Румунії лідирує проєвропейський кандидат Нікушор Дан, - екзитпол

Дан лідирує на виборах

У Румунії у неділю, 18 травня, відбулося голосування у другому турі виборів президента. Перші екзитполи прогнозують перемогу проєвропейського Нікушора Дана над ультраправим Джордже Сіміоном.

Про це повідомляє Digi24 з посиланням на результати екзитполів CURS та Avangarde, інформує Цензор.НЕТ.

Так, згідно з результатами екзитполів, ліберальний кандидат, чинний мер Бухареста Нікушор Дан перемагає з результатом 54,9% голосів.

Його опонент, лідер ультраправої партії AUR Джордж Сіміон, набирає 45,1%.

Варто зауважити, що близько 15% голосів на цих виборах, як очікується надійдуть з дільниць за кордоном, де спостерігається висока явка.

Закордонні дільниці не були охоплені екзитполами.

Вибори президента в Румунії

Нагадаємо, що в неділю, 18 травня, в Румунії відбувається другий тур президентських виборів.

У п'ятницю, 9 травня, Конституційний суд Румунії одноголосно затвердив результати першого туру президентських виборів, в якому переміг ультраправий кандидат Джордже Сіміон.

За результатами підрахунку голосів у першому турі президентських виборів у Румунії, у другий тур вийшли Сіміон та незалежний кандидат Нікусор Дан.

Топ коментарі
+43
Отличные новости для нас. Держим кулаки за его победу.
показати весь коментар
18.05.2025 21:18 Відповісти
+31
Сподіваємося, на ЗДОРОВИЙ РОЗУМ Румунів, щоб потім, не було чергового Чаушеску!!!
показати весь коментар
18.05.2025 21:20 Відповісти
+15
Не радійте зарано Денисе. Краще порадіємо коли він 100% переможе
показати весь коментар
18.05.2025 21:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Отличные новости для нас. Держим кулаки за его победу.
показати весь коментар
18.05.2025 21:18 Відповісти
Не радійте зарано Денисе. Краще порадіємо коли він 100% переможе
показати весь коментар
18.05.2025 21:19 Відповісти
Апдейт 96.48% підраховано 54.36% за Дана. От тепер можна радіти
показати весь коментар
18.05.2025 23:17 Відповісти
Станом на 23.22 - інфа з молдовського сайту.
показати весь коментар
18.05.2025 23:24 Відповісти
23.27:
показати весь коментар
19.05.2025 00:14 Відповісти
Гэбуха даже товарища Дурова подключила..
Столь откровенная компания только за Трампа была ☺️
показати весь коментар
18.05.2025 21:20 Відповісти
Сподіваємося, на ЗДОРОВИЙ РОЗУМ Румунів, щоб потім, не було чергового Чаушеску!!!
показати весь коментар
18.05.2025 21:20 Відповісти
Putin dicklo și fagot.
показати весь коментар
18.05.2025 21:20 Відповісти
Румунія заміцний для путлєра горішок!!!
показати весь коментар
18.05.2025 21:25 Відповісти
У Польщі теж все має буде добре, бо дуже висока (рекордна) явка - тобто пішли голосувати студенти і дівчата!
показати весь коментар
18.05.2025 21:27 Відповісти
Цікаве слово "фреквенцʼя". За походженням і написанням майже анлгійське слово frequency ("частота"), але у польській, очевидно, значення зовсім інше.
показати весь коментар
18.05.2025 22:41 Відповісти
Гугль каже, що це "відвідуваність".
показати весь коментар
18.05.2025 23:18 Відповісти
Румунів в ЄС море,а отже і закордонний виборчий буде 100% за проєвропейського.
показати весь коментар
18.05.2025 21:29 Відповісти
Проблема как и в Молдове все более активные в иТалии и Испании на заработках а на местах набирают силу маргиналы и агентура лапотных.
показати весь коментар
18.05.2025 21:31 Відповісти
Я вже знав і румун,і молдован,котрі голосували за межами батьківщин,навіть на роботі обговорювали кандидатів.
показати весь коментар
18.05.2025 21:38 Відповісти
Та просто хтось би з ЄС міг вийти і сказати місцевим - фіг вам, а не дотації, якщо виграє не проєвропейський кандидат... А дотації Румунія нормальні отримує...
показати весь коментар
18.05.2025 21:42 Відповісти
В тому то і біда , що ті хто в ЄС - poorly educated . а тому схиляються до рашиста
показати весь коментар
18.05.2025 21:47 Відповісти
Ні,ви помиляєтеся.За 26 років,я може лиш одного зустрів,котрий ляпнув,що якщо закінчиться робота тут ( Португалія),то він поїде в "маскву на работу",але взяв іпотеку в Португалії)але він точно й не голосуватиме)
показати весь коментар
18.05.2025 21:58 Відповісти
Ну тут не зовсім моя думка як така. Тому опонувати вам не буде.
А думка експертів , які здебільшого не помилаються
Тому чекаємо
******* рашиський довбойоб вже заявив , що не визнає вибори , якщо він не переможе.
Привіт трамп 2020
показати весь коментар
18.05.2025 22:01 Відповісти
Єво посадют)
показати весь коментар
18.05.2025 22:07 Відповісти
Доречі , ті аналітики яких я читаю виявились праві
Закордоном більше проголосувало за рашиського г*ндона
Але!
Це йому не допомогло
показати весь коментар
18.05.2025 23:35 Відповісти
👍
показати весь коментар
18.05.2025 21:32 Відповісти
Вже завтра почнеться ниття Сіміона, що вибори сфальсифіковані і не відповідають дійсності.
показати весь коментар
18.05.2025 21:38 Відповісти
Сергію . не кажемо гоп , щоб потім не розчаровуватись. Будемо радіти коли 100% оголосять результати
показати весь коментар
18.05.2025 21:48 Відповісти
згоден, але 54,9% голосів по результатами екзитполів вряд чи вдасться перекроїт, якщо ЦВБ (Центральне виборче бюро) у них не приватне як у нас.
показати весь коментар
18.05.2025 22:02 Відповісти
Сподіваюся , що так. Чекаємо
показати весь коментар
18.05.2025 22:02 Відповісти
🤝
показати весь коментар
18.05.2025 22:06 Відповісти
Пишуть . що наче вже 85% підрахували. Можна потроху починати радіти.
Хоча я так і не зрозумів це вже з діаспорськими чи без
показати весь коментар
18.05.2025 23:02 Відповісти
Будемо сподіватися.
але вже почалося
https://www.dw.com/uk/nikusor-dan-peremagae-u-drugomu-turi-viboriv-prezidenta-rumunii-ekzitpoli/a-72585431
- Сіміон впевнений у своїй перемозі. Натомість https://www.dw.com/uk/evroskeptik-dzordze-simion-peremagae-na-viborah-u-rumunii-ekzitpoli/a-72432231 Джордже Сіміон заявив, що на виборах переміг саме він, повідомляє Reuters. За його словами, паралельні підрахунки його виборчого штабу засвідчили, що він буцімто отримав на 400 тисяч більше голосів за свого опонента. Сіміон наголосив, що його перемога є беззаперечною.
показати весь коментар
18.05.2025 23:23 Відповісти
Це я читав ще годину тому. Але ж це вже було
Stop the steal 2.0
показати весь коментар
18.05.2025 23:31 Відповісти
Foarte bine.
показати весь коментар
18.05.2025 21:40 Відповісти
Дякую румунам за розважливість та відповідальність. Ще одного Орбана Європа могла б не витримати. І нам на багато б важче стало в боротьбі за свободу проти рф.
показати весь коментар
18.05.2025 21:43 Відповісти
А коли вибори у венгрів, хто зна?
показати весь коментар
18.05.2025 21:44 Відповісти
Без різниці. Править там Орбан, а він на посаді з 2010 року.
показати весь коментар
18.05.2025 21:48 Відповісти
Всенсі, 15 років на одному місці? Як таке можливо для країни яка в ЄС
показати весь коментар
18.05.2025 22:07 Відповісти
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80_%D0%9E%D1%80%D0%B1%D0%B0%D0%BD
показати весь коментар
18.05.2025 22:10 Відповісти
А хоча що я питаю. Одна фрау теж довго була.
Я просто думав, що він років вісім, а не п'ятнадцять.
показати весь коментар
18.05.2025 22:25 Відповісти
у Словаччині майже та сама ситуація - там фіцо з пєлєгріні у владі міняються, як путін з мєдвєдєвим.
показати весь коментар
18.05.2025 23:01 Відповісти
Приємна новина з Румунії,дай Боже щоб добро перемогло проросійські зло...
показати весь коментар
18.05.2025 21:45 Відповісти
********** дурні думали шо тільки вони вміють жонглювати бюлетенями.
показати весь коментар
18.05.2025 21:53 Відповісти
На відміну від Молдови, більшість румунських заробітчан-емігрантів підтримує антиєвросоюзовський курс Сіменона і проголосує за нього - так повідомляє Європейська правда.
показати весь коментар
18.05.2025 21:54 Відповісти
Тепер ще б поляки на виборах дали копняка Путіну.
показати весь коментар
18.05.2025 21:56 Відповісти
- Сіміон! Сєня, што у тібя там?!
- Золото брілянти..
- Аткуда?!
- Аттуда..
показати весь коментар
18.05.2025 22:01 Відповісти
Не дай Господи , прийти у Румунії проруснявій владі !!!
показати весь коментар
18.05.2025 22:14 Відповісти
Радоваться пока рано, экзитполы проводились только в Румынии. Малообразованные озлобленные эмигранты обычно голосуют за ультраправых, но боятся открыто в этом признаться
показати весь коментар
18.05.2025 22:21 Відповісти
закордонний виборчій округ у переважній більшості проєвропейський.
показати весь коментар
18.05.2025 23:05 Відповісти
"Під час минулих президентських виборів румуни за кордоном у своїй більшості віддали голоси за ультраправих кандидатів. Торік у листопаді це був Келін Джорджеску, а коли результати скасували та оголосили нові на початку травня, лідером став його наступник - Джордже Сіміон. Причому, розрив між останнім на його найближчим суперником Нікушором Даном був величезний: 60,79% проти 25,61%. Як румуни проголосують цього разу? RFI Українською слідкує за ситуацією на закордонних дільницях."
показати весь коментар
18.05.2025 23:19 Відповісти
Невже румуни таки покажуть гарний приклад як треба вибирати? Дай Боже!
показати весь коментар
18.05.2025 22:38 Відповісти
Нікушор звичайно переможе, але результат для Румунії поганий. Суспільство розкололося. Люди почали сприймати один одного як противників, зростає напруженість, недовіра до влади та втрата єдності.
показати весь коментар
18.05.2025 22:41 Відповісти
Так , наче вже 85% підрахували. Можна по троху починати радіти
показати весь коментар
18.05.2025 22:57 Відповісти
https://prezenta.*****.ro/prezidentiale18052025/pv/results/
Урла на підрахунок онлайн
показати весь коментар
18.05.2025 23:06 Відповісти
96.48% А ось тепер . ради вітати , що переміг проєвропейський Дан
показати весь коментар
18.05.2025 23:14 Відповісти
Трохи ранувато радіти, свого часу Молдову витягли з рашистського болота голоси з-за кордону, а от в Румунії багато хто боїться, що голоси еміграції навпаки - вкинуть країну в рашистську вигрібну яму. Ряд опитувань вказує на таку ймовірність.
показати весь коментар
18.05.2025 23:14 Відповісти
Хоча дивлюсь зараз на мапу голосування і схоже буде чергове підтвердження, що всі ці опитування замовне лайно - закордонні дільниці голосують в основному за Нікушора
показати весь коментар
18.05.2025 23:17 Відповісти
на фото зправа - побритий і підмарафєчений зєля )) в костюмі, як всі й хочуть ))
показати весь коментар
18.05.2025 23:26 Відповісти