Розмова Трампа з Путіним є помилкою для США. Схоже, Америка відмовиться від посередництва в переговорах, - Болтон

Російський диктатор Володимир Путін досягнув цілей під час вчорашньої телефонної розмови з лідером США Дональдом Трампом.
Про це заявив ексрадник президента США з національної безпеки Джон Болтон, який обіймав цю посаду під час першого терміну Дональда Трампа, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.ua.
За словами Болтона, Путін досяг того, чого прагнув: розмова відбулася, однак без жодних конкретних результатів чи домовленостей.
"Єдине, чого хотів Путін - це безпосередній діалог з Трампом. І він його отримав", - зауважив Болтон.
Він також підкреслив, що в процес переговорів не втручалися ні Володимир Зеленський, ні європейські лідери, тож жодного зовнішнього тиску на сторони не було.
Болтон зазначив, що Трамп нарешті усвідомив - дипломатичний процес зайшов у глухий кут, і нині США стоять на порозі рішення про відмову від участі як посередника в переговорах.
"Це видається логічним наступним кроком для нього", - припустив Болтон.
Однак, на його думку, справжнім викликом стане питання: чи не спричинить вихід США з переговорного процесу зупинку постачання зброї Україні.
"Це був би надзвичайно небезпечний сценарій", - підкреслив він.
tZE inform@FranzMaser
https://x.com/FranzMaser/status/1924660261585051986
Результатом двогодинної розмови Трампа і Путіна стали дві речі - по-перше - РФ уникла американських санкцій, чисто перегравши Трампа порожніми обіцянками підготовки "меморандуму про угоду з Україною". По-друге - Трамп вирішив поступово відійти від "миротворчої місії" і передати її реалізацію європейському співтовариству. Для України це означає, що "потужна угода" про мінеральні ресурси була просто бездарним політичним кроком недолугої української влади.