11813 відвідувачів онлайн

Оборонне виробництво України зросло з $1 до $35 млрд за час повномасштабного вторгнення, - Умєров

Україна отримала 1 000 ноутбуків, планшети та обладнання для бойових систем

Україна збільшила обсяг оборонного виробництва з 1 мільярда доларів у 2022 році до 35 мільярдів доларів (31 млрд євро) у 2025 році.

Про це заявив міністр оборони Рустем Умєров, інформує Цензор.НЕТ.

"Наша зброя - це зброя Європи", - наголосив Умєров. За його словами, такий ріст став можливим завдяки спільним зусиллям з партнерами і потужному внутрішньому потенціалу. Він додав, що підтримка української оборонної промисловості - це внесок у безпеку всього континенту.

Ключовою темою зустрічі стала нова ініціатива ЄС SAFE (Security Action for Europe), загальним обсягом 150 мільярдів євро. Вона створює механізми закупівель у критично важливих напрямах і відкриває для України можливість повноцінної інтеграції в оборонний простір Європи.

Умєров закликав європейських партнерів робити пріоритетом закупівлі саме в українській оборонній промисловості. Зокрема, у напрямах виробництва БПЛА, 155-мм боєприпасів, артилерії, ППО та засобів РЕБ. Так, якщо у 2022 році Україна взагалі не виробляла 155-мм снарядів, то нині вже спільно з партнерами може виготовляти понад 1 мільйон таких боєприпасів щороку.

Він подякував союзникам за підтримку та наголосив, що великі спільні проєкти з українською участю здатні гарантувати довгострокову стабільність на континенті.

Топ коментарі
+10
Що харашо? Навіть патронного заводу нема. Міни такі, як лайно з дупи умєрова.
показати весь коментар
20.05.2025 15:15 Відповісти
+8
Хто бажає посміятися?
показати весь коментар
20.05.2025 15:16 Відповісти
+8
Краще б сказав наскільки впала у 2021 році в порівнянні із 2018.
показати весь коментар
20.05.2025 15:17 Відповісти

Завантаження...