9664 відвідувача онлайн

15 підземних шкіл функціонує в Україні, до кінця року планується ввести в експлуатацію ще 180, - МОН

На Запоріжжі продовжать будувати підземні школи

В Україні функціонує 15 підземних шкіл у прифронтових регіонах, до кінця року планується ввести в експлуатацію ще 180,

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомила заступниця міністра освіти і науки Надія Кузьмичова в ефірі національного телемарафону.

"Ми в Україні маємо понад 13 тис. шкіл, це якщо ми говоримо про всю країну. Близько 80% шкіл забезпечені різними спорудами цивільного захисту або найпростішими укриттями", - сказала Кузьмичова. 

За її словами, в інші 20% входять школи в Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Чернігівській і Сумській областях, де найпростіші укриття не гарантують безпеку, і потрібно будувати протирадіаційні укриття.

Також вона повідомила, що підземні школи (протирадіаційні укриття) будуються винятково на прифронтових територіях.

"Якщо ми говоримо про кількість уже побудованих, то їх 15. Зокрема, вісім - це Запорізька область", - додала заступниця міністра.

Водночас вона розповіла, що в будівництві перебуває ще близько двохсот, і в планах до кінця року ввести в експлуатацію близько 180 об'єктів.

Раніше повідомлялося, що в Сумах планують збудувати чотири підземні школи, а загалом в межах області їхня кількість сягне одинадцяти.

Топ коментарі
+7
А чого це папа саша та мама ріма не живуть у підземній хатинці ?
показати весь коментар
23.05.2025 11:04 Відповісти
+6
Ввели 15, але на Шмарофоні зуб дають, що введуть ще стотищпяцот.

От нафіга цей фуфель ретранслювати?
Той у кого мозку нема, поїсть це зелене лайно з телевізора.
показати весь коментар
23.05.2025 10:58 Відповісти
+3
велике шляхівництво, легким помахом руки перетворюється, перетворюється у зебілізацію титульної нації певними гельмінтнацменшинами.
показати весь коментар
23.05.2025 11:41 Відповісти

Завантаження...