10189 відвідувачів онлайн

ЄС пропонує знизити ціни на російську нафту до $45, - FT

Зниження цін на російську нафту. Що пропонує ЄС

Єврокомісія та найвпливовіші держави-члени ЄС наполягають на зниженні верхньої межі ціни на російську нафту із $60 до $45 за барель для посилення санкцій проти РФ.

Про це пише Financial Times, передає Цензор.НЕТ.

Ідея ще не переконала всі 27 держав-членів ЄС та їхніх партнерів із G7, йдеться в матеріалі.

Особи, обізнані з попередніми обговореннями 18-го пакету санкцій ЄС, розповіли, що Брюссель планує вжити суттєвіших заходів проти РФ, зокрема, знизити цінову межу на експорт сирої нафти з $60 до $45 за барель.

Минулого тижня на зустрічі міністрів фінансів G7 у Банффі Канада запропонувала включити до спільної заяви чітке формулювання про посилення обмеження ціни на нафту.

Пропозицію підтримали ЄС та члени G7 Франція, Німеччина та Італія, а також Велика Британія. Проте її не було включено на прохання міністра фінансів США Скота Бессента, повідомили троє посадовців, знайомі з перебігом зустрічі.

Так, в остаточній заяві було вирішено включити формулювання, що зобов'язує країни G7 "продовжувати вивчати всі можливі варіанти, включаючи варіанти максимального посилення тиску, такі як подальше посилення санкцій", у разі, якщо не буде досягнуто угоди про припинення вогню.

Топ коментарі
+6
Це дуже правильне рішення. Дай Боже щоб вони спромоглися знизити ціну російської нафти хочаби до 45 доларів США. Якщо будуть проти словаки і угорці - перекрити їм нафтопровід, який гонить російську нафту через Україну, хоча це мали зщробити урядовці давно, щоб не дати заробляти кацапам сотні мільйонів доларів США для витрат на ворожу армію.
показати весь коментар
27.05.2025 12:37 Відповісти
+3
Ідея ще не переконала всі 27 держав-членів ЄС та їхніх партнерів із G7, йдеться в матеріалі. Джерело: https://censor.net/ua/n3554570

То в чому тоді пробелма, коли задоволеними будуть всі, крім раші? Не хочуть ображати бункерного лисого фюрера?
показати весь коментар
27.05.2025 12:45 Відповісти
+3
От про що вище й була мова: "знижувалка не виросла".
показати весь коментар
27.05.2025 12:47 Відповісти

Завантаження...