9561 відвідувач онлайн

Зеленський: Для повного запуску виробництва зброї Україні потрібно 30 мільярдів доларів

Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що для запуску на повну українського виробництва зброї необхідно додатково 30 мільярдів доларів.

Про це глава держави повідомив під час спілкування з журналістами, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Я би хотів, щоб ми отримали 30 мільярдів доларів для того, щоб запустити наповну тільки українське виробництво (зброї, - ред). Щоб ви приблизно розуміли, що таке війна і в яких обсягах. Тобто, в принципі, ми недозавантажені приблизно на цю суму грошей. На рік недозавантажені. Я маю на увазі і ракетну програму, і все те, що ми спроможні виробляти", - зазначив Зеленський.

За словами президента, ці кошти потрібні також для реалізації програми зі створення вітчизняної балістики.

"Ми маємо кілька кроків вперед в ракетній програмі. Це така велика складна історія під назвою українська балістика. У нас це з’являється, на це потрібні гроші", - додав він.

Президент також наголосив, що Україні потрібні гарантії фінансування і безпеки ліній унікальних виробництв. Для цього країна розглядає відкриття таких виробництв за кордоном.

"Для цього ми будемо робити кроки щодо відкриття цих виробництв за кордоном. Де ми вирішимо два питання: і додаткове фінансування для нас і можливість партнерам мати відповідні інструменти в себе після того, як у нас закінчиться війна. Ось ці лінії виробництв будуть з’являтися уже в цьому році", - повідомив Зеленський.

Топ коментарі
+36
потруси своїх дружбанів
показати весь коментар
28.05.2025 11:26 Відповісти
+29
Скажи чесно,скільки заплановано вкрасти?
показати весь коментар
28.05.2025 11:27 Відповісти
+29
курва, тобі скільки не дай, все ********* по офшорам та криптогаманцям зі своїми 5-6 ефективними саботажниками мародерами. Де мільйон дронів, які ти особисто піарив в 2023 і на які виділяли 40 МІЛЬЯРДІВ грн? Де вони, мерзота брехлива? Їх нема і навіть в 3 ОШБР Білецький скаржиться що цілих ТРИ МІСЯЦІ жодного жрону фпв від держави, все волонтерське (на народні гроші куплене). Нам треба не 30 мільярдів баксів, нам треба тебе з твоїми посіпаками судити за зраду та мародерство тоді і гроші раптом знайдуться на все. Бо гроші є, але вони працюють не на Україну, а на твою шоблу.
показати весь коментар
28.05.2025 11:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
потруси своїх дружбанів
показати весь коментар
28.05.2025 11:26 Відповісти
так-потрібно лише позабирати у високопосадовців та дупутатів кишенькові гроші і буде навіть набагато більше...
показати весь коментар
28.05.2025 11:30 Відповісти
на распил с корешами
показати весь коментар
28.05.2025 11:32 Відповісти
Гроші це добре. Найбільш обнадійливе - зроблено кілька кроків вперед у розробці балістики. Одне цікаво - скільки км залишилося до запуску першої ракети по параші?
показати весь коментар
28.05.2025 11:34 Відповісти
Яка трагедія !!! Прийшолобся ПЕРЕСТАТИ розкрадати бюджет і інш. !!!!!!
показати весь коментар
28.05.2025 14:28 Відповісти
Тільки посів владу - більшість ВПК закрив, а зараз 30 млрд. дол. на запуск очікує! За перші 3 /три/ роки 1 /одну!/ ракету зробили! Зараз шатко-валко робиться; майже тільки обіцянки чуємо, для піару. Та ви хоч частинами запускайте наш ВПК, замість доріг і всього, за що ворог дякує! Бійтесь кари Господньої ті, хто руйнує мирну державу Україну!
показати весь коментар
28.05.2025 17:22 Відповісти
Скажи чесно,скільки заплановано вкрасти?
показати весь коментар
28.05.2025 11:27 Відповісти
асфальтом їх, асфальтом..
якого нема..
показати весь коментар
28.05.2025 11:28 Відповісти
Вже 6 років пройшло, а мені до сих пір не віриться, що в нас президент зеленьський. Наче в якомусь сні. Може я в 2022му році впав в кому і цей кошмар не настоящий?
показати весь коментар
28.05.2025 11:39 Відповісти
а как же дороги???
показати весь коментар
28.05.2025 11:29 Відповісти
У Бєні попроси....
показати весь коментар
28.05.2025 11:30 Відповісти
Беня має трошки тільки для себе
показати весь коментар
28.05.2025 11:32 Відповісти
То вже хай Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN) USA розбирається.
показати весь коментар
28.05.2025 11:35 Відповісти
У того Бені, можливо, немає. Закордонне під арештом, ще й історічєская родіна потребує, він там /писали змі/ в останні 2 роки високу духовну посаду посів.
показати весь коментар
28.05.2025 17:35 Відповісти
У ненья валшебніє ачкі, завідуйте все белкі і жучки!
Беня від заздрощів обробився, а ви кажете дозволу просить.
показати весь коментар
28.05.2025 11:35 Відповісти
«21 травня 2019 року «Приватбанк» звернувся до Канцелярського суду американського штату Делавер із позовом про відшкодування збитків, яких, як вважає банк, він зазнав у результаті різних протиправних дій. Ці дії, вважає «Приватбанк», вчинені проти нього його колишніми власниками - Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим, - а також їхніми наближеними особами Мордехаєм Корфом, Хаїмом Шошетом та Уріелом Лейбером і компаніями, зареєстрованими ними у США. Загалом у позові йдеться про «відмивання грошей» протягом майже 10 років загальним обсягом у 470 мільярдів доларів - тобто майже 13 річних бюджетів України.»

https://www.radiosvoboda.org/a/news-ssha-kolomoysky-pozov/31028662.html У Мін'юсті США повідомили подробиці справи проти Коломойського (radiosvoboda.org)
показати весь коментар
28.05.2025 11:39 Відповісти
А на ДОРОГИ скільки відвалили? КРАСТИ ТРЕБА МЕНШЕ!!!
показати весь коментар
28.05.2025 11:32 Відповісти
Краще промовчу Бо це мля взагалі не заходить
показати весь коментар
28.05.2025 11:33 Відповісти
курва, тобі скільки не дай, все ********* по офшорам та криптогаманцям зі своїми 5-6 ефективними саботажниками мародерами. Де мільйон дронів, які ти особисто піарив в 2023 і на які виділяли 40 МІЛЬЯРДІВ грн? Де вони, мерзота брехлива? Їх нема і навіть в 3 ОШБР Білецький скаржиться що цілих ТРИ МІСЯЦІ жодного жрону фпв від держави, все волонтерське (на народні гроші куплене). Нам треба не 30 мільярдів баксів, нам треба тебе з твоїми посіпаками судити за зраду та мародерство тоді і гроші раптом знайдуться на все. Бо гроші є, але вони працюють не на Україну, а на твою шоблу.
показати весь коментар
28.05.2025 11:33 Відповісти
не стріляйте піаніста ,він грає чим вміє
показати весь коментар
28.05.2025 11:34 Відповісти
Це не гра - це імітація.
показати весь коментар
28.05.2025 11:37 Відповісти
Так посади, признач іншого преза і знайди 30 млрд баксів. Більше буде користі.
показати весь коментар
28.05.2025 11:36 Відповісти
Важко скинути людину яка узурпувала владу і за неї всі менти та сбвушники стоять
Вчора тут пропонували подати петицію на тему: "ДЕ НАШІ РАКЕТИ"
показати весь коментар
28.05.2025 11:38 Відповісти
Україні терміново потрібно арендувати у"трамбона" Маска.для скорочення "зелених дармоїдів і грабіжників" в Україні...
показати весь коментар
28.05.2025 11:34 Відповісти
Та тобі скільки не дай, ніхера не буде, а так хоть кошти зекономлять
показати весь коментар
28.05.2025 11:36 Відповісти
Дай, дай, дайте....
Мразота хрипата...
Скотина, введи СТАН ВІЙНИ, і все заррацює....
І вам можливо нарешті пи-да прийде....
показати весь коментар
28.05.2025 11:42 Відповісти
за гроші совісті або чесності не купиш
показати весь коментар
28.05.2025 11:49 Відповісти
показати весь коментар
28.05.2025 11:50 Відповісти
Такі гроші нам регулярно виділялись. Де вони ?
показати весь коментар
28.05.2025 11:53 Відповісти
Ну він же сказав,що витрачені на кілька кроків вперед в ракетній програмі. Ну а 95% залишку пішли в кишені 5 менеджерів та співчуваючим.
показати весь коментар
28.05.2025 12:15 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=NA0yRJ9uWiY Та нормально. Це чучело звикло клянчити гроші зі своїм 95 аналом
показати весь коментар
28.05.2025 12:04 Відповісти
пора Шмигальню на військових змінити,чи все ще не на часі?
показати весь коментар
28.05.2025 12:10 Відповісти
Партнери,дайте грошей. Красти вже нІчого.
показати весь коментар
28.05.2025 12:10 Відповісти
а попередні 250 мільярдів за 3 роки від ЄС та США де?
показати весь коментар
28.05.2025 12:17 Відповісти
Коли вже ти нажерешся 🤡 #б@ний.
Імітатор куєв.
показати весь коментар
28.05.2025 12:20 Відповісти
Зєля - а ти спробуй НЕ КРАСТИ !!!
показати весь коментар
28.05.2025 12:22 Відповісти
Дайте 30млрд.$ і 5-6 дефективних мереджери Зеленського зроблять чудо з ВПК України! ***** толком не зроблять і все просруть..
показати весь коментар
28.05.2025 12:24 Відповісти
надо было перед большой войной не в асфальт бабло закатывать (и откатывать потом в свои карманы) великим крадівництвом (тьфу ты, будивныцтвом), а делать, ракеты нептуны, громы, ольхи....
показати весь коментар
28.05.2025 12:31 Відповісти
Яке кончене,ти гетьман чи недолугий невіглас не зрозумів що треба робити а не 3,14здіти шостий рік.
показати весь коментар
28.05.2025 12:38 Відповісти
І скільки з цих 30 000 000 000 долларів США підуть на виробництво зброї?
показати весь коментар
28.05.2025 12:39 Відповісти
То що, сидіти і чекати, поки якийсь добрий дядя не подарує Україні рівно 30 млрд?
Російського шпигура зєлю геть. Вибори
показати весь коментар
28.05.2025 12:40 Відповісти
А нах та ракетная программа,важнее раздуть штат дердслужбовцив на брони и простоянно поднимать им зарплату.
показати весь коментар
28.05.2025 12:42 Відповісти
Це вже з урахуванням 4-ри кратної переплатою я маю надію?!?!🤡🥳🤪🤗🧐
показати весь коментар
28.05.2025 13:02 Відповісти
Щоб Зеленский не говорив, він каже "Дайте мені грошей!"
показати весь коментар
28.05.2025 13:31 Відповісти
Час потрясти офшори?
показати весь коментар
28.05.2025 13:49 Відповісти
Ох і дорого нам цей Шапітолій обходиться
показати весь коментар
28.05.2025 14:12 Відповісти
Згідно з дослідженням Кільського інституту, Україна протягом трьох років повномасштабного вторгнення отримала близько 267 мільярдів євро допомоги - приблизно 80 млрд євро на рік. Цю суму за приблизними розрахунками можна розподілити так:

130 мільярдів євро (49%) були виділені на військову допомогу;
118 мільярдів євро (44%) на фінансову підтримку;
19 мільярдів євро (7%) на гуманітарну допомогу.
показати весь коментар
28.05.2025 14:25 Відповісти
Які ще кошти потрібні цьому ворюзі....
показати весь коментар
28.05.2025 14:26 Відповісти
Відкати відміни шобло які ти здираєш с усього що бачиш з завгоспом своїм
показати весь коментар
28.05.2025 14:28 Відповісти
Некрасти не пробував?
показати весь коментар
28.05.2025 14:34 Відповісти