Зеленський зустрівся з президентом Німеччини Штайнмаєром, обговорили подальшу співпрацю

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Німеччини зустрівся з президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром.
Про це глава держави написав у своєму телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.
Зеленський подякував за європейське лідерство Німеччини в оборонній підтримці України, особливо за внесок у захист життів і передачу систем ППО.
"Обговорили нашу співпрацю на державному та регіональному рівнях, подальшу підтримку для наших людей. Важливим є патронат Президента Німеччини над Чернігівщиною. Завдяки цій підтримці в громадах регіону вже облаштовують чотири укриття. Вдячний за всі прояви допомоги. Цінуємо готовність Німеччини й надалі підтримувати наш народ", - зазначив президент.
Раніше Зеленський зустрівся із канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом.
Якщо Ви громадянка Німеччині - Ви ніяк не могли "ще недавно" жити в Україні.
ФСБ - смердючий відстій. Як і зелене лайно.
Так що, таких "щирих" з українським паспортом ще багато на світі....на жаль.