11771 відвідувач онлайн

Зеленський зустрівся з президентом Німеччини Штайнмаєром, обговорили подальшу співпрацю

Зеленський та Штайнмаєр

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Німеччини зустрівся з президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром. 

Про це глава держави написав у своєму телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

Зеленський подякував за європейське лідерство Німеччини в оборонній підтримці України, особливо за внесок у захист життів і передачу систем ППО.

"Обговорили нашу співпрацю на державному та регіональному рівнях, подальшу підтримку для наших людей. Важливим є патронат Президента Німеччини над Чернігівщиною. Завдяки цій підтримці в громадах регіону вже облаштовують чотири укриття. Вдячний за всі прояви допомоги. Цінуємо готовність Німеччини й надалі підтримувати наш народ", - зазначив президент.

Раніше Зеленський зустрівся із канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом.

Топ коментарі
+1
Пусте місце приїхало в Німеччину...
показати весь коментар
28.05.2025 20:20 Відповісти
+1
Не пердіть у танку.
Якщо Ви громадянка Німеччині - Ви ніяк не могли "ще недавно" жити в Україні.
ФСБ - смердючий відстій. Як і зелене лайно.
показати весь коментар
28.05.2025 21:52 Відповісти
+1
Я ж кажу, вонО тут працює, тобто, заробляє, а "флажок" можна привісити який завгодно. До речі, той же "іспанець" портнов був(слава Богу БУВ!) теж "українець", як і ще один "українець" - шарій.
Так що, таких "щирих" з українським паспортом ще багато на світі....на жаль.
показати весь коментар
28.05.2025 22:25 Відповісти

Завантаження...