9954 відвідувача онлайн

Росія не передаватиме США своє бачення щодо припинення вогню в Україні, - МЗС РФ

захарова

Російська Федерація не передаватиме документ зі своїм баченням припинення війни США.

Про це заявила речниця російського МЗС Марія Захарова, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.ua.

"Нам невідомо, що і кому передала українська сторона", – прокоментувала Захарова слова спецпредставника президента США по Україні Кіта Келлога, який в ефірі "Fox News" заявив, що отримав від Києва список умов мирної угоди і тепер чекає на аналогічний документ від російської сторони.

За словами Захарової, РФ обміняється відповідними документами з Україною без жодних посередників.

"Наша делегація виходить із домовленості, досягнутої 16 травня під час прямих російсько-українських переговорів у Стамбулі. Ми домовилися, що кожна сторона - Росія і Україна - підготує своє бачення модальностей врегулювання і припинення вогню, після чого вони обміняються відповідними документами безпосередньо і обговорять їх на наступному раунді. Домовленостей про посередництво США або інших країн в обміні проєктами у нас не було", – заявила представниця МЗС РФ.

Нагадаємо, 28 травня міністр оборони України та голова української делегації на переговорах із росіянами Рустем Умєров повідомив, що передав російській стороні документ із баченням України щодо припинення вогню.

Топ коментарі
+21
У кого еще будут сомнения по поводу желания прекратить огонь и заключить мир руснявыми?? Рыжий ааауууу, тебя не за нос водят, тебе **** по губах водят!!!
показати весь коментар
29.05.2025 00:00 Відповісти
+9
Тримай рудий нарцис стусана.
показати весь коментар
28.05.2025 23:57 Відповісти
+8
Краснов все стерпнить
показати весь коментар
29.05.2025 00:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тримай рудий нарцис стусана.
показати весь коментар
28.05.2025 23:57 Відповісти
"відповідь неправільна...."

дипломатія це мистецтво заводити друзів, а не наживати ворогів

.
показати весь коментар
29.05.2025 00:06 Відповісти
У кого еще будут сомнения по поводу желания прекратить огонь и заключить мир руснявыми?? Рыжий ааауууу, тебя не за нос водят, тебе **** по губах водят!!!
показати весь коментар
29.05.2025 00:00 Відповісти
Что именно у тебя вызвало вопросы?

Допустим алкоголичка права, и они действительно договорились о прямом диалоге без посредников.

Тогда криворожско-рагульная дипломатия в очередной раз показала себя а) объектной, ведомой; б) недоговороспособной. И тогда шахедно-ракетные атаки продолжатся, смерти украинцев продолжатся, а уйло в очередной раз высрет требования о выборах, чтобы договариваться с кем-то более адекватными, чем клоуны из 95-го квартала.

Ты рад? Я например нет.
показати весь коментар
29.05.2025 00:36 Відповісти
кацап "віталя"-злився.
показати весь коментар
29.05.2025 01:33 Відповісти
Краснов все стерпнить
показати весь коментар
29.05.2025 00:00 Відповісти
Ахахахах
показати весь коментар
29.05.2025 00:02 Відповісти
Росія не передаватиме США своє бачення

Рузьге!
Тащємта, Америці нах не всралося ваше хробачення!
показати весь коментар
29.05.2025 00:28 Відповісти
Яке ж це бачення, для США, коли це повномасштабна війна прутіна з оточенням, проти Мирної України з 2014 року!?!?
показати весь коментар
29.05.2025 01:01 Відповісти
Виродки бояться
показати весь коментар
29.05.2025 01:04 Відповісти
ну от і добре , а трамп казав шо почекає два тижня ,шоб взнати ,чи він ідіот🤠 ...а тут і чекати не треба, ху* ло відповів швіденько ...але враховуючи тактичний кремлівський звіздеж ,то завтра косорила машка ,скаже шо вони шось будуть пропонувати ,але не на цьому тижні ...
показати весь коментар
29.05.2025 01:05 Відповісти
Вы стоите за спиной западных решений и каждый раз вываливается ведро грязи из ваших рук в сторону америки а потом смотрите, и требуете зашчиты этих " подонков " американцев..... от .... русских.
показати весь коментар
29.05.2025 02:32 Відповісти
Послала Трампа, а пальця не правильного показує. Не зрозуміє. Буде ще два тижні чекати.
показати весь коментар
29.05.2025 02:54 Відповісти
Пуйло такого насочинял , что потом забоялся предлагать США
показати весь коментар
29.05.2025 03:16 Відповісти
ай молодці!!!
у трампона є ще два тижні
щоби благати хвуйла!!!
-а трампон в чумє ждьот рассветааааа...
показати весь коментар
29.05.2025 03:26 Відповісти
і що кацапи не так зробили? вони ж не вассали американців. дивно, чому ми передали американцям ці документи.
показати весь коментар
29.05.2025 06:12 Відповісти
Кацапів "приперли до стінки", їх же "инициативами".
"Ви хочете миру? Та, будь ласка! Припиняйте вогонь, і вступайте в переговори!" А вони, до подібного, не були готові! Вони розраховували, що Трамп "додавить" "хахлоф" до капітуляції, а вони "підберуть" те, що для них він "розкладе"... Але ситуація пішла розвиваться так, що Трамп, у ній, відчув себе "шісткою", яку "розігрують у картковій комбінації"... І почав висловлювать невдоволення... Вони це відчули... Саме цим було викликане небажання присутності США на переговорах в Стамбулі та ОЦЯ "заява" "вічноп"яної Машки"...
показати весь коментар
29.05.2025 08:02 Відповісти
Так принижувати США і особисто Трампа відверто і на весь світ ще ніхто собі не дозволяв. Рашка куражиться над президентом країни, яка може за день рашку перетворити на вирву.
Погано, що БД і Трамп не розуміє, що це привід і іншим робити так само по відношенню до них, і пуйлосаме цього добивається.
Дивно, чому це ху..лу сходить з рук. Навіть будь який компромат рашки на тих хто в БД і можливо Трампа, не вартий того аби терпіти таке приниження. Цеж грязьовий потік який поховає остаточно імідж США.
показати весь коментар
29.05.2025 08:50 Відповісти
І що на це скаже рудий "директор Всесвіту", чи чекатиме поки росіянці йому на голову фізично сцяти будуть?
показати весь коментар
29.05.2025 09:41 Відповісти