9239 відвідувачів онлайн

Тисячі палестинців пограбували продуктовий склад ООН в Газі, загинули люди

Натовп пограбував склад ООН в Газі

Четверо людей загинули під час грабунку складу продуктів ООН в Газі.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на The Guardian.

Зазначається, що двоє людей загинули внаслідок тисняви, ще двоє — від вогнепальних поранень після того, як натовп прорвався до складу Всесвітньої продовольчої програми (WFP) в Дейр-аль-Бала у середу вдень.

Поки не відомо, хто саме відкрив вогонь — ізраїльські військові, приватні охоронці чи інші особи. Польовий госпіталь Червоного Хреста повідомив, що серед поранених були жінки й діти з вогнепальними травмами.

В ООН підтвердили інцидент.

"Натовп голодних людей увірвалися до складу WFP в Дейр-аль-Бала в пошуках харчових запасів, які були підготовлені до роздачі". Організація попередила про тривожне погіршення гуманітарної ситуації. Гуманітарні потреби вийшли з-під контролю після 80 днів повної блокади всієї продовольчої та іншої допомоги в Газі. Ситуацію може врятувати лише негайне масштабування продовольчої підтримки", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+45
вони мають проклинати лютий 2014-го коли в Крим полізли.
показати весь коментар
29.05.2025 01:59 Відповісти
+43
А палестинці видали терористів? Вони ж самі бігли грабувати, гвалтувати і вбивати, там же через дірку в кордоні так само побіг весь цей натовп, а не лише хамас
показати весь коментар
29.05.2025 02:22 Відповісти
+41
настане день і голодні та скажені кацапи так само будуть проклинати 24 лютого 2022 року

.
показати весь коментар
29.05.2025 01:47 Відповісти

Завантаження...