5341 відвідувач онлайн

Окупанти використовують "Шахеди" з новими 90-кг бойовими частинами, - ГУР

РФ почала запускати Шахеди з 90 кг бойовими частинами

Російські війська почали встановлювати в ударні безпілотники типу Shahed нові види бойових частин комбінованого типу. Вони більш руйнівні для об'єктів військової та цивільної інфраструктури України.

Про це повідомили в ГУР МОУ, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське".

Зазначається, що обидві нові бойові частини мають збільшену вагу зі стандартних 50 кг до 90 кг.

Розвідники розповіли, що бойова частина, яка виробляється у Росії, має комбіновану кумулятивну, уламкову, фугасну й запалювальну дію. Інша бойова частина, яка виготовляється в Ірані, має комбіновану кумулятивну, уламкову й фугасну дію.

У ГУР зазначили, що використання "Шахедів" з цими новими бойовими частинами дозволить ворогу завдати більших руйнувань військовій та цивільній інфраструктурі України.

Крім того, таким чином Росія зможе зберегти свої запаси більш вартісної високоточної ракетної зброї.

При цьому в ГУР не уточнили, чи використовуються такі бойові частини в ударних БПЛА переважно для атак на цивільні об'єкти.

Топ коментарі
+22
тільки скло вибивають
показати весь коментар
29.05.2025 20:11 Відповісти
+22
Це свідчить про те, що ЗСУ воюють не з тупими алкашами чмобіками а з регулярною армією в тилу якої цілодобово працює промисловий військовий комплекс а не кухонна кустарщина-паяльщина.
показати весь коментар
29.05.2025 20:16 Відповісти
+14
Це ми, типу, маємо порадіти за орків?
Ох'уєнна нарозвідували - розвідуйте далі...
показати весь коментар
29.05.2025 20:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну наш RD-2 має 3 кг, що не заважає йому виносити російські заводи площадью гектарів етак 25.
показати весь коментар
29.05.2025 20:07 Відповісти
тільки скло вибивають
показати весь коментар
29.05.2025 20:11 Відповісти
на площі 25 гектарів, кацапам холодно на протязі працювати
показати весь коментар
29.05.2025 21:02 Відповісти
Сказки. То, что летит по заводам, имеет БЧ в 75 кг. минимум. А Е-300 вообще несут ФАБы-250.
показати весь коментар
29.05.2025 20:44 Відповісти
сказки. то, что снимаю на видео и что падает во дворах и запутывается в бельевых веревках, явно не ФАБ несут. 02.04.2024 в Елабуге возможно, но когда это было.....
показати весь коментар
29.05.2025 20:52 Відповісти
да и завод шахедов в Елабуге как работал, так и работает.....
показати весь коментар
29.05.2025 20:54 Відповісти
Только вчера и позавчера было. У БПЛА "Лютый" БЧ в 75 кг.
показати весь коментар
29.05.2025 20:57 Відповісти
Це ми, типу, маємо порадіти за орків?
Ох'уєнна нарозвідували - розвідуйте далі...
показати весь коментар
29.05.2025 20:09 Відповісти
Нє, це типу ботам і зрадникам слід завалити тупі зрадницькі *****.
Бо прийде Служба Божа України, візьме за сраку і потягне на підвал.
показати весь коментар
29.05.2025 22:08 Відповісти
Інформація - підбадьорити суспільство?!...
Чи готувати грунт для " зливу води"?!...
показати весь коментар
29.05.2025 20:10 Відповісти
Інформація для адекватних людей. А, ні - треба марахвон дивитися. Суспільсву вже давно пофігу на військово-політичне керівництво крахни
показати весь коментар
29.05.2025 20:34 Відповісти
А чим відповідає самсоїд умєров, гідрант недороблений та його незамінні месенджери?! Хотілками знову зазирнути у вічі )(уйлу щоб знов побачити там "мир"? чи вся надія на задрипаного трампла?
показати весь коментар
29.05.2025 20:11 Відповісти
чебуречник, самса то узбецька, таджицька, ну з тої сторони.
показати весь коментар
29.05.2025 21:04 Відповісти
Після того як Зеленський злітав в Оман наші безпілотники становляться все більше і більше.
показати весь коментар
29.05.2025 20:13 Відповісти
все більше і більше... в ціні
показати весь коментар
29.05.2025 21:45 Відповісти
Це вага двох мішків цукру...
А ще: «Вага вибухівки у ФАБ-250 становить 99 кілограмів.
Загальна вага бомби становить 250 кілограмів.»
показати весь коментар
29.05.2025 20:14 Відповісти
це не мало. протитанкова міна 10 кг., а більшість бачили її єфект хоч на відео.
показати весь коментар
29.05.2025 21:05 Відповісти
та ото ж....
показати весь коментар
29.05.2025 21:15 Відповісти
у протитанковій міні кумулятивний заряд.Це зовсім інше.
показати весь коментар
29.05.2025 21:28 Відповісти
це ж в якій протитанковій міні? скільки бачив як їх розбирають - там тільки тротил
показати весь коментар
29.05.2025 21:47 Відповісти
Мається на увазі мідна виїмка у вибухівці (кумулятивна виїмка,) для формування тонкого струменя металу з швидкістю порядка 7 км/с.
На таку швидкості метал броні реагує, як пластилін.
Вивернуті края отвору помилково вважають оплавленими.
показати весь коментар
29.05.2025 22:30 Відповісти
Це свідчить про те, що ЗСУ воюють не з тупими алкашами чмобіками а з регулярною армією в тилу якої цілодобово працює промисловий військовий комплекс а не кухонна кустарщина-паяльщина.
показати весь коментар
29.05.2025 20:16 Відповісти
Так ми ж не знали...
показати весь коментар
29.05.2025 20:26 Відповісти
Только в марафоне и постах всяких позитивных - все как-раз наоборот. Хотя на самом деле нам есть чему у них поучиться. Хоть массовое применение ФПВ и было нашей идеей и мы долгое время опережали пидаров, сейчас они перехватили инициативу. Курская операция реально была закончена из-за всего одной высокоорганизованной части орковских БПЛАшников на оптоволокне. Нам просто и быстро угробили логистику.
показати весь коментар
29.05.2025 20:52 Відповісти
кацапи переводять економіку на військові рейки, а тут на марафон
показати весь коментар
29.05.2025 21:05 Відповісти
Ну якшо хтось дивився на калібри і ланцети й бачив виключно чмобіків з ослами (а ще для ракет виколупують деталі з пральних машин), то вже медицина безсила.
показати весь коментар
29.05.2025 21:17 Відповісти
Проблема в том, что эти "кто-то" были или официальными рупорами власти или очень близкими к ней.
показати весь коментар
29.05.2025 22:59 Відповісти
"агенция закупивель" наверное бы такое купила - но почему-то нет "рынка". а делать самим как-то не по-понятиям. работать - это тяжело, не привыкши.
показати весь коментар
29.05.2025 20:24 Відповісти
З такою бч вини летять близько 600+ км , тож страждати будуть міста в межах цього радіусу , з бч 40-50 кг , дальність подвоюється
показати весь коментар
29.05.2025 20:25 Відповісти
А ми так можемо?
показати весь коментар
29.05.2025 20:29 Відповісти
спорядити боєголовку 100 кг терміту і запуст ити по їх НПЗ чомусь поки не було.. видно хтось отримує проценти з неспалених НПЗ
показати весь коментар
29.05.2025 21:19 Відповісти
Добре, що хоч сказали про це...
показати весь коментар
29.05.2025 20:43 Відповісти
вони збільшують, а ми одразу зменшуємо на копії шахеда
показати весь коментар
29.05.2025 21:03 Відповісти
А хто ляпав про весільні дрони???Я вже й забув його поганяло зелене!!
показати весь коментар
29.05.2025 21:29 Відповісти
Україна в такому разі повинна виготовляти свої шахеди але на 300-400 або навіть 500кг.
показати весь коментар
29.05.2025 21:33 Відповісти
так вже
показати весь коментар
29.05.2025 22:00 Відповісти
І сховала в мільярді дерев
показати весь коментар
29.05.2025 22:46 Відповісти
А, зелені у відповідь чи можуть відповісти? 90 кілограмовим асфальтом?
показати весь коментар
29.05.2025 21:52 Відповісти
У далекобійних дронів-камікадзе, бойова частина, має бути не менше 50 кг. Все, що менше - фуфло.
показати весь коментар
29.05.2025 22:46 Відповісти