9430 відвідувачів онлайн

Макрон закликав США запровадити санкції проти Росії: Це тест на довіру для американців

Європа має відкинути залежність від США, заявив Макрон

Президент Франції Емманюель Макрон закликає Сполучені Штати Америки посилити санкції проти Росії, якщо вона підтвердить небажання йти на мирні переговори.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на BFMTV, передає Цензор.НЕТ.

Під час візиту до Сінгапуру, де він зустрівся з премʼєр-міністром Лоуренсом Вонгом напередодні безпекового форуму "Діалог Шангрі-Ла", Макрон заявив, що відповідальність за подальші кроки мають взяти на себе і Росія, і Сполучені Штати.

За його словами, якщо Росія підтвердить, що вона "не готова до миру", Вашингтон має підтвердити свою відданість санкціям проти Москви. "Це тест на довіру для американців", - сказав Макрон.

Він також повідомив, що 48 годин тому мав розмову з президентом США Дональдом Трампом, під час якої той висловив "нетерпіння". "Тепер питання в тому, що ми з цим робимо? Ми (європейці, - ред.) готові", - додав французький лідер.

Щодо позиції Європи Макрон зазначив, що вона залишається послідовною та надійною. "Ми не змінилися, ми як і раніше віримо в міжнародний порядок, співпрацю, відкриту торгівлю і повагу до правил", - наголосив він.

Топ коментарі
+4
Politico: Трамп більше прагне перезавантаження відносин із Росією, ніж миру в Україні.
показати весь коментар
30.05.2025 12:09 Відповісти
+2
Ну все, то партнери закликали москалів, а тепер вже закликають одне одного.
показати весь коментар
30.05.2025 12:07 Відповісти
+2
Вони з ними бізнес хочуть робити, а ти про якісь там санкції...
показати весь коментар
30.05.2025 12:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
заклики це добре,особливо коли ти закликаєш а робе хтось інший
показати весь коментар
30.05.2025 12:06 Відповісти
Європа ввела санкції ,а ФША - ні
показати весь коментар
30.05.2025 12:22 Відповісти
санкції??який відсоток їх дієвості та результативності??ближче до 0,00%??включить відео з вулиць мацквабаду і побачите всю реальну вартість тих санкцій
показати весь коментар
30.05.2025 12:35 Відповісти
Звідки така інфа ? По КисельТВ сказали ?
Так , так увімкнув і бачу
Найбільший виробник комбайнів у Росії зупиняє виробництво через обвальне падіння попиту, - Reuters Джерело: https://censor.net/n3552870
Російські авіакомпанії через санкції почали розбирати літаки на запчастини, - Reuters https://censor.net/ua/n3359448

І подібного ще купа. Але ж кремлеботи ігнорують ці факти і розповідають , що ефективність санкцій ближча до нуля
Довбойобе
показати весь коментар
01.06.2025 08:58 Відповісти
довбойоб це сущність у якої вуха пришиті до жопи, а очі з мозоком знаходяться в безперервному літаргічному сні.Поглянь на себе -знайди відмінності!!!!
показати весь коментар
01.06.2025 10:27 Відповісти
Ти ідеально описав себе, бо так і не зміг відповісти на наведені факти, кремлівчику
показати весь коментар
01.06.2025 10:32 Відповісти
факти??факт лише в тому що ти жопа з вухами.....
показати весь коментар
01.06.2025 10:50 Відповісти
Бомбит у троля кремлівського коли я його пикою у факти макнув Кумедно.
Ще кумедніше , що спростувати тобі - нічим
показати весь коментар
01.06.2025 10:59 Відповісти
ти таке смішне та нікчемне шо і тут сам з собою спілкуєшся??усе так сумно??віджигай далі,убогих клоунів я люблю
показати весь коментар
01.06.2025 11:02 Відповісти
Як же жалюгідно виглядає цей кацап який неспроможний відповісти на наведені мною факти Ганьба!
показати весь коментар
01.06.2025 16:51 Відповісти
Макрон! - рашка на переговори йде - вона миру не хоче
показати весь коментар
30.05.2025 12:06 Відповісти
показати весь коментар
30.05.2025 12:09 Відповісти
Я б сказав, що це тест на довіру до американського партнерства.
І головний тест, їхньої надійності, буде після виходу американців з цих перемовин.
Маю надію, що вдасться, хочаб витягнути ще декілька тисяч наших хлопців....
показати весь коментар
30.05.2025 12:18 Відповісти
партнерства??колонія не може бути партнером господаря,обібрати-так,плюнути на власні гарантії-так,ми для них географічна назва з багатим набором ресурсів,і людей нема в тому наборі
показати весь коментар
30.05.2025 12:40 Відповісти
Трамп швидше здать Україну і ЄС і НАТО ніж косо гляне на свого кумира.
Ну і Гренландію (по прикладу Криму) дуже хочеться. Так що він не з вами в одній упряжці
показати весь коментар
30.05.2025 12:18 Відповісти
Макрон - красава. Дивно шо США капітулювали перед нацистською россією без жодного пострілу.
показати весь коментар
30.05.2025 12:36 Відповісти
Макроне, це глас вопіющого в голові у Трампа.
показати весь коментар
30.05.2025 12:39 Відповісти
Вони скажуть Макрон а ти ввів миротворців в Україну?От тоді будуть і санкції.
показати весь коментар
30.05.2025 13:08 Відповісти
ті санкції стосуються двох відер нафти бо америка не купує нафту у росії.
курям на сміх.
показати весь коментар
30.05.2025 13:24 Відповісти