Україна готова зустрітися з росіянами у Стамбулі наступного тижня, - ОП

Глава ОП Андрій Єрмак заявив, що Україна готова взяти участь у наступній зустрічі із делегацією РФ у Стамбулі наступного тижня.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на France 24.
"Україна готова взяти участь у наступній зустрічі, але ми хочемо проводити конструктивну дискусію. Це означає, що важливо отримати російський проєкт, який вони обіцяли надати", - сказав він.
Напередодні спецпредставник Трампа Кіт Келлог заявив, що в Стамбулі наступного тижня будуть радники зі США, Німеччини, Британії та Франції.
Топ коментарі
+6 Bogdan #603107
показати весь коментар
30.05.2025 12:21 Відповісти Посилання +4 ALEX SUROVV #593022
показати весь коментар
30.05.2025 12:30 Відповісти Посилання +3 Андрей Емельянов #582078
показати весь коментар
30.05.2025 12:25 Відповісти Посилання