9476 відвідувачів онлайн

Україна готова зустрітися з росіянами у Стамбулі наступного тижня, - ОП

Переговори з Росією у Стамбулі. Україна готова зустрітися

Глава ОП Андрій Єрмак заявив, що Україна готова взяти участь у наступній зустрічі із делегацією РФ у Стамбулі наступного тижня.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на France 24.

"Україна готова взяти участь у наступній зустрічі, але ми хочемо проводити конструктивну дискусію. Це означає, що важливо отримати російський проєкт, який вони обіцяли надати", - сказав він.

Напередодні спецпредставник Трампа Кіт Келлог заявив, що в Стамбулі наступного тижня будуть радники зі США, Німеччини, Британії та Франції.

Топ коментарі
+6
Піздєц якийсь....завгосп перемовинами керує....
показати весь коментар
30.05.2025 12:21 Відповісти
+4
Це *******. Це просто *******. Рашисти ще раз впевнились що вони свого добиваються, потрібно просто бути наполегливим і сильніше жати. Тому рашисти не зупиняться. Сша не хоче закінчити війну а хоче продовжити її на багато десятиліть ще й розширити її
показати весь коментар
30.05.2025 12:30 Відповісти
+3
Нема проекта, є проект, шо з того?
показати весь коментар
30.05.2025 12:25 Відповісти

Завантаження...