6424 відвідувача онлайн

Кислиця про позицію США в Радбезі ООН: Припинення вогню має бути безумовним і негайним

Кислиця про позицію США

Заяви США в ООН свідчать про чітку позицію Штатів - припинення вогню в Україні має бути негайним і безумовним.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це розповів перший заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, коментуючи зміну риторики американських дипломатів щодо Росії на двох останніх засіданнях Ради Безпеки ООН.

"Дві поспіль заяви Сполучених Штатів у Радбезі показують, що їхня позиція є максимально чітка: припинення вогню має бути безумовним і негайним", – зазначив Кислиця.

Він зауважив, що Україна вже давно заявила про свою готовність піти на це, однак Російська Федерація в Стамбулі категорично відкинула можливість безумовного припинення вогню.

"Важливо також, що Вашингтон через своїх представників у Нью-Йорку заявив: Україна не є перепоною для встановлення режиму безумовного припинення вогню", – зауважив Кислиця.

За його словами, обидва виступи американських дипломатів – четверговий і п’ятничний – "важливі, зокрема, в контексті, очікуваної зустрічі в Стамбулі 2 червня".

Він наголосив, що будь-яка заява, озвучена в Раді Безпеки ООН, відображає офіційну позицію держави, а не є приватною думкою дипломата.

Топ коментарі
+1
А якщо ні, то ми свою позицію чітко повторимо за (двадцять) два тижні…
показати весь коментар
01.06.2025 09:45 Відповісти
+1
Страшно подумати, що зроблять Сполучені Штати, якщо росіяни не погодяться на припинення вогню
показати весь коментар
01.06.2025 09:48 Відповісти
+1
Ага. Призивай, призивай, поки не втомишся. Невже не зрозуміло що сша на боці Сосії? Ми три роки призивали не бити по нашій енергетиці і всім було начхати. Поки Україна не почала палити рашистські НПЗ. Тільки тоді рашисти завили. Так і тут, допоки ми не зробимо так що рашисти знову завиють всі ваші призиви це як дмухати коту під хвіст
показати весь коментар
01.06.2025 10:09 Відповісти

Завантаження...