3444 відвідувача онлайн

У Мурманській області РФ заявили про наліт українських безпілотників

Українські дрони атакували Липецьку область

На територію Мурманської області РФ здійснено наліт українських безпілотників, працює ППО.

Повідомив голова регіону Андрій Чібіс, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на російські ЗМІ.

Більше інформації на цю хвилину невідомо. Раніше у телеграм-каналах писали про вибухи на аеродромі "Оленья". Окрім того, у соцмережі повідомлялося про масовий зліт "Тушок". Зокрема, ворог виводить з-під удару всю стратегічну авіацію з аеродрому "Енгельс", втім офіційного підтвердження інформації наразі немає. 

Як зазначалося, за даними місцевої влади, дрони атакували військову частину в Іркутській області РФ.

Також повідомлялося, що СБУ масово атакує аеродроми РФ. Відомо про ураження понад 40 літаків, серед яких стратегічні бомбардувальники.

Топ коментарі
+19
Рузьге нєдоумєвают...


показати весь коментар
01.06.2025 14:58 Відповісти
+18
капітулянти не вірять своїм очам..
невже ******** рабсію..
показати весь коментар
01.06.2025 15:00 Відповісти
+14
Просто якби хтось шість років тому не зупинив певні програми, ми би вже давно бомбили москву ракетами.
А так ...
показати весь коментар
01.06.2025 15:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну й що, буває. А в нас цілу ніч тривога була
показати весь коментар
01.06.2025 14:56 Відповісти
москалопітек, що з єпалом? 🤣🤣🤣🤣
показати весь коментар
01.06.2025 15:40 Відповісти
Акция: при покупке 100 дронов - трейлер бесплатно. 👌
показати весь коментар
01.06.2025 16:05 Відповісти
Рузьге нєдоумєвают...


показати весь коментар
01.06.2025 14:58 Відповісти
- це відповідь на питання - " а що з хлєбалом , кацапня ...?"
показати весь коментар
01.06.2025 15:22 Відповісти
А па Мацквє кагда ???!!!!
показати весь коментар
01.06.2025 14:59 Відповісти
капітулянти не вірять своїм очам..
невже ******** рабсію..
показати весь коментар
01.06.2025 15:00 Відповісти
Просто якби хтось шість років тому не зупинив певні програми, ми би вже давно бомбили москву ракетами.
А так ...
показати весь коментар
01.06.2025 15:20 Відповісти
це так...
але цього ж хотів пересічний виборець зе-опзж-медведчук-шарій..
показати весь коментар
01.06.2025 15:22 Відповісти
Як би ВИ , всі ці 7 років , замість срачу в інтернетах , зайнялися б чимось кориснішим - толку було б набагато більше !
показати весь коментар
01.06.2025 15:24 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2025 15:26 Відповісти
А чо ви викаєте? Це ВАС клятий Порошенко вже 7 років не трима за руки і не сре вам в штані. І шо це вам дало?
показати весь коментар
01.06.2025 15:36 Відповісти
Як добре видно, як саме московські раби, почали активно лайно накидати на вентилятори для Українців!! Українці чемні та виховані ЛЮДИ!! А оте дрантя, зкацаплене, воно і залишилося, московським дрантям! Неуків на московії вдосталь, начитаються толстоєвскага і гадять, по команді СтарШого!! Заробітчани!! Живуть грішно, і здохнуть смішно!! Ківа з портновим та пригожиним(у нього день рождєнія сьогодні), уже їх зачекалися!
показати весь коментар
01.06.2025 15:43 Відповісти
висралась в кожній новині. Лікуйся.
показати весь коментар
02.06.2025 01:12 Відповісти
Що лікувати ? дебілів під моїми каментами? Ви невиліковні
показати весь коментар
02.06.2025 12:25 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2025 15:02 Відповісти
з фури дрони вилітали..
кацапи на сраки поприсідали
скоро наші дрони з кожного дупла
соснового і кедрового летітимуть
а ще краще зі стогів з сіном
хай побігають, ублюдки.
показати весь коментар
01.06.2025 15:04 Відповісти
Ой які молодці !!!!
показати весь коментар
01.06.2025 15:08 Відповісти
Це ті аероплани, що дамбілі бамбас??
Наступними, будуть будинки екіпажів цих самольотоф!
Головне щоб зеленський з Оманськими помічниками ригоАНАЛІВ, знову не злив операцію прутіну, як проти вагнерівців!! Йому аби гроші заробити!! Портнов з Костіним, міг би засвідчити!! Мертвечук, в долі!!
Слава Україні!!
показати весь коментар
01.06.2025 15:11 Відповісти
"...наліт українських безпілотників", а зображено, як завжди, один...
показати весь коментар
01.06.2025 15:11 Відповісти
Всі інші точно в 🎯
показати весь коментар
01.06.2025 15:31 Відповісти
Ось з іншого ракурсу. Так краще?
показати весь коментар
01.06.2025 15:34 Відповісти
А хто це стоїть? в статті про нього нічого не написано.
показати весь коментар
01.06.2025 15:59 Відповісти
Кацап якийсь. Дрони летіли швидко. Невдобно було зупинятися і питати паспорта.
показати весь коментар
01.06.2025 16:04 Відповісти
Ти бачив пошесть якась на кацапів пішла...
показати весь коментар
01.06.2025 15:18 Відповісти
Мурманськ- 4800км! Іркутськ-1700км! 👍🏻👍🏻
показати весь коментар
01.06.2025 15:19 Відповісти
цікава у тебе географія тільки мурманськ - 3000 км, а іркутськ - 5000 км
показати весь коментар
01.06.2025 15:39 Відповісти
Дивлячісь відкілля рахувати .
показати весь коментар
01.06.2025 16:05 Відповісти
та звідки не рахуй 4800 і 1700 ніяк не буде
показати весь коментар
01.06.2025 16:17 Відповісти
Це якшо рахувати у двох вимірах. А якшо одразу в чотирьох-пʼяти?
показати весь коментар
01.06.2025 16:21 Відповісти
Верхезейск, Амурская область. Кажется Ангелина спалилась.
показати весь коментар
01.06.2025 16:50 Відповісти
Верхнезейск
показати весь коментар
01.06.2025 18:51 Відповісти
насправді Київ- Мурманськ 2070))) Але то вже немає значення, адже бджілки злітали з сусіднього вулика))))
показати весь коментар
01.06.2025 19:55 Відповісти
Екіпажу адреси проживання, ще не змінили??
Нехай, вдови льодчікаф, разом з нотаріусами, уже готують ЗАМІНУ члЄНА екіпажу!!
показати весь коментар
01.06.2025 15:46 Відповісти
Ага…
І атакують Мавіками! 🤣😂🤣
показати весь коментар
01.06.2025 15:48 Відповісти
Інформація для роздумів - як тіньовий кацапський флот проходить через проліви у Балтику ?
Раша - країна агрессор , ЕС витрачає кошти на боротьбу з рашею і спокійно пропускає кацапські кораблі? ПОРА ЦЮ ЛАВОЧКУ ПРИКРИТИ
показати весь коментар
01.06.2025 15:23 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2025 15:24 Відповісти
Цитата -
"Один FPV-дрон, используемый Украиной, может стоить всего от 300 до 600 долларов. Для сравнения, модернизированный российский стратегический бомбардировщик Ту-95МС оценивается более чем в 100 миллионов долларов. Это более чем стотысячная разница в стоимости", пишет издание.
показати весь коментар
01.06.2025 15:28 Відповісти
Москальські боти притихли. Немає від них новин про асфальт, шашлики, тцк, Зеленського і Єрмака. Москальня, що з єпалом? На вас чекає багато цікавих новин 😜
показати весь коментар
01.06.2025 15:30 Відповісти
Ніфіга не притихли. Пишуть шо це все не правда або не так вже й важливо.
показати весь коментар
01.06.2025 15:32 Відповісти
Он вище пишуть, що якби ракетні програми не згорнули, то стратегічні бомбардувальники русні обстрілювали би ракетами. Ну от хочеться їм тільки ракетами, ну подобаються їм ракети. Вони б хотіли, щоб в кожного рашистського піхотинця прилітало по ракеті. А вони готові за це платити )
показати весь коментар
01.06.2025 15:45 Відповісти
ZE Defender...
показати весь коментар
01.06.2025 16:03 Відповісти
"Ранее 1 июня https://lenta.ru/news/2025/06/01/zhiteli-rossiyskogo-goroda-zayavili-ob-atake-vyletevshimi-iz-fury-bespilotnikami/ сообщалось, что в Мурманской области местные жители заметили припаркованную у заправки фуру, которая выпускала дроны. Водитель грузовика был задержан https://lenta.ru/tags/organizations/gibdd/ гаишниками."
показати весь коментар
01.06.2025 15:34 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2025 15:34 Відповісти
Коли кацап ***** і очкує, він починає палити маскву.
Кутузав не дасть сбрехати.
показати весь коментар
01.06.2025 15:38 Відповісти
Або топити флот! 😝
показати весь коментар
01.06.2025 15:51 Відповісти
Ну це вони взагалі роблять в будь якій незрозумілій ситуації
показати весь коментар
01.06.2025 16:08 Відповісти
Це ще не все -
"1 июня - День Северного флота ВМФ РФ"
Схоже - в СБУ чудове почуття гумору !
показати весь коментар
01.06.2025 15:54 Відповісти
а хто це зробив????
показати весь коментар
01.06.2025 15:56 Відповісти
Ага, они сказали что у них "было небольшое задымление, потерь нет".. ))
показати весь коментар
01.06.2025 16:01 Відповісти
От наліт на Камчатку - ось це і буде той переломний удар, шо зупинить наступ рашистів на донетчині, Запоріжжі, Дніпропетровщині, Харьковщині, Сумщині, а не забором Херсонщині, Миколаївщині та Одесщині. ****...ь про шо думає, де оті стежки доріжки верховного наріка та йього шакалів, починаючи з штабів, командувачів, - де їхні пістолети - пішов у кущі та застрелився ,якшо ти офіцер Укрїнської Армії, або йти нахір, як комбати. Та комбати стрілються - а верховні будуть правити колонією рашистів на україні.
показати весь коментар
01.06.2025 16:04 Відповісти
Мурманська вата ще легко відбулась