9184 відвідувача онлайн

На заході ООН в Женеві показали мапу з позначенням Криму у складі РФ: помилку вже виправили

Українська делегація на міжнародній зустрічі ООН у Женеві виявила в одній із презентацій некоректне зображення території України, де тимчасово окупований Крим позначили як частину Росії.

Про це повідомили в МЗС України, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що інцидент трапився під час додаткового заходу в рамках 28-ї Міжнародної зустрічі національних директорів з питань протимінної діяльності та радників ООН у Женеві.

"Завдяки спільним зусиллям Міністерства закордонних справ України, постійного представництва України при відділенні ООН та інших міжнародних організацій у Женеві, посольства України в Данії, представництва президента України в АР Крим, Міністерства економіки, Міністерства оборони, ДСНС та інших інституцій, вдалося домогтися виправлення помилки", - йдеться у повідомленні.

Організація "Global Protection Cluster" оновила карту на своєму вебсайті. Організація наголосила, що вживатиме заходів, щоби подібні ситуації не повторювалися.

"Кордони суверенної та незалежної України – непорушні. Дякуємо партнерам за швидку та рішучу реакцію. Продовжуємо працювати над тим, щоби Україна завжди була зображена на мапах світу правильно", - наголосили в українському МЗС.

На зустрічі ООН в Женеві карту України показали без Криму

Топ коментарі
+12
Це багато чого говорить про ООН де сидять рашистські криси. Може ми теж помилимось декілька разів назвавши ООН фашистською організацією і спонсором терористів, а потім просто виправимо якщо будуть обурюватися
показати весь коментар
03.06.2025 19:55 Відповісти
+3
Оті самі організатори заходу, видно, що заради грошей, і дітей СВОЇХ, продадуть!!
показати весь коментар
03.06.2025 19:55 Відповісти
+3
Такі речі потрібно розслідувати. Звідки росте корінь цієї «помилки». Де взяли інформацію? Якими ресурсами користувався той, хто так часто «помиляється»? Хто це? Адже такі «по=ибки» трапляються все частіше. Хто саме веде у просак?
показати весь коментар
03.06.2025 20:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це багато чого говорить про ООН де сидять рашистські криси. Може ми теж помилимось декілька разів назвавши ООН фашистською організацією і спонсором терористів, а потім просто виправимо якщо будуть обурюватися
показати весь коментар
03.06.2025 19:55 Відповісти
Оті самі організатори заходу, видно, що заради грошей, і дітей СВОЇХ, продадуть!!
показати весь коментар
03.06.2025 19:55 Відповісти
У них же усіх, ОСВІТА ЄВРОПЕЙСЬКА!! Ложку, не до вуха ж, несуть!😂🙈🙈🙈🤔
показати весь коментар
03.06.2025 19:56 Відповісти
під0ри
показати весь коментар
03.06.2025 19:59 Відповісти
Стягнути моральні збитки
показати весь коментар
03.06.2025 20:00 Відповісти
3.14дараси.......
показати весь коментар
03.06.2025 20:01 Відповісти
А може варто кацапів-людожерів вигнати з таких робіт нахер?
показати весь коментар
03.06.2025 20:04 Відповісти
А шо, цієї організаації до 2014-го не було? Чи просто під кацапів прогнулись, а тоді коли фейсом по тейблу дали то тіпа роздуплились та дякують за те шо підказали помилку?
показати весь коментар
03.06.2025 20:05 Відповісти
А коли українські державні цензори візьмуться за антиукраїнську та сепаратиську рекламу?
Ось, в браузері Гугль сижу, дивлюсь бутусовський цензор, - так тут реклама штибу "У Мелітополі найнижчі акційні ціни на набори інструментів!", і не тільки на мелітопольські інструменти, а й на тамтешні штиблети віскі. плаття, ікру, тощо! Коли вони припинять таку рекламу?
показати весь коментар
03.06.2025 20:14 Відповісти
Й.баний стид!
показати весь коментар
03.06.2025 20:23 Відповісти
Такі речі потрібно розслідувати. Звідки росте корінь цієї «помилки». Де взяли інформацію? Якими ресурсами користувався той, хто так часто «помиляється»? Хто це? Адже такі «по=ибки» трапляються все частіше. Хто саме веде у просак?
показати весь коментар
03.06.2025 20:35 Відповісти
ніякі це не помилки ..це постійне промацування як сприймуть