9986 відвідувачів онлайн

Удар на випередження: атаковано аеродроми Енгельс та Дягілево, - Генштаб

Атака на російські аеродроми та інші об’єкти РФ

Сили оборони вдарили на випередження, атакувавши аеродроми базування авіації РФ та інші важливі військові об’єкти.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

Саратовська область

"У ніч на 6 червня, завдано успішного удару по аеродрому Енгельс у Саратовській області - місці скупчення авіації противника, яка залишилась після операції Служби безпеки України. Також уражено аеродром Дягілево у Рязанській області, де базуються повітряні заправники та винищувачі супроводу, які використовуються для забезпечення ракетних ударів по території України. Окрім того, з Дягілево здійснюють вильоти стратегічні бомбардувальники противника", - йдеться в повідомленні.

Також у Саратовській області підтверджено численні влучання у щонайменше три резервуари з пально-мастильними матеріалами з подальшим займанням та масштабною пожежею на об’єкті

Екстреним службам окупантів не вдалося локалізувати загоряння, спостерігається значне задимлення. Зафіксовано десятки вибухів в районі цілей. Результати ураження уточнюються.

Рязанська область

Також завдано успішного вогневого ураження по аеродрому "Дягілево". Фіксувалась робота ворожої ППО в Рязанській області. Є інформація про пожежу в районі цілі. Результати уточнюються.

Українські захисники також вдарили по низці важливих об’єктів ворога на території РФ та тимчасово окупованих районах України.

Зокрема, зафіксовано ураження логістичного пункту 30 мотострілецького полку 72 мотострілецької дивізії армії рф у районі населеного пункту Кульбаки Курської області. Результати ураження уточнюються.

Операцію проводили підрозділи ЗСУ та ГУР МО у взаємодії з іншими складовими Сил оборони.

Топ коментарі
+52
Так дивись цими атаками на кацапські аеродроми рудого Донні до інфаркту доведете
показати весь коментар
06.06.2025 10:56 Відповісти
+39
показати весь коментар
06.06.2025 11:00 Відповісти
+37
я помітила цю тенденцію - якщо нас атакують, особливо комбіновано, то ми в ту же ніч атакуємо у відповідь..., впевнена, в цьому є сенс, й це не тільки миттєва карма..., удари не бувають спонтанними, до них готуються не один день..., така війна..., тебе б'ють й ти б'єш..., всі ці розмови про те, що це комусь подобається, а комусь не подобається, це до сраки бантик..., вдарили - отримали..., на жаль. кацапи, це такі істоти, що вони зрозуміють тільки повне знищення, коли зашиться один відомий бункер з купою гімна всередині...
показати весь коментар
06.06.2025 11:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так а что в Брянске поразили? А то разные слухи ходят...
показати весь коментар
06.06.2025 10:54 Відповісти
Аеродром.
показати весь коментар
06.06.2025 10:58 Відповісти
Нема вже в брянську ніякого аеродрому -- https://www.facebook.com/share/p/1AUnyVADJN/
показати весь коментар
06.06.2025 11:23 Відповісти
Вже нема
показати весь коментар
06.06.2025 11:31 Відповісти
Не можу зайти в мордокнигу..пишуть що бан на 180 днів зв те що написав " русскую свинью надо лпустить головой в писсуар"..виявляється що це розпалювання ненависті до групи людей..ну не підери
показати весь коментар
06.06.2025 11:43 Відповісти
треба було писати : « вєйшнорскую...., рашистскую...., агрессорскую..., оккупантскую...оркскую...»
показати весь коментар
06.06.2025 12:06 Відповісти
Не переймайтесь -- багато хто з тутешніх бачили такі смс-ки на соїх екранах. І нічого, живі.
А фб модерують підори, це вже відомо давно.
показати весь коментар
06.06.2025 12:09 Відповісти
то не аеродром, а Аеропорт.
показати весь коментар
06.06.2025 11:48 Відповісти
Тим краще.
показати весь коментар
06.06.2025 12:11 Відповісти
Кажуть про аеродром -- https://www.youtube.com/shorts/yRJQ4eh-Vg8
показати весь коментар
06.06.2025 12:49 Відповісти
це зайвий раз вказує на те, що журналістику як засіб інформації у нас і не тільки, давно вбили. Її більше нема, а є рід/вид військ, і ставитись до цього потрібно відповідно...
https://www.unian.ua/war/bryansk-novini-u-rayoni-aeroportu-prolunali-potuzhni-vibuhi-13029963.html
показати весь коментар
06.06.2025 13:20 Відповісти
файно горить, палає та вибухає
брянськ, 06.06
кацапи пишуть, шо пускові із іскандерами, чекаємо підтвердження

показати весь коментар
06.06.2025 11:00 Відповісти
рязань, 06.06

показати весь коментар
06.06.2025 11:28 Відповісти
piękne
показати весь коментар
06.06.2025 18:25 Відповісти
дякуємо!
показати весь коментар
06.06.2025 10:56 Відповісти
Так дивись цими атаками на кацапські аеродроми рудого Донні до інфаркту доведете
показати весь коментар
06.06.2025 10:56 Відповісти
хай здохне падлюка
показати весь коментар
06.06.2025 11:00 Відповісти
Маск вже працює над цим...
показати весь коментар
06.06.2025 11:11 Відповісти
показати весь коментар
06.06.2025 11:33 Відповісти
Звучить як план!
показати весь коментар
06.06.2025 11:54 Відповісти
я помітила цю тенденцію - якщо нас атакують, особливо комбіновано, то ми в ту же ніч атакуємо у відповідь..., впевнена, в цьому є сенс, й це не тільки миттєва карма..., удари не бувають спонтанними, до них готуються не один день..., така війна..., тебе б'ють й ти б'єш..., всі ці розмови про те, що це комусь подобається, а комусь не подобається, це до сраки бантик..., вдарили - отримали..., на жаль. кацапи, це такі істоти, що вони зрозуміють тільки повне знищення, коли зашиться один відомий бункер з купою гімна всередині...
показати весь коментар
06.06.2025 11:00 Відповісти
це не відповідь, це планова робота, і розробка тактики удару по якійсь певній цілі, опрацювання наявних розвідданих по конкретному об'єкту, планування маршрутів засобів ураження та хибних цілей, технічна підготовка цих засобів займає далеко не одну одну добу. Тому для сторонніх спостерігачів це виглядає як миттєва відповідь, а на справді це не так, а є кінцевим підсумком кропіткої і довготривалої роботи по кожному конкретному удару. Ну хіба що за винятком нещодавнього кейсу з ПУ "іскандерів" на брянщині, бо пришлось швидко перекинути хаймарс до кордону, бо кацапи елементарно втратили пильність, і самовпевнено підтягнули ПУ на відстань 40-50 км від кордону. Тому прийшлось діяти швидко і оперативно.
показати весь коментар
06.06.2025 13:37 Відповісти
показати весь коментар
06.06.2025 11:00 Відповісти
показати весь коментар
06.06.2025 11:30 Відповісти
Він не помре. Такі істоти здихають.
показати весь коментар
06.06.2025 11:35 Відповісти
показати весь коментар
06.06.2025 11:45 Відповісти
Не вмреш ,здохнеш падло на шибениці.
показати весь коментар
06.06.2025 18:40 Відповісти
Їбаш русопідорів
показати весь коментар
06.06.2025 11:01 Відповісти
Саме цікаве що гівноїди змогли зібрати лише 4 стратега на свою "отвєтку".
Схоже повітряна частина 'тріади" відправилась за відомим корабльом...
показати весь коментар
06.06.2025 11:07 Відповісти
Нам від того стало легше?
показати весь коментар
06.06.2025 11:31 Відповісти
Кому це "нам", курво кацапська?
показати весь коментар
06.06.2025 11:36 Відповісти
Від курви чую
показати весь коментар
06.06.2025 15:51 Відповісти
звичайно легше. менше носіїв, менше ракет, менше жертв.
показати весь коментар
06.06.2025 12:02 Відповісти
36/4=9. Щось багато ракет на один борт. Звідки інфа про 4 штуки?
показати весь коментар
06.06.2025 11:34 Відповісти
Там в основному були калібри та корейська балістика. Ікси запускали з двох Ту -95, та двох Ту-160.
Останні це найновіше що в них є, взагалі - їхній НЗ, вони їх майже не використовували...
показати весь коментар
06.06.2025 11:55 Відповісти
Ні, 36 було саме Х-101, вони "статегами" запускаються.
показати весь коментар
06.06.2025 11:57 Відповісти
Ну тут слово проти слова. Вночі ПС давало інформацію про зліт 4 літаків. Ту- 160 новіші і в теорії могли нести більше ракет.
показати весь коментар
06.06.2025 12:02 Відповісти
Я чув тільки про два. Ну, ладно, все одно велике навантаження, сподіваюсь, це їх вимотає ще більше.
показати весь коментар
06.06.2025 12:04 Відповісти
Так , раніше рідко піднімали Ту - 160 .. берегли їх .. Якщо справді сьогодні 2 були з них , тоді це наслідки "Павутини" і дефіцит Ту - 95 .
показати весь коментар
06.06.2025 12:47 Відповісти
Зі стелі. Вони вже 2+ роки більше 4 ракет на один носій не чіпляють - бо ресурсу в тих літаків вже давно "нє очєнь". Тож, високовірогідно, що в повітря підняли 9-10 носіїв.

Це, звісно, погано. Бо мають ще. Але, очевидно, що частота поломок наростатиме в рази швидше і можливості в засрашинців скорочуватимуться.
показати весь коментар
06.06.2025 11:57 Відповісти
Сподіваюсь, що коли цілі для дронів обирали, враховували наявні дані про технічний стан, і вибили машини з найбільшим залишковим ресурсом.
показати весь коментар
06.06.2025 11:58 Відповісти
1.5 роки витратити на агентурне занурення, вирішення трульярда проблем логістики сотень дронів і ***********, навчити десятки операторів, вирішити трульярд технічних питань щодо якісного і сталого зв'язку для управління дронами на іншому боці планети тощо. І не витрачати ресурси на аналіз супутникових та агентурних розвідувальних даних щодо формування структурованого банку цілей для максимально ефективної їх селекції під час завершальної фази операції?!?

Це навіть якось обурливо звучить. Типу сумніватись в тому, що кішка-шпротик не знає, як поводитись з своїми полосками...
показати весь коментар
06.06.2025 12:04 Відповісти
Це мала бути дійсно якісна робота з агентурою під носом у контррозвідки.
Ладно ще проклацала фсб підготовку в цивільному секторі, але за тими, хто доступ до літаків має, там спостерігають пильно.
За супутником не дуже надійно, бо по фюзеляжу не скажеш, як там з начинням.
показати весь коментар
06.06.2025 12:07 Відповісти
Та навіть мені зрозуміло, що за 1.5 роки можна навіть по супутниковим знімкам визначити першочергові цілі, наприклад, ті, які регулярно самотужки вирулюють на злітну полосу (регулярно відсутні на "парковочних" місцях).

Але ти чогось вперто намагаєшся представити керівників та виконавців цієї операції як якихось немовлят.

Я розумію - сам факт операції заперечити неможливо. Підтверджень її проведення настільки багато, що провокаторам типу вас там немає чого робити. Тож треба давити на те, що перевірити неможливо швидко. А саме: дава стверджувати, що влучили в напіврозібрані, в мотлох, суміватись (дискредитувати) в кваліфікації аналітиків СБУ щодо селекції цілей.

Дава, дава, продовжуй. Ти, дениска, в своєму репертуарі. Кожного дня тільки підтверджуєш загальний висновок, що ти провокатор на зарплаті. Можеш не намагатись далі. Я читав кгб-шні методички з принципів інформаційної роботи щодо дискредитації та інформаційного "шуму". Твої методи там прямо по пунктам розписані і ти їх по пунктам виконуєш. Тим і палишся, вишкребок.
показати весь коментар
06.06.2025 12:14 Відповісти
Вам пощастило, що читали. А я - ні.
показати весь коментар
06.06.2025 12:16 Відповісти
Відео -- https://www.youtube.com/watch?v=9CPIoZuvdqs Кирило Сазонов: Ночь на 6 мая. Итоги и цели (1:55)
показати весь коментар
06.06.2025 11:11 Відповісти
Гарна новина. У кацапа має земля горіти під ногами і на його давно окупованій території. Прощення кацапу не буде. Його погрози коту під хвіст, бо кацап що може, то робить, а якщо вже не може - то погрожує. Нам потрібно знищити кацапа, бо якщо ми цього не зробимо, то зробить він, третього варіанту немає!!!
показати весь коментар
06.06.2025 11:16 Відповісти
в нас два варіанти ,або ми переможемо , або кацапня програє
показати весь коментар
06.06.2025 11:26 Відповісти
тут без варіантів
показати весь коментар
06.06.2025 11:31 Відповісти
Мені подобаються Ваші варіанти, але для цього щоб перемогти кацапа потрібно все направляти на оборону, на ЗСУ, а не на офіс, прокуратуру, 5-ти менеджерам, бо шостому менеджеру вже жаба дає цицьки в пеклі. Не будувати дороги - проїтьде по півдню і Ви побачите, як зривають нормальний асфальт і стелять новий, не десятий раз за три роки змінювати бруківку в містах, стригти клумби такою технікою, якої немає навіть у всіх країніх Європи, не замінювати сфітлофори нові на нові... і хоча би призначити уряд спасіння, якщо головний корупціонер не бажає йти зі своєї посади сам.
показати весь коментар
06.06.2025 11:33 Відповісти
Людям нравіца? Нравіца! Сенс щось міняти?
показати весь коментар
06.06.2025 11:46 Відповісти
А як це визначили що "нравіца"
показати весь коментар
06.06.2025 12:48 Відповісти
Соціологія, 74% схвалюють дії зєльонского
показати весь коментар
06.06.2025 15:53 Відповісти
https://ua.korrespondent.net/ukraine/4788158-ppo-znyschyla-rekordnu-kilkist-raket-i-droniv-rf ППО знищила рекордну кількість ракет і дронів РФ
показати весь коментар
06.06.2025 11:24 Відповісти
До речі, росіяни звітують, що збили всі українські дрони.

Краще всіх українські БПЛА збили нафтобаза у Енгельсі, аеродром Дягілєво та оборонний завод "Прогрес" у Мічурінську, який спеціалізується на виробництві високоточних електронних приладів, зокрема для систем наведення, стабілізації та управління артилерією і РСЗВ. Трохи раніше схоже були знищені українські дрони російськими стратегічними бомбардувальниками. Так що тут у росіян все стабільно. Можуть повторити?

Молодці. От так би всім!
https://www.facebook.com/share/p/1622gvZXiG/ Борислав Береза
показати весь коментар
06.06.2025 11:42 Відповісти
А у нас вони жодного заводу не спалили?Що б робити висновок потрібна статистика.Зважаючи на відсутність у нас ракет які здатні завдати максимальної шкоди виробничим майданчикам то подумайте про це..
показати весь коментар
06.06.2025 12:53 Відповісти
"Наша людина" і хвилини не протримається, щоб не дати кому-небудь якоїсь поради.
показати весь коментар
06.06.2025 12:59 Відповісти
не цитуй тут потужного ухилянта поцБерезовика )) йому до чотирижди ухилянта ще 3 рази, а ле ж той Боневтік, не те що поцБерезовик ))
показати весь коментар
06.06.2025 14:31 Відповісти
1. Слухаюсь!
2. Що іще мені не треба робити?
показати весь коментар
06.06.2025 16:48 Відповісти
Відео -- https://www.youtube.com/watch?v=5G72Ozw2O-A НПЗ в Енгельсі (0:22)
показати весь коментар
06.06.2025 11:46 Відповісти
знову трамп буде розлючени через удари по російським авіабазам. Дуже переживаю, чи не трафить його шляк.
показати весь коментар
06.06.2025 11:59 Відповісти
Там вже Ілона збоку додає ))
показати весь коментар
06.06.2025 12:08 Відповісти
У нього тьорки з Маском.
Не до цього.
показати весь коментар
06.06.2025 12:11 Відповісти
якщо тут на форумі є психологи-кріміналісти, то цікаво було би узнати - чи були в історії такі випадки, коли аутіст вбив би відкритого мізантропа.
показати весь коментар
06.06.2025 12:18 Відповісти
Скоріше за все там з'явиться третій - "харві освальд".
показати весь коментар
06.06.2025 12:40 Відповісти
скоріше би, бо хотілось би застати ще одного освальда при своєму житті.
показати весь коментар
06.06.2025 12:45 Відповісти
Які ж це нах. "удари на випередження", коли кацапські ракетоносці взлетіли і випустили по Україні ракети, котрі вразили цілі??? Кого і як ми "випер(Д)или"? Скільки можна брехати народові?
показати весь коментар
06.06.2025 12:32 Відповісти
Шо ти тявкаєш? Йди в армію, роби дійсне випередження, будеш героєм. А так під диван і там ний, може пронесе від шахеда
показати весь коментар
06.06.2025 14:34 Відповісти
Яке може бути "випередження" якщо кацапські літаки злетіли і завдали масивних ракетних ударів по Україні?
Для інформації - випередження, це ******* тебе, придурка, по морді, щоб ти не встиг роззявити ї.ало. Усьок?
показати весь коментар
06.06.2025 15:02 Відповісти
обычно на выходные в последнее время они пуляли, возможно торопились и предполагают уже
показати весь коментар
06.06.2025 14:41 Відповісти
На фото свинособача нафтобаза
ООО"СПЕЦЮГСТРОЙ".... Добряче горить.... вже вдруге....
показати весь коментар
06.06.2025 12:52 Відповісти
показати весь коментар
06.06.2025 14:28 Відповісти
а де місцева енгельсівська посіпака %уйла та Зе ? десь пиячить з цього приводу у куточку ? ))
показати весь коментар
06.06.2025 14:29 Відповісти
день медійника в разгаре, с зеленским в онлайн-каматозе празднуют уже
показати весь коментар
06.06.2025 14:44 Відповісти
Атакуй не атакуй ,а де отвєка по кацапських житлових масивах як кацап валить по Україні.Добре зелупі сидіти в бункері мівіну найобувати під потужну відповідь
показати весь коментар
06.06.2025 17:51 Відповісти
Средств мало ((((( увы
Украина бьет только по военным целям!!! Но иногда ракеты "рф-панцирей " глючат и сбивают балконы и стены в ₱одніх €бенеях .....
А вот вчера трумп заявил что прекратит помощь - забыл дедъ что это расия напала.... У додика была Истерика после терок по телефону - при том что эти самолеты готовились бомбить украинские города с гражданским населения!
Так что первая цель - военные стратегички... А еслиб валили по домам - на нас бы даже ЕС санкции б наложил 🤡🍄🐸
показати весь коментар
06.06.2025 19:42 Відповісти
То є добре.
Не зменшуєм донати для СОУ!
Також і Зzеленій катюзі буде по заслузі!
Йібаш Малюк! Бий їх усіх
показати весь коментар
06.06.2025 19:37 Відповісти
😍