9588 відвідувачів онлайн

Європа може замінити військову допомогу США Україні, - генерал Бундесверу Фройдінг

Чи може Європа замінити допомогу США Україні

Країни Європи можуть компенсувати військову допомогу США Україні, якщо на це буде політична воля.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Tagesspiegel, про це заявив керівник українсько-німецького ситуаційного центру при Міністерстві оборони ФРН Крістіан Фройдінг.

"Ми зможемо це зробити, якщо матимемо політичну волю, я в цьому твердо переконаний", - сказав він.

Генерал зазначив, що війна проти України "ведеться на нашому континенті і вона також спрямована проти європейського безпекового порядку".

"Я вважаю, що якщо буде політична воля тут, то з’являться і можливості, щоб великою мірою компенсувати американську підтримку", - пояснив Фройдінг.

За його словами, майбутня позиція США щодо військової допомоги Україні наразі невизначена.

"Загалом ми бачимо, що американська адміністрація має великий інтерес до розвитку власної оборонної промисловості, тому я обережно припускаю, що принаймні закупівлі в американців на користь України залишаться можливими", - підсумував він.

Топ коментарі
+5
Так, ваша проблема - це відсутність політичної волі.
Гроші є, потужності виробництва з'являються слідом за грошима.
показати весь коментар
06.06.2025 15:56 Відповісти
+4
Але США не дурні, вони перекладуть відповідальність на Європу. Але Європа не дурна, вона продовжуватиме переконувати США.
показати весь коментар
06.06.2025 16:19 Відповісти
+2
Тобто її немає.
Не поспішайте і далека Гаіті вже вам буде висловлювати свої співчуття
показати весь коментар
06.06.2025 16:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та невже, ну може років через 20. І це ще оптимістично.
показати весь коментар
06.06.2025 15:56 Відповісти
не штурхайте Бабцю Європу -
їй поспішати немає куди....

.
показати весь коментар
06.06.2025 15:59 Відповісти
Так, ваша проблема - це відсутність політичної волі.
Гроші є, потужності виробництва з'являються слідом за грошима.
показати весь коментар
06.06.2025 15:56 Відповісти
Волі ! Волі ! Волі !

Європа, гей, гей !

.
показати весь коментар
06.06.2025 15:57 Відповісти
показати весь коментар
06.06.2025 16:05 Відповісти
Політична воля - це куди?
показати весь коментар
06.06.2025 16:07 Відповісти
Ага, і прямо зараз це помітно. В Європі поговорили-побалакали, закликали до "позиції сили", а військову допомогу нехай надає Трамп.
показати весь коментар
06.06.2025 16:08 Відповісти
Але США не дурні, вони перекладуть відповідальність на Європу. Але Європа не дурна, вона продовжуватиме переконувати США.
показати весь коментар
06.06.2025 16:19 Відповісти
Тільки язиком
показати весь коментар
06.06.2025 16:18 Відповісти
Тобто її немає.
Не поспішайте і далека Гаіті вже вам буде висловлювати свої співчуття
показати весь коментар
06.06.2025 16:23 Відповісти
І коли це буде ?
показати весь коментар
06.06.2025 16:27 Відповісти
"Загалом ми бачимо, що американська адміністрація має великий інтерес до розвитку власної оборонної промисловості, тому я обережно припускаю, що принаймні закупівлі в американців на користь України залишаться можливими", - підсумував він.

Ага, ми вже бачили цей "інтерес". Коли просили продати 10 батарей петріотів, шо заявило рудоголове опудало? Шо зеленський завжди хоче купити ракети, але не можна починати війну, яку не можеш виграти. Тобто воно навіть не відстрелює, що це ракети для ППО, а не атакамси. Думає, що ми ними будемо пуляти по його улюбленій параші.

І нічого не продав.
показати весь коментар
06.06.2025 17:12 Відповісти
Якби справа була в грошах, то один томагавк на експорт десь 4 мільйони баксів коштує, враховуючи скільки грошей виділяють, можна було б всю Олєнью запулювати регулярно. Але чомусь доводиться придумувати операції з фурами й фпв, як ніби за Україною не стоїть весь високотехнологічний ВПК багатого Цивілізованого Світу.
показати весь коментар
06.06.2025 17:59 Відповісти