9969 відвідувачів онлайн

Росія – держава-терорист, і її потрібно називати саме так, - Сибіга про нічний обстріл

Глава МЗС України Андрій Сибіга

Світ має посилювати тиск на Росію, щоб зупинити щоденні обстріли української території.

Про це написав міністр закордонних справ України Андрій Сибіга, інформує Цензор.НЕТ.

"Росія продовжує свій терор проти мирного населення. Сотні дронів і ракет були націлені на Україну вночі. Особливо тяжкою ця ніч була для Харкова. 53 дрони, 4 керовані авіабомби та 1 ракета. Щонайменше троє людей загинули, ще 21 – поранені. Удари були завдані по всій Україні – в Донецькій, Дніпропетровській, Тернопільській, Одеській та інших областях. Є загиблі та поранені, пошкоджена енергетична інфраструктура", - нагадує він.

"Щоби зупинити вбивства та руйнування з боку Росії, необхідно посилювати тиск на Москву та зміцнювати обороноздатність України. Росія – це держава-терорист, і її потрібно називати саме так. Вона вже зробила більш ніж достатньо, щоби бути визнаною саме такою", - наголошує Сибіга.

Як повідомлялося, сьогодні вночі нашою ППО було збито 7 із 7 ракет та знешкоджено 167 дронів. Нагадаємо, цієї ночі, 7 червня, Харків пережив найпотужнішу атаку за весь час повномасштабної війни. За півтори години місті пролунало щонайменше 40 вибухів. Внаслідок ворожої атаки троє загиблих, 21 постраждалий, серед них півторамісячне немовля та 14-річна дитина.

Топ коментарі
+7
Так, українці це давно зрозуміли. Чого тільки варті голодомори, в яких загинуло до 15 мільйонів і "червоні терори". Кацап постійно знищував українців різними імперськими способами та захоплював наші території. Цими ж українцями завойовував інші території, не шкодуючи їх життя. Ми добре пам'ятаємо, коли Боневтік Погтужно-Брехливий кричав на весь світ, "що ми один наріт(з кацапами)", що в нас однакова кров... Це дуже велика помилка українців, коли під час війни вибрали "мальчіка", який як і Трамп, що в історії, що в патриотизмі нуль, там пахнуть тільки гроші.
показати весь коментар
07.06.2025 11:51 Відповісти
+7
Світу до сраки ваші безглузді заклики. Зелупам треба було не знищувати ракетні програми і не будувати дороги для кацапів. Зрадники йо....бані .
показати весь коментар
07.06.2025 12:03 Відповісти
+2
саме так...
і нe їздить більше в Америку їрмаком - не вмієте ви...
показати весь коментар
07.06.2025 12:02 Відповісти

Завантаження...