9872 відвідувача онлайн

Трамп про протести в Каліфорнії: Направити війська для придушення насильства було "правильним рішенням"

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп вважає "правильним рішенням" направлення військ Нацгвардії для придушення "насильницьких та спровокованих" протестів у Каліфорнії, зокрема в Лос-Анджелесі.

Про це він написав у своїй соцмережі Truth Social, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми ухвалили правильне рішення, направивши Національну гвардію для придушення насильницьких, спровокованих заворушень у Каліфорнії. Якби ми цього не зробили, Лос-Анджелес був би повністю знищений", - вважає Трамп.

За його словами, "дуже некомпетентний" губернатор штату Каліфорнія Гевін Ньюсом і мер Карен Басс мали б подякувати йому та сказати: "Ми ніщо без вас, сер".

"Натомість вони вирішили збрехати народу Каліфорнії та Америки, сказавши, що наша допомога була не потрібна, й що це "мирні протести". Достатньо одного погляду на фото та відео з насильством та руйнуваннями, щоб усе зрозуміти. Ми завжди будемо робити все необхідне, щоб захистити наших громадян, щоб разом ми могли знову зробити Америку великою!" - резюмував американський президент. 

Протести в Каліфорнії - Трамп вперше прокоментував

Нагадаємо, у Лос-Анджелесі та інших містах Каліфорнії США третій день поспіль тривають протести проти імміграційних рейдів. Мітинги переросли в сутички протестувальників із військами Національної гвардії, які туди відправив президент Дональд Трамп.

Протести почалися 6 червня — під час рейдів Імміграційної та митної поліції США (ICE) вулицями Лос-Анджелеса, де понад 82% населення становлять вихідці з Латинської Америки.

Губернатор штату Каліфорнія Гевін Ньюсом заявив, що подає в суд на адміністрацію президента США Дональда Трампа через рішення "незаконного" розгортання військ Національної гвардії для придушення протестів у Лос-Анджелесі.

Топ коментарі
+24
Да,да....если бы Трамп был президентом,гдето мы уже это слышали.
показати весь коментар
09.06.2025 19:56 Відповісти
+21
В цьому світі є лише два рішення: одне Дональдове, а інше - неправильне.
показати весь коментар
09.06.2025 19:55 Відповісти
+21
А хто спровокував ці заворушення своїми дурними діями-хто же ета сдєлал...
показати весь коментар
09.06.2025 19:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мені одному це нагадуе 2014. Купа маргінального бидла з прапорами іншої держави?
показати весь коментар
09.06.2025 19:51 Відповісти
І губернатор не такий, і мер не такий. А от Трампло душка.
показати весь коментар
09.06.2025 20:01 Відповісти
А ви помітили, що вперше він написав«Ми прийняли рішення», а не єдиний і не повторний?
Тобто в час ікс є на кого все це лайно повісити. хитрий дядько.
показати весь коментар
09.06.2025 20:36 Відповісти
"Ми" - з великої літери....

Король президент-сонце

.
показати весь коментар
09.06.2025 21:13 Відповісти
Сонце в зеніті?)))
показати весь коментар
09.06.2025 21:52 Відповісти
після зеніту сонечко хилиться додолу і йде спатки.

.
показати весь коментар
09.06.2025 22:11 Відповісти
Йолку! Йолку! Йолку!

в Каліфорнії вже ставити пора, донні !
показати весь коментар
09.06.2025 21:00 Відповісти
вінок. і вітер посильніше
показати весь коментар
10.06.2025 00:05 Відповісти
Може і не 2014-й, але... Купа нелегальних мігрантів качає якісь права. Вони у них є, взагалі? Я думаю лише одне право - якнайшвидше забратись на батьківщину.
показати весь коментар
09.06.2025 20:37 Відповісти
кажуть, клятий Холлівуд зробив кіно-ужасов:

"США без мексиканців"

короткий зміст першої серії:
Америка в жопі

.
показати весь коментар
09.06.2025 21:04 Відповісти
Каліфорнія - пісєц паркеру в ростоффє !

скучно, дєвочкі вофка, вітька та донька!

.
показати весь коментар
09.06.2025 20:59 Відповісти
Калифорния.
1. Самый крупный штат США - там живет больше 50 миллионов человек. Это размер крупного государства.
2. Экономика Калифорнии делает этот штат четвертой самой большой экономикой в мире, если сравнивать с остальными государствами.
3. В Калифорнии испанский часто второй официальный язык.
4. Калифорнии преимущественно демократический штат, из-за чего респы называют его комимфорнией(намек на коммунизм) и если бы в США была бы пропорциональная система, то у респов бы не было шансов иметь свой парламент и президента, так как Калифорния бы выбирала США из-за своей численности.
5. Географическое положение Калифорнии отделяет этот штат от остальной Америки, так как он находится с другой стороны Аппалачей. Тоесть, по сути это независимое государство, которое связано с Вашингтоном чисто исторически. Кроме того, оно более развито чем весь развитый Восток.
показати весь коментар
09.06.2025 21:48 Відповісти
И все это потому что она часть США. И выходить из него не србираеться, мнение маргиналов никого не ****.
Единственные Штаты что отделены от США это Аляска и Гаваи.
показати весь коментар
09.06.2025 22:09 Відповісти
Да. Их все устраивает. Это респов бесит Калифорния, как раз потому что они процветают в текущей системе.
показати весь коментар
09.06.2025 22:10 Відповісти
Главное что не нравится калифорнийцам это то что они чувствуют что они недрпредставлены в Сенате и на выборах преза. Потому что голоса 50 миллионов равны голосу миллиона.
показати весь коментар
09.06.2025 22:15 Відповісти
Я неправильно написал. Не Апаллачи, а Кордильеры. Вот на карте - зеленький полукруг, где две реки впадают в Тихий Океан это Калифорния. А вокруг красненько-черные горы.
показати весь коментар
10.06.2025 01:40 Відповісти
Жирная черная линия это граница с Мексикой, ниже Мексика. а сверху Калифорния, границы штата тоже нарисованы, но менее жирно.
показати весь коментар
10.06.2025 01:43 Відповісти
Молоток! - якби не Трамп - Лос - Анджелес накрився б мідним тазом
показати весь коментар
09.06.2025 19:54 Відповісти
Да,да....если бы Трамп был президентом,гдето мы уже это слышали.
показати весь коментар
09.06.2025 19:56 Відповісти
Якшо латиноси - то мабуть Ель - Пасо Сан - Дієго
показати весь коментар
09.06.2025 20:05 Відповісти
З язика зірвав)
показати весь коментар
09.06.2025 21:32 Відповісти
якби не Трамп, то т.зв. "Американська затока" досі залишалась би ..... Ужас !!!

Мексиканською Затокою

.
показати весь коментар
09.06.2025 21:35 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
09.06.2025 19:59 Відповісти
Ростов не резиновый,ялинкович не дасть збрехати.
показати весь коментар
09.06.2025 19:54 Відповісти
Трампу сподобалося діяти силою, хай американці чекають ще. Кремлівські методи тепер у них в сша, їстимуть повною ложкою.
показати весь коментар
09.06.2025 21:36 Відповісти
В цьому світі є лише два рішення: одне Дональдове, а інше - неправильне.
показати весь коментар
09.06.2025 19:55 Відповісти
А поговорити? Мирне вирішення питання? Вони що ******** місто з людьми щоночі і цілий день, захоплюють чужі теріторії?
Трамп, що з тобою не так? Чому в тебе подвійні ганебні антилюдяні стандарти?
Згадай, що США не союз нерушимий республік свободних, а КОНФЕДЕРАЦІЯ ШТАТІВ ЗІ СВОЇМИ ЗАКОНАМИ, КНРІВНИМИ ОРГАНАМИ І ПРАВОМ САМОСТІЙНО ВИРІШУВАТИ СВОЇ ВНУТРІШНІ ПИТАННЯ АЖ ДО ВИХОДУ ЗІ СКЛАДУ США.
показати весь коментар
09.06.2025 19:56 Відповісти
Визнаю. Але «США - федеративна президентська республіка, в якій владні повноваження розподіляються між федеральним урядом і урядами 50 штатів. Кожен із 50 штатів має свою конституцію, систему органів влади та управління»
показати весь коментар
09.06.2025 20:10 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
09.06.2025 20:00 Відповісти
А хто спровокував ці заворушення своїми дурними діями-хто же ета сдєлал...
показати весь коментар
09.06.2025 19:57 Відповісти
Який недооцінений геній. Один погляд на фото і зрозуміло,що треба робити.
показати весь коментар
09.06.2025 19:58 Відповісти
Воєнний стан і царювати до смерті, бо всякі нелегальні козли мішають нам тут жити
показати весь коментар
09.06.2025 19:58 Відповісти
у нас тут буряты бегают за гражданскими. теперь и в сша бегают
показати весь коментар
09.06.2025 20:05 Відповісти
А сам ти хто в чужій країні???
показати весь коментар
09.06.2025 20:07 Відповісти
А ти легально у США?
показати весь коментар
09.06.2025 20:15 Відповісти
Америка від Колумба країна нелегалів
показати весь коментар
09.06.2025 20:23 Відповісти
Калифорнию в родную гавань!!!
показати весь коментар
09.06.2025 19:59 Відповісти
Південні штати знову повстали? )
показати весь коментар
09.06.2025 20:02 Відповісти
не допрацьовує рудий фрік.
треба віддати наказ, відкрити вогонь з важкої артилерії жилим кварталам лос анжелеса!
та ввести абрамси в центр міста!
показати весь коментар
09.06.2025 20:03 Відповісти
Now imagine that rather than doing a raid against illegal immigrants in one city, the government is trying to enforce an unpopular policy nationwide, like a general mobilization in case of a major war. What kind of pushback can it generate in a country where guns outnumber people two to one? The lack of control over the population is the elephant in the room for national security not just of the US, but of any Western country. Why are they so cautious? That's one of the reasons why: things can get out of hand really quickly, and there is no real way to deal with it.
показати весь коментар
09.06.2025 20:04 Відповісти
Vittu saatana, mä en tajuu englantii yhtään! Voisitko perkele kirjottaa suomeks tai ukrainaks niissä ukraina-sivuilla, et jengi ees ymmärtää mitä helvettiä sä selität?
показати весь коментар
09.06.2025 20:44 Відповісти
Ну, вуйко гугл вам в поміч...
показати весь коментар
09.06.2025 22:12 Відповісти
Вже ніхто від Трампа не чекає що він щось закінчить чи війну чи протести.Усі тільки чекають коли він нарешті закінчить *******
показати весь коментар
09.06.2025 20:04 Відповісти
RE-FE-REN_DUM
показати весь коментар
09.06.2025 20:05 Відповісти
Путін введі войска
показати весь коментар
09.06.2025 20:06 Відповісти
Подвійні стандарти, застосування сили під гаслами дотримання законності, перекидання відповідальності на інших...
Нікому нічого ЦЕ не нагадує?
Десь я вже таке бачив... І не раз...
показати весь коментар
09.06.2025 20:06 Відповісти
Спочатку це насильство спровокував, а потім вирішив його придушити. Все за кремлівським сценарієм, включно з риторикою про проплачених протестуючих.
показати весь коментар
09.06.2025 20:06 Відповісти
Янукович теж так думав.
показати весь коментар
09.06.2025 20:07 Відповісти
показати весь коментар
09.06.2025 20:08 Відповісти
Давно всі знають, що Трамп расист...
показати весь коментар
09.06.2025 20:21 Відповісти
Думаю що це тільки початок...
показати весь коментар
09.06.2025 20:13 Відповісти
трамп обгадився на всіх фронтах, йому конче була потрібна перемога.
не здивуюся якщо з'ясується що він сам ці заколоти і інспірував проти себе, зручна можливість показати себе як лідера а не як андон для путіна.
показати весь коментар
09.06.2025 20:13 Відповісти
Хто спровокував і з якою метою? Цей балабол вже заслуговує на звання "Осел року".
показати весь коментар
09.06.2025 20:15 Відповісти
Така чуйка що Рижий скоро буде жити в Ростові
показати весь коментар
09.06.2025 20:17 Відповісти
...жити? щось дуже сумніваюсь
показати весь коментар
09.06.2025 22:15 Відповісти
Істині причини заворушень це те що протестантів МАГА довела до відчаю своїми діями які не дають ніякої надії на більш менш достойне існування і 100% якби Трамп не був президентом то цього б не було.
показати весь коментар
09.06.2025 20:17 Відповісти
путін ще не такого навчить
показати весь коментар
09.06.2025 20:17 Відповісти
Чому навчить? У цього ботоксного фюрера нарід стогне від засилля мігрантів з високорозвинених країн (Узбекистан, Таджикистан...), та й "свої" чеченці, даги... дають проср*тися - гвалтують, грабують, вбивають...
Знайшовся вчитель. Ця гнида ненавидить усіх, своїх у тому числі
показати весь коментар
09.06.2025 20:30 Відповісти
Спочатку мирні акції на підтримку мігрантів згодом переросли в заворушення.

Ну от не розумію, що означає "підтримка нелегальних мігрантів". Чим тоді вони відрізняються від легальних? Це що, в Штатах така національна забава, хто якось, незаконно проліз у країну....бінго - чипати не можна, дати житло, їжу... і все це за рахунок американців, добропорядних платників податків? А вони з цим згодні?
Так навіщо вам взагалі кордони, повідкривайте та насолоджуйтесь демократією
показати весь коментар
09.06.2025 20:23 Відповісти
Жодного коментаря по суті:
1) жорстке регулювання документів
2) випровадження латиносів
Навіщо?
Щоб не було "путен введі войська" (але мова про демократів).
Не забувайте що всі війни спровокували/нав'язали саме демоси

А що було якби "рускіє(москалі)" сиділи в себе за поребриком?
показати весь коментар
09.06.2025 20:24 Відповісти
Не забувайте що всі війни спровокували/нав'язали саме демоси
непогано було б підсилити тезу прикладами, бо я щось забув, як саме демократи спровокували, ну хоча б того ж гітлера?
показати весь коментар
09.06.2025 20:33 Відповісти
Та шо ви, це ж демократи в Ірак влізли і в Афган.
показати весь коментар
09.06.2025 21:40 Відповісти
Доскачеться цей зайчик , як Гагарін долітався.
показати весь коментар
09.06.2025 20:35 Відповісти
Трампону це і потрібно. Всунути писка, розпалити ще більше протест та військами подавити.
І ось геніальний спасітель США дід -Альцгеймер Трапм робить Америку знову велікой!
Адже до цього вона була маленька.
показати весь коментар
09.06.2025 20:35 Відповісти
як насчьот жахнути по Каліфорнії ядерною збройою?
показати весь коментар
09.06.2025 20:49 Відповісти
Американский Беркут стреляет по толпе огнестрелом. Обычные будни.
показати весь коментар
09.06.2025 20:49 Відповісти
вогнеметом було б красивіше
показати весь коментар
09.06.2025 20:56 Відповісти
Видел сегодня видео как утырок с пяти метров направляет винтовку и стреляет в журналистку, которая ведет репортаж. Хорошо хоть в ногу, а не в лицо.
показати весь коментар
09.06.2025 21:27 Відповісти
Мурло рыжее полностью доказало теорию Даннинга-Крюгера...долбо@б не понимает ,что он долбо@б,потому что долбо@б...(Это простыми словами ).....
показати весь коментар
09.06.2025 20:50 Відповісти
хто б тебе придавив з твоїми відтермінованими 30 кримінальними справами, недоумок чи то американський, чи то німецький, а може вже й кацапський.
показати весь коментар
09.06.2025 21:09 Відповісти
а чи планується поєднати урочистості на честь Independence Day з розстрілами? Бо тут не так багато днів для підготовки залишилось.
показати весь коментар
09.06.2025 21:10 Відповісти
Ідіот пішов по стопам януковоща . Протест і дійсно починався мирно , але дебіл вирішив показати силу , як і овощ . Губернатор Каліфорнії каже що просив його - не пхати своє рило туди куди не треба , каже що все владнав би і без застосування сили , так воно ж сЦаря корчить , мовляв - я вам покажу кузькіну мать . Тепер хз до чого це призведе .!
Застав дурного Богу молитись , так він і лоба розіб'є .
показати весь коментар
09.06.2025 21:32 Відповісти
Да ничего не будет. Калифорния имеет огромное население. 2 тысячи солдат это капля в море. Зато всякой молодежи весело в них петардами и булыжниками покидать.
показати весь коментар
09.06.2025 21:56 Відповісти
яке шоу. головне щоб нарід не думав за те, що харків кабами утюжать, а в сумах тероборона, вірніше її залишки, гине... гуляйполе за 3 км від русні. а константиновку фактично стирають в пил... нічого в цьому світі не міняється. головне що трамп - мудак
показати весь коментар
10.06.2025 00:13 Відповісти
Шварца на царство! Вернуть! Негайно!
показати весь коментар
10.06.2025 00:40 Відповісти
правильно.