9337 відвідувачів онлайн

82% українців відкидають "мирний план" РФ, лише 10% готові його прийняти, - опитування КМІС. ІНФОГРАФІКА

Чи готові українці прийняти мирний план Росії. Опитування КМІС

Більшість українців категорично відкидають "мирний план" Росії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це свідчать дані соціологічного дослідження КМІС.

Зазначається, що вимога передати під контроль Росії неокуповані території Запоріжжя, Херсонщини, Донеччини є однією із стрижневих російського Меморандуму, переданого Україні 2 червня 2025 року.

Тому соціологи вирішили запитати, як взагалі українці ставляться до російського "мирного плану".

82% громадян категорично його відкидають і лише 10% готові його прийняти.

Чи готові українці прийняти мирний план Росії

"Причому ми зачитували респондентам лише 6 пунктів (один з яких був можливість Україні рухатися до ЄС, що, здається, не було частиною пропозиції Росії у Стамбулі), хоча реальний Меморандум включає в себе більше пунктів і більшу кількість жорстких вимог до України. Тобто у разі ознайомлення респондентів з повним переліком пунктів Меморандуму, скоріше за все, ми би мали ще вищий % тих, хто категорично проти", - зазначили у КМІС.

Раніше російська сторона опублікувала так званий "мирний меморандум", який передала Україні під час переговорів 2 червня у Стамбулі. Він включає, зокрема, нейтралітет України та міжнародне визнання тимчасово окупованих українських територій.

Опитування проводилося із 15 травня по 3 червня 2025 року. Методом телефонного інтерв'ю було опитано 2004 респонденти віком від 18 років та старше, які проживають на територіях, підконтрольних Україні. Статистична похибка вибірки не перевищувала 2,9%.

Топ коментарі
+14
Вибачте, але ті 10% - це явні державні зрадники.
показати весь коментар
10.06.2025 11:27 Відповісти
+10
Ідіоти думають що віддавши злодію половину квартири їм дозволять спокійно жити в іншій половині.
Віддамо Крим і буде мір, віддамо Донецьк і будем мір, віддамо Суми… Київ… Хмельницький…
показати весь коментар
10.06.2025 11:27 Відповісти
+6
Ті десять відсотків працюють в ОПі, судах і військово-цивільних адміністраціях, де призначенці переважно із даунбасу. Така кадрова політика Зе - жодного українця при владі.
показати весь коментар
10.06.2025 11:29 Відповісти

Завантаження...