4039 відвідувачів онлайн

Дронова атака РФ на Харків: троє загиблих, кількість постраждалих зросла до 54, серед них - 8 дітей. ФОТОрепортаж

Внаслідок російської дронової атаки на Харків постраждали 54 людини, двоє загиблих. Серед постраждалих - 8 дітей.

Про це повідомив у телеграм-каналі голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, серед госпіталізованих - 2-річна дівчинка та 15-річний хлопець. 

Як уточнили у ДСНС, у Слобідському та Основ’янському районах міста спалахнули пожежі. На місцях працюють рятувальники, поліція, медики та комунальні служби. Тривають рятувальні роботи, евакуація мешканців і ліквідація наслідків.

наслідки атаки на Харків
наслідки атаки на Харків
наслідки атаки на Харків
наслідки атаки на Харків
наслідки атаки на Харків
наслідки атаки на Харків

харків після атаки бпла
харків після атаки бпла
харків після атаки бпла
харків після атаки бпла
харків після атаки бпла
харків після атаки бпла
харків після атаки бпла

Згодом стало відомо, що кількість загиблих зросла до 3 осіб.

Топ коментарі
+8
Результат американського миротворчєста. Горіть в пеклі, виродки...
показати весь коментар
11.06.2025 06:27 Відповісти
+8
Безкарність Белгорода. Раніше били Вампіром по Белгороду і вони добре розуміли, за що. Но щось змінилось. Да, нам часто і густо повідомлять, що десь там на заводі в РФ вщет рознесли якійсь сарай, і тепер дронів, ракет та пороху у москалів не буде, але це солодка брехня.
показати весь коментар
11.06.2025 06:43 Відповісти
+5
Буквально за 10-15 мин пришли налёты бпл. По районам что рядом. Взрыв, тут же звук прилетающего ещё, и опять так же. Сплошной почти придет залп. И как почти всегда ночью, когда все дома. Летят очень низко, слышно сильно. Уже пошло на 4 год это по Харькову. Только за последние дней 5 разбиты ещё несколько работающих предприятий. Абсолютно гражданских. Прямое разрушение жилья, инфраструктуры и убийство людей! Что будем делать дальше? Ведь мир молчит.
показати весь коментар
11.06.2025 07:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Результат американського миротворчєста. Горіть в пеклі, виродки...
показати весь коментар
11.06.2025 06:27 Відповісти
Бро, Ваш коментар, самий притомний.
Респект.
А бісять: «Ударьтє по Бєлгараду! Дагаварняк! Абирвалг ! Гарі в аду Амєріка !»
Це або кацапський тонкій стьоб, або потужні голоси «Сдєлаєм іх вмєстє -2019».
Або те й інше.
Іобтваймат - ЧИМ ????!!!!
В Україні кожна ракета на вагу золота, і ми будемо іх викидати на бєлгородських кацапів?
Та ***** насрать і на бєлгород і на його мешканців.
Тим більше, що вони згодні самі здохнути, але щоб їхнє любімоє ***** продовжувало знищувати ненависних їм українців.
показати весь коментар
11.06.2025 07:15 Відповісти
Безкарність Белгорода. Раніше били Вампіром по Белгороду і вони добре розуміли, за що. Но щось змінилось. Да, нам часто і густо повідомлять, що десь там на заводі в РФ вщет рознесли якійсь сарай, і тепер дронів, ракет та пороху у москалів не буде, але це солодка брехня.
показати весь коментар
11.06.2025 06:43 Відповісти
Коли Василь Малюк обіцяв тобі, що
"... і тепер дронів, ракет та пороху у москалів не буде"?
показати весь коментар
11.06.2025 06:49 Відповісти
Коли я щось писав про Малюка? Малюк молодець, хоч носіїї Калібрів в Чорному морі працюють, міст стоїть, ракети зі стратегів летять. П.С. "Вразили завод, який виготовляв антени для щахедів, завод. який виготовляв самі шахеди, завод, який виготовляв компоненти для ракет" і т.д. Це наші новини, я про це. Не приплітай Малюка, хай спокійно робить операції і не раз у півтора роки, а кожен день.
показати весь коментар
11.06.2025 07:29 Відповісти
Малюку пора б зрозуміти, що бити треба не по заводах, а по Пуйлу і його оточенню. Розрушити заводи в Росії з її розмірами- ще та задача. Війна закінчиться швідко, коли буде фізично знищене скажене Пуйло і його придворна зграя. Кровожерливе оточення Пуйла не відчуває на своїй шкурі удари ЗСУ і СБУ по заводах і аеродромах. І на своїх підлеглих- латєногих вони плювали з високої Спаської вежі Кремля. Щоб закінчити війну треба залити сала за шкіру саме цим мерзотникам- Пуйлу і його найближчому оточенню. На жаль, в цьому напрямку у Малюка повний провал.
показати весь коментар
11.06.2025 11:10 Відповісти
І чого вони там розуміли?? Куди в білгороді бити? Викинути ракету, шоб зажмурити пару алкашів? І який сарай, ти про що? Горить і вибухає провідний пороховий завод, цього мало?
показати весь коментар
11.06.2025 07:46 Відповісти
Мало. Бо в нього головне-підрахунки вибитих кацапських шибок та палачих сараїв. Зрада. Коли дійсно щось достойне палає-в таких темах його нема.
показати весь коментар
11.06.2025 08:40 Відповісти
Помилився. Він там є. Але-усе одно зрада. Вгатили по пороховому, а не по багатоповерхівках.
показати весь коментар
11.06.2025 09:08 Відповісти
Поки за кожного вбитого цивільного українця не почнуть вбивати трьох цивільних кацапів , як мінімум (враховуючи співвідношення населення рф і України 3:1) - можно зробити простий висновок , що в Україні влада захоплена російською агентурою , (формально) на чолі стоїть вже більше року нелегітимний наркоман і чотириразовий ухилянт-Зеленський, який все робить для знищення України і для деморалізації населення.
показати весь коментар
11.06.2025 07:11 Відповісти
Коли в кацапські багатоповерхівки та торговельні центри цілеспрямовано почнуть прилітати наші дрони і почнуть масово гинути їх цивільні недолюди зі своїми лічинками-Захід перестане нам надавати будь-яку допомогу, без якої нам не вижити. Не кажучи вже про ще більше розв'язання рук х#йлу. Невже треба так багато розуму, щоб це розуміти ?
показати весь коментар
11.06.2025 09:02 Відповісти
Це з того ж самого наративу, що і : " не провокуйте , ато путін нападе".
Навпаки - чим жосткіше і рішуче Україна починала діяти, тим більша була допомога.
А на дохлих кацапів їм - плювати, чим більше їх нищать , тим -для Заходу і Китаю краще.( як і для путіна)
показати весь коментар
11.06.2025 09:18 Відповісти
Ви дещо плутаєте чи свідомо маніпулюєте. Можете назвати випадки "чим жосткіше і рішуче Україна починала діяти, тим більша була допомога" коли обвалювалися під'їзди кацапських багатоповерхівок ? Цілеспрямовані вбивства цивільних-це порушення будь-яких умов війни, тероризм у чистому вигляді, і Захід нам цього точно не пробачить. Саме тому ЗСУ і спецслужби працюють виключно по військових цілях, або причетних до цього.
показати весь коментар
11.06.2025 10:55 Відповісти
Буквально за 10-15 мин пришли налёты бпл. По районам что рядом. Взрыв, тут же звук прилетающего ещё, и опять так же. Сплошной почти придет залп. И как почти всегда ночью, когда все дома. Летят очень низко, слышно сильно. Уже пошло на 4 год это по Харькову. Только за последние дней 5 разбиты ещё несколько работающих предприятий. Абсолютно гражданских. Прямое разрушение жилья, инфраструктуры и убийство людей! Что будем делать дальше? Ведь мир молчит.
показати весь коментар
11.06.2025 07:20 Відповісти
Це мір нам наголосував таке у 2019 році?
показати весь коментар
11.06.2025 07:35 Відповісти
а шо, ми за ***** голосували?? Це ж він нищить наші міста. Ти нічого не переплутав???
показати весь коментар
11.06.2025 10:35 Відповісти
Я нічого не переплутав.
Ви голосували за любітєля заглянуть в очко глаза *****.
показати весь коментар
11.06.2025 10:45 Відповісти
по-перше, я голосувала за Порошенка. А по-друге ти гаряче з важким плутаєш. Йди не відсвічуй вже.
показати весь коментар
11.06.2025 11:07 Відповісти
Ну так і скажи що, ти голосував за ЄС.
А от ті, що голосували проти, ЄС за фактом голосували за *****.
Бо ж були і плакати ЄС: Поршенко vs *****.
Абсолютно прозоро: або - або.
Їх ще тоді примусили демонтувати.
Так воно й вийшло- ті хто проголосували не за ЄС , одержали бомби *****.
І всі інші.
показати весь коментар
11.06.2025 13:22 Відповісти
зате, новоросійськ ростов таганрог, **** не дують!
зелений гундосий зе!поц все шукає мир в очке...
показати весь коментар
11.06.2025 10:03 Відповісти
Харків, тримайся !!!!! Суки прокляті, як же я їх ненавиджу!!!! Хай здохнуть всі до одного кацапи ******!!
показати весь коментар
11.06.2025 10:34 Відповісти
Стерненко розповів що 395 FPV-дронів для перехоплення «Шахедів» який він закупив зараз не використовується тому що не навчені військовослужбовці з підрозділів ППО для збиття шахедів. Байдужість командування міністерства оборони та військових адміністрацій до життя людей неприємно вражає...
показати весь коментар
11.06.2025 13:58 Відповісти
Цей Банківський апАзіціонЕр вам і на таке розкаже.
показати весь коментар
11.06.2025 15:28 Відповісти