11182 відвідувача онлайн

Нацгвардія скасувала тендер на кийки та щити для розгону демонстрантів

Нацгвардія прокоментувала закупівлю обладнання для в/ч на Сумщині

У Національній Гвардії повідомили, що не закуповуватимуть обладнання для "несення служби із охорони громадського порядку" на 54,17 мільйона гривень для військової частини в Сумській області. 

Як інформує Цензор.НЕТ, про це написали у пресслужбі НГУ.

"Національна гвардія не закуповуватиме засоби для несення служби із охорони громадського порядку, про які йдеться наразі у багатьох повідомленнях. Триває процедура скасування тендеру (закупівлі)", - йдеться у повідомленні.

Згодом там уточнили, що тендер на відповідну закупівлю скасовано.

Раніше повідомлялося, що військова частина 2276 Національної гвардії, яка розташована в Сумській області, вирішила витратити загалом 54,17 мільйона гривень на закупівлю обладнання для розгону демонстрантів.

Нацгвардія скасовує тендер на закупівлю обладнання на 54 млн грн для в/ч на Сумщині

Топ коментарі
+48
Як у них все просто.
показати весь коментар
11.06.2025 16:07 Відповісти
+41
Як же все просто вирішилося, коли стався розголос
показати весь коментар
11.06.2025 16:07 Відповісти
+39
а так хотілося ....да гниди ..
показати весь коментар
11.06.2025 16:08 Відповісти

Завантаження...