Нацгвардія скасувала тендер на кийки та щити для розгону демонстрантів

У Національній Гвардії повідомили, що не закуповуватимуть обладнання для "несення служби із охорони громадського порядку" на 54,17 мільйона гривень для військової частини в Сумській області.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це написали у пресслужбі НГУ.
"Національна гвардія не закуповуватиме засоби для несення служби із охорони громадського порядку, про які йдеться наразі у багатьох повідомленнях. Триває процедура скасування тендеру (закупівлі)", - йдеться у повідомленні.
Згодом там уточнили, що тендер на відповідну закупівлю скасовано.
Раніше повідомлялося, що військова частина 2276 Національної гвардії, яка розташована в Сумській області, вирішила витратити загалом 54,17 мільйона гривень на закупівлю обладнання для розгону демонстрантів.
Топ коментарі
+48 vitaliymkua
показати весь коментар
11.06.2025 16:07 Відповісти Посилання +41 Перехватчик
показати весь коментар
11.06.2025 16:07 Відповісти Посилання +39 shana
показати весь коментар
11.06.2025 16:08 Відповісти Посилання 