5131 відвідувач онлайн

Рубіо привітав росіян із днем Росії: Віддані підтримці в прагненні до світлого майбутнього

Марко Рубіо привітав жителів РФ із Днем Росії

Державний секретар Марко Рубіо привітав громадян РФ із Днем Росії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Держдепу.

"Від імені американського народу я хочу привітати російський народ з Днем Росії. Сполучені Штати, як і раніше, віддані підтримці російського народу в його прагненні до світлого майбутнього.

Ми також користуємося цією нагодою, щоб підтвердити прагнення Сполучених Штатів до конструктивної співпраці з Російською Федерацією для досягнення міцного миру між Росією та Україною. Ми сподіваємося, що мир сприятиме більш взаємовигідним відносинам між нашими країнами", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, сьогодні втрати російських окупантів в Україні перевищили 1 мільйон осіб.

Топ коментарі
+81
ВСЕ НОРМАЛЬНО - ВОНИ СОЮЗНИКИ. Це 2 фашистські країни - трампісти і путіністи.
показати весь коментар
12.06.2025 08:24 Відповісти
+72
Це якийсь П@!ЕЦЬ.
Гітлер тихо заплакав в пеклі. Чому його не вітав Рузвельт з днем фашистської Німеччини?
показати весь коментар
12.06.2025 08:27 Відповісти
+63
Вітаємо кацапів -рашизм,фашизм процвітає !!!
показати весь коментар
12.06.2025 08:23 Відповісти

Завантаження...