8953 відвідувача онлайн

G7 не публікуватиме спільної заяви щодо війни в Україні: США не згодні з жорстким формулюванням стосовно РФ, - Reuters

зустріч Зеленського і Карні на полях саміту G7

Лідери G7 не випустять спільної заяви щодо війни в Україні за результатами саміту у Канаді через позицію США.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на CBC News і Reuters.

За словами джерела, яке говорило на умовах анонімності, США не згодні з жорстким формулюванням щодо дій Росії в Україні та хочуть, щоб воно було пом'якшене.

"Американці не хотіли, щоб деякі різкі висловлювання на адресу Росії було включено до спільної заяви, оскільки побоювалися, що це поставить під загрозу переговори з цією країною щодо припинення війни", - йдеться у публікації.

Зазначено, що деякі пункти, що стосуються повномасштабного вторгнення Росії в Україну, буде включено в заяву прем'єр-міністра Канади Марка Карні.

Очікувалося, що він опублікує заяву, в якій закличе посилити тиск на Росію за допомогою санкцій і оголосить, що G7 підтримує мирні зусилля, які очолюють США.

За словами європейського чиновника, лідери "Великої сімки" в розмові з президентом США Дональдом Трампом наголосили на своїх планах зайняти жорстку позицію щодо РФ, проте глава Білого дому дав зрозуміти, що не хоче вводити санкції.

Раніше ЗМІ повідомили, що лідери країн G7 не змогли переконати Трампа посилити санкції проти РФ.

Топ коментарі
+50
США в особі голови виконавчої влади соціопата-нарциса Трумпа та його кабінету.
показати весь коментар
18.06.2025 08:16 Відповісти
+43
Загальне зібрання мешкануів дому.
Хто за - 6 осіб
Хто проти - 1 особа.
Рішення не принято.
*********!
показати весь коментар
18.06.2025 07:25 Відповісти
+29
Нікчемні блазні, які навіть заявляти щось бояться. Біда...
показати весь коментар
18.06.2025 07:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
потужно!
показати весь коментар
18.06.2025 07:22 Відповісти
Не США не згодні з жорстким формулюванням, а їх помилка трампанутий. Которое ще раз підтвердило, що хворий на голову, но агент, може більше нашкодити чим просто хворий на голову
показати весь коментар
18.06.2025 07:24 Відповісти
США в особі голови виконавчої влади соціопата-нарциса Трумпа та його кабінету.
показати весь коментар
18.06.2025 08:16 Відповісти
Цю картинку треба відправити рудому, хай полюбується.
показати весь коментар
18.06.2025 08:34 Відповісти
Цьму підару треба наніч показувати фото з девʼятиповерхівки де зпід завалів стирчать руки, ноги, тіла!!! І перед кожним сніданком, обідом та вечерею
показати весь коментар
18.06.2025 15:28 Відповісти
йому по фіг
показати весь коментар
19.06.2025 01:27 Відповісти
США нам не партнер і не союзник.
показати весь коментар
18.06.2025 07:25 Відповісти
США і партнер і союзник Держави Україна - їх просто запутав трамп... треба почекати роки півтора-два.
показати весь коментар
18.06.2025 12:08 Відповісти
бла-бла-бла
показати весь коментар
18.06.2025 23:34 Відповісти
Жити в сюрреалізмі майже 12 років (без 4-х місяців) це трішки втомлює навіть мене.
Чи може я сплю?
показати весь коментар
18.06.2025 07:25 Відповісти
Загальне зібрання мешкануів дому.
Хто за - 6 осіб
Хто проти - 1 особа.
Рішення не принято.
*********!
показати весь коментар
18.06.2025 07:25 Відповісти
Вже навіть заяв не чуємо...
показати весь коментар
18.06.2025 07:26 Відповісти
Перестали бути глибоко схвильованими.
показати весь коментар
18.06.2025 08:00 Відповісти
хвилювалка зламалася.....заносте нову
показати весь коментар
18.06.2025 09:00 Відповісти
трампоША хочуть такої м'якої формуліровки, як вони самі? теплої та вологої...
показати весь коментар
18.06.2025 07:26 Відповісти
А какая "спильна заява" может быть, если главный актер сбежал с этой пьесы? Остались только декорации и костюмеры. " Вся жизнь игра а люди в ней актеры"
показати весь коментар
18.06.2025 07:27 Відповісти
Якими переговорами з кацапнею трампони відмазуються? Яких немає? Значить причина зовсім в іншому. Трампони-кремлівські підсосники. Та й немає вже ніяких G7. Залишилися G6. Та й ті скоро порозбігаються. Тому що нічого не робити, а тільки балакати вже давно неактуально. Для цього є ООН.
показати весь коментар
18.06.2025 07:28 Відповісти
Загалом залишиться просто G... Велика Gopa?Чим насправді це збіговисько і є.
показати весь коментар
18.06.2025 09:02 Відповісти
Нікчемні блазні, які навіть заявляти щось бояться. Біда...
показати весь коментар
18.06.2025 07:31 Відповісти
Питання лише одне - "в чому суть тиску на росію Трампа"?
Трам же заявляв що буде тиснути на обидві сторони?
Знову збрехав?
показати весь коментар
18.06.2025 12:11 Відповісти
Без Трампа не можуть і кроку ступити
показати весь коментар
18.06.2025 07:32 Відповісти
Без США.
показати весь коментар
18.06.2025 08:01 Відповісти
В США зараз демократія на паузі - Трамп перетягнув на себе політичну ковдру
показати весь коментар
18.06.2025 08:06 Відповісти
Театр абсурда! Носятся всем миром за этим Трампом "на тебе милок соску. На тебе плюшевого медведика." А Трамп "выбрасывает игрушки из коляски"! Двадцать Первый век на дворе а лидер самой мощной страны в мире законченныый дегенерат!!
показати весь коментар
18.06.2025 07:33 Відповісти
Та ні, він не дегенерат, це він хоче щоб його так вважали... Потрібно вже признати що він є поплічником військових злочинців...
показати весь коментар
18.06.2025 08:16 Відповісти
Судячи по поведінці трапа то суд його визнає неосудним-неповносправним і відправить доживати в колі рідних в маєтку.
показати весь коментар
19.06.2025 13:01 Відповісти
Найкращий коментар на форумі цензор.нет
показати весь коментар
18.06.2025 08:20 Відповісти
А коли ж вже буде нарешті, заява, щодо формування Уряду Національного Порятунку України...
показати весь коментар
18.06.2025 07:34 Відповісти
Юля!!! Юлььля!
показати весь коментар
18.06.2025 07:37 Відповісти
Тільки не свириденко. А ЮЛІЯ Тимошенко. Оце було б по державницькому!
показати весь коментар
18.06.2025 08:22 Відповісти
це та, що грігян/тєлєгіна х..ловська підстилка?
показати весь коментар
18.06.2025 12:05 Відповісти
Україна. Армія. Віра. Мова.
Слава Україні !

ПТН-ПНХ !
показати весь коментар
18.06.2025 08:23 Відповісти
В цьому списку немає народу. Чому?

Має бути коротко і ємко Україна!
показати весь коментар
18.06.2025 08:25 Відповісти
Україна це і є Народ.
показати весь коментар
18.06.2025 08:27 Відповісти
А чому не коротко, тому, що потрібне роз'яснення,
бо для декого Україна це: «актріса із фільмов для взрослих» ...
показати весь коментар
18.06.2025 08:49 Відповісти
а хіба не так? вмій і між рядків розуміти, а не думати емоціями. рлзумом думай, інтелектом, розумінням фактів
показати весь коментар
18.06.2025 23:37 Відповісти
скоро вже рятувати буде нічого
показати весь коментар
18.06.2025 08:52 Відповісти
Для кацапських концлагєрєй щось таки дістанеться...
показати весь коментар
18.06.2025 08:54 Відповісти
чергова перестановка ліжок???
показати весь коментар
18.06.2025 23:36 Відповісти
підараси в поганому значенні
показати весь коментар
18.06.2025 07:39 Відповісти
Коаліція німих.
показати весь коментар
18.06.2025 07:44 Відповісти
Ні , коаліція імпатентів !!
показати весь коментар
18.06.2025 07:57 Відповісти
Куди ж без господаря? Кріпаки(чи раби) свого голосу не мають. Так тримати!
показати весь коментар
18.06.2025 07:51 Відповісти
А справді дивно. Всі наче такі круті, але без пастуха вівці в тумані.
Я не уявляю навіщо себе так принижувати перш за все в очах власного народу.
показати весь коментар
18.06.2025 08:23 Відповісти
от вам і теорія змови - Україну знищили в угоду хижакам руками кацапів.розікрадуть все - а людей в батраки.
показати весь коментар
18.06.2025 07:52 Відповісти
ну хоч мало по малу почина доходити що нас загнали в цю жопу навмисне
показати весь коментар
18.06.2025 09:04 Відповісти
Боже-боже, Ліда-Ліда 😑
показати весь коментар
18.06.2025 07:52 Відповісти
Наразі актуально вже G6.
показати весь коментар
18.06.2025 08:07 Відповісти
Україна вибору не має і буде пручатися капітуляції всіми силами, що є, щоби зберегти життя.
Слава Україні!
Героям слава!
показати весь коментар
18.06.2025 08:09 Відповісти
особливо ти підар будеш пручатися , особливо під німецьким прапорцем
показати весь коментар
18.06.2025 21:39 Відповісти
У плєшивого недопалка сьогодні свято.
показати весь коментар
18.06.2025 08:10 Відповісти
Перефразовуючи відомий вислів стосовно ********* голови Білого дому можна казати так - Хто п*дарас? Трамп п*дарас!
показати весь коментар
18.06.2025 08:51 Відповісти
"це поставить під загрозу переговори" - а де TACO побачив переговори?
показати весь коментар
18.06.2025 09:03 Відповісти
А янелохяпиду будет рассказывать о потужных соглашениях.Хотя был бы другой результат,если бы не мародерская власть. Що маємо,то маємо,як казав класік дерібану.
показати весь коментар
18.06.2025 09:06 Відповісти
Да, прямо всі обісралися, крім лідора.
показати весь коментар
18.06.2025 09:11 Відповісти
Трампло друге *****...світ дійсно поїхав мозгами
показати весь коментар
18.06.2025 09:15 Відповісти
США можуть піти на... вмісті за россійским кораблем
показати весь коментар
18.06.2025 09:30 Відповісти
Цікаво, як трумп знайшов і користується формулой "це заважає перемовинам з росією".
Усі знають, що немає ніяких переговорів, і не буде. Рашка відкрито про це каже - ми не зацікавлені в переговорах. І Штати теж знають, що переговори - це порожній звук. Але яка отмазка!!!
Ані санкцій, ані рішень, ані зброї - не заважайте переговорам! О как!!!
показати весь коментар
18.06.2025 09:41 Відповісти
Трамп, старий і штопаний кацапський презерватив, тут і так зрозуміло. А що там на рахунок Боневтіка Потужного? Ніхто не хоче написати, чому воно скрізь преться, коли Трамп сказав, що не тхоче навіть його бачити, не те що зустрічатися? Чи всім на Україну наплювати, аби нами прикрився Бубочка і йому було добре? Чи хтось думає, що в США не знають про когрупцію в Україні, про вбитого портнова і все, що в його телефоні? Звідки він приїхав і з ким зустрічався на Банковій, то кому має турбувати Україна Трампу чи Бубочці?
показати весь коментар
18.06.2025 09:53 Відповісти
Що там робить Зеленський і для чого це велике зібрання в Канаді ,
для галочки ?
Украіна стікає кровью , а Трамп мріє про якийсь договорняк зі злочинцем
і всі затаіли дихання чогось чекають !!
Тільки на себе потрібно розраховувати і на свою армію !!
показати весь коментар
18.06.2025 09:56 Відповісти
Тобто жорсткої заяви щодо вбивці і педофіла не буде а буде пом'якшена де вбивцю назвуть посередником і миротворцем. Оце все що потрібно знати про цей світ і ці організації.
показати весь коментар
18.06.2025 10:47 Відповісти
А путін не боїться навіть вбивати тисячі людей щодня, сцикуни
показати весь коментар
18.06.2025 10:58 Відповісти
Це приклад того, як одна людина може зробити США слабкою країною.
Так само, як і одна безграмотна і недосвідчена людина зробила слабкою і безпомічною Україну перед повномасштабним нападом ворога.
показати весь коментар
18.06.2025 11:11 Відповісти
Висновок.
Трамп співучасник злочинів терориста *****.
показати весь коментар
18.06.2025 12:41 Відповісти
G7 и НАТО без США, это телега без лошади.
показати весь коментар
18.06.2025 13:55 Відповісти
Святе місце пустим не буває - Зеля вмостився у кріслі Трампа на G-7!
показати весь коментар
18.06.2025 16:20 Відповісти
Хай ставлять трампона на паузу, як розумово недієздатного, і оголошують заяву від G6.
показати весь коментар
18.06.2025 18:56 Відповісти
Рижий підар будь ти проклятий. Щоб перетворити США із союзника на майже ворога - це треба сильно постаратися, що воно і досягло. Краще здохни підар разом з ****** вже і зараз і всім стане добре в один момент
показати весь коментар
18.06.2025 23:02 Відповісти
говорили-балакали, сіли -й заплакали....
показати весь коментар
18.06.2025 23:22 Відповісти
Таке враження, що два клієнти Міжнародного суду в Гаазі мають добрий компромат на рудого дідуся, якого мудрий американський нарід обрав своїм президентом, тому дідусь вислужується і перед другом vladimirom, і перед аферистом натаньягу.
показати весь коментар
19.06.2025 01:50 Відповісти