10953 відвідувача онлайн

Верховний лідер Ірану Хаменеї обрав трьох наступників на випадок вбивства, він ховається в бункері, - NYT

Верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї

Побоюючись вбивства, верховний лідер Ірану Алі Хаменеї обрав трьох кандидатів з-поміж духовних осіб на своє місце. Також він підібрав заміни військовому командуванню. Сам аятола зараз ховається в бункері.

Про це повідомляє видання The New York Times, передає Цензор.НЕТ.

Як розповіли троє іранських чиновників, знайомих з його планами дій у надзвичайних ситуаціях, 86-річний Хаменеї переховується в бункері й спілкується з командирами тільки через довіреного помічника.

Також він призупинив електронну комунікацію, щоб його було складніше знайти.

Зазначається, що Хаменеї вибрав трьох високопоставлених священників, які стануть кандидатами в наступники на випадок його вбивства.

Також він призначив кілька людей на заміну своїм довіреним помічникам, якщо ліквідують і їх.

Водночас син аятоли Хаменеї, Моджтаба, також священнослужитель і близький до Корпусу вартових Ісламської революції, про якого ходили чутки, що він є одним із фаворитів, відсутній серед кандидатів, повідомили чиновники.

Зазвичай призначення нового аятоли може затягнутися на місяці. Але в умовах війни Алі Хаменеї прагне швидкої, впорядкованої передачі влади та збереження своєї спадщини.

"Пріоритет — збереження держави. Усе прораховано й прагматично", - прокоментував експерт з Ірану і професор міжнародних відносин Університету Джонса Гопкінса Валі Наср.

Верховний лідер Ірану має значні повноваження: він головнокомандувач збройних сил, очолює судову, законодавчу і виконавчу гілки влади. Він також є Валій-е-Факіхом — найвищим духовним опікуном шиїтської віри.

Топ коментарі
+12
Незаймані дівки його чекають.
показати весь коментар
21.06.2025 17:04 Відповісти
+8
він ховається в бункері

А як же "Іншалла"? Чи аллах вже не акбар?
показати весь коментар
21.06.2025 17:07 Відповісти
+7
Если их уже сейчас начать превентивно прореживать - остальным станет немного ссыкотно. Хотя не нам учить израильтян. Но поучиться стоит, у нас тоже в бункере один сидит старый дед.
показати весь коментар
21.06.2025 17:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Наступники не засцят?
показати весь коментар
21.06.2025 17:00 Відповісти
Если их уже сейчас начать превентивно прореживать - остальным станет немного ссыкотно. Хотя не нам учить израильтян. Но поучиться стоит, у нас тоже в бункере один сидит старый дед.
показати весь коментар
21.06.2025 17:01 Відповісти
Чур не я )
показати весь коментар
21.06.2025 17:00 Відповісти
Правильне рішення, посада проклята.
показати весь коментар
21.06.2025 17:01 Відповісти
А сам до Ростову шо на том Дону свинину хомьячити?
показати весь коментар
21.06.2025 17:00 Відповісти
Готується зустрічати сотні незайманих дівок?
показати весь коментар
21.06.2025 17:01 Відповісти
Незаймані дівки його чекають.
показати весь коментар
21.06.2025 17:04 Відповісти
Трохи не точно з аріфметичної точки зору (72 штуки потрібно) -- але з точки зовнішнього вигляду гурій ісламського світу -- саме так !
показати весь коментар
21.06.2025 21:25 Відповісти
То лише перша група гурій з ціцьками так би мовити самі найгарнійші, а інши на підході.
показати весь коментар
21.06.2025 22:16 Відповісти
то вже краще до ху йла в бункер переберися, щоб, так би мовити, два рази не вставати. )
показати весь коментар
21.06.2025 17:02 Відповісти
він ховається в бункері

А як же "Іншалла"? Чи аллах вже не акбар?
показати весь коментар
21.06.2025 17:07 Відповісти
то для ніщебродів,у них же немає великих цілей по типу захвату світу,стерти з лиця земля,христиане це раби та інше,марноіснуюча худоба
показати весь коментар
21.06.2025 17:20 Відповісти
Коли вже таке станется з міжнародним терористом путіном.
показати весь коментар
21.06.2025 17:09 Відповісти
отправьте Агрохимию с Умеровым к нему на переговоры, может, хоть иранцы чем поделятся, может какой-то "шахид" дадут целый, не всем же по Европам шастать и "єднатися" хз с кем. а то - почти одинаковая ситуация, может эмпатия какая появится, физиономии опять же похожие, с кацапами любят потрындеть тоже.
показати весь коментар
21.06.2025 17:10 Відповісти
Я був би дуже радий, як би хоч хтось вбив смердючого кацапського ******** трампа.
показати весь коментар
21.06.2025 17:11 Відповісти
...Сам аятола зараз ховається в бункері... Так хто кого навчив аятола ***** чи ***** аятолу ховатись?
показати весь коментар
21.06.2025 17:20 Відповісти
показати весь коментар
21.06.2025 19:46 Відповісти
Это ошибка,теперь эти трое сами будут замышлять устранение бородатого деда,что бы самим взобраться на трон,хитрые тельавивцы заложили политический фундамент будущей гражданской войны в Иране.
показати весь коментар
21.06.2025 17:25 Відповісти
трьох наступників на випадок вбивства, Джерело: https://censor.net/ua/n3559190

показати весь коментар
21.06.2025 17:27 Відповісти
Тільки трьох? Треба більше, бо євреї - молодці!
показати весь коментар
21.06.2025 17:27 Відповісти
Реакция твоего помощника, когда тебе летит букет от очередного ********* аятоллы.
показати весь коментар
21.06.2025 17:46 Відповісти
Список у студію!!
показати весь коментар
21.06.2025 17:49 Відповісти
А що це в них за сєкта "свідєтєлі ісламской рєволюції"?
показати весь коментар
21.06.2025 18:08 Відповісти
Не може хоменеї ховатись в бункері, просто ху....ло валізу подарував, а вона тільки в бункері працює
показати весь коментар
21.06.2025 18:24 Відповісти
Трамп, Ізраїльтян кине, як і тих, хто штурмував за його наказом, Капітолій та убивав поліцейських з Капітолію!
показати весь коментар
21.06.2025 19:25 Відповісти
А він на них мішені намалював?
показати весь коментар
21.06.2025 19:52 Відповісти
Еще один старый маразматик? 86 лет, ****...
показати весь коментар
21.06.2025 19:55 Відповісти
Вафлій-е-Защіком.
показати весь коментар
21.06.2025 21:41 Відповісти