Іран заздалегідь попередив США та Катар про атаку на американські бази, - Пентагон

Міністерство оборони США знало заздалегідь про підготовку іранського удару по американській військовій базі в Катарі.
Про це пишуть CNN, The Guardian та видання Axios із посиланням на обізнані джерела, передає Цензор.НЕТ.
"США мали дуже завчасне попередження про іранську атаку", - цитують медіа слова одного зі співрозмовників в Міноборони США.
Зазначається, що Іран попередив про запуски ракет для того, аби мінімізувати кількість жертв та зберегти дорогу до бази.
У Міністерстві оборони Катару зауважили, що ППО країни вдалось перехопити іранські ракети, запущені в бік авіабази США Аль-Удейд.
Нагадаємо, у понеділок, 23 червня, Іран запустив кілька ракет по американських військових базах на Близькому Сході у відповідь на удар США по його ядерних об'єктах, який відбувся у вихідні.
Катар заявив, що має право завдати ударів по Ірану в аналогічний спосіб, згідно з міжнародним правом, за атаки на американські бази.
Перша була - у відповідь на знищення штатами іранського злочинця Сулеймані 8/01/2020р.