8920 відвідувачів онлайн

Іран заздалегідь попередив США та Катар про атаку на американські бази, - Пентагон

Атака Ірану на Катар: США заздалегідь знали про плани

Міністерство оборони США знало заздалегідь про підготовку іранського удару по американській військовій базі в Катарі. 

Про це пишуть CNN, The Guardian та видання Axios із посиланням на обізнані джерела, передає Цензор.НЕТ.

"США мали дуже завчасне попередження про іранську атаку", - цитують медіа слова одного зі співрозмовників в Міноборони США.

Зазначається, що Іран попередив про запуски ракет для того, аби мінімізувати кількість жертв та зберегти дорогу до бази.

У Міністерстві оборони Катару зауважили, що ППО країни вдалось перехопити іранські ракети, запущені в бік авіабази США Аль-Удейд.

Нагадаємо, у понеділок, 23 червня, Іран запустив кілька ракет по американських військових базах на Близькому Сході у відповідь на удар США по його ядерних об'єктах, який відбувся у вихідні.

Катар заявив, що має право завдати ударів по Ірану в аналогічний спосіб, згідно з міжнародним правом, за атаки на американські бази.

Топ коментарі
+13
Цирк
показати весь коментар
23.06.2025 22:22 Відповісти
+12
Сильно! - вйобуйте з баз бо ми туди будем бити
показати весь коментар
23.06.2025 22:20 Відповісти
+9
це була друга класична близькосхідна імітація бурхливої діяльності, яка повинна продемонструвати, для збереження обличчя, що Іран помстився, але так щоб нікого і нічого не зачепити, щоб не прилетіло у відповідь від США.

Перша була - у відповідь на знищення штатами іранського злочинця Сулеймані 8/01/2020р.
показати весь коментар
23.06.2025 22:33 Відповісти

Завантаження...